WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

Afera z Tigerem na Instagramie: karygodne przekroczenie norm, ale nie będzie dużego bojkotu konsumenckiego (opinie)

gość Czw Sie 10, 2017 3:32 am

Zbydlęcenie i gimbaza w jednym. Czekam, aż któryś z biskupów powie, że polscy marketerzy propagują pedofilię oraz wyśmiewanie się z cierpienia i bólu innych. I będzie miał rację.
Awatar użytkownika
q

Re: Afera z Tigerem na Instagramie: karygodne przekroczenie norm, ale nie będzie dużego bojkotu konsumenckiego (opinie)

q Czw Sie 10, 2017 5:21 am

Ale ZERO. Kreatywność na poziomie cepa.
Awatar użytkownika
sky

Re: Afera z Tigerem na Instagramie: karygodne przekroczenie norm, ale nie będzie dużego bojkotu konsumenckiego (opinie)

sky Czw Sie 10, 2017 6:26 am

efekt osiągnęli - media poświęciły produktowi mnóstwo darmowej uwagi; przeprosiny - rzecz wtórna - czy wyrachowana i wkalkulowana - dowiemy się po drugiej stronie życia; ja nie kupuję niczego co ma choćby najdrobniejszy ślad związku z firmą wykorzystującą przekraczanie granic w takiej formie - mam nadzieję, że większość ludzi tak zrobi
Awatar użytkownika
yeuop

yeuop Czw Sie 10, 2017 7:19 am

Reklama choc obrzydliwa, doskonala. Jest przekaz - tiger mocna rzecz :-D. O tym sie mowi w prasie, telewizji, internecie. Jeszcze te pol banki dla powstancow. Az musze sprobowac tego tajgera :-D.
Awatar użytkownika
Tygrysi cham

Tygrysi cham Czw Sie 10, 2017 7:33 am

Super! Nie uśmiałem się tak dawno, ale beka na max. Ostani raz tak się śmiałem jak mi mama umarła. Chyba się u nich zatrudnię bo pasuje do nich.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Sie 10, 2017 7:34 am

No to teraz akcja #wylejTigera. Biegniemy do sklepów, kupujemy Tigera i wylewamy. Na pohybel!
Awatar użytkownika
oskar

oskar Czw Sie 10, 2017 7:47 am

Co na to błyskotliwy król europy. Takie zachowanie to standart w jego elitach.
Awatar użytkownika
magda

magda Czw Sie 10, 2017 8:16 am

Nigdy nie uwierzę, że Maspex tego nie zaakceptował. Nie ma czegoś takiego jak umknęło, nie zauważyliśmy, jesteśmy w szoku. Nie w tej branży i nie dla takiej marki. Tym bardziej śmiechłam.
Awatar użytkownika
tymek

tymek Czw Sie 10, 2017 8:16 am

Kolejny przykład "profesjonalizmu" wielkich agencji. Tych wspaniałych "akątów" i "kopirajterów". Kasują niebotyczny hajs i już im z nadmiaru gotówki mózgi wyprało. To nie jest brak profesjonalizmu. To jest kompletny debilizm. Czytając taki artykuł mam wrażenie, że małpy są mądrzejsze. Ludzie którzy zafundowali Maspexowi ten syf mają zamiast mózgu sojową latte.
Awatar użytkownika
adrian

adrian Czw Sie 10, 2017 8:16 am

Posty, "tforzące" historię. Podniecacie się, jakby nową podstawę programową historii stworzyli dla szkół średnich. Podnosząc podobne "wydarzenia" do tej rangi, dajecie przykład, jak tworzyć zamieszanie na rynku, ku chwale marki. Typowo narodowy brak dystansu. "Dobro Polski", w interesie Polski, to może być kurs złotówki, a nie post na instagramie, zresztą, dość na czasie. Obrona polityki historycznej, na której opiera się tok myślowy wielu dzisiejszych polityków, jest zadziwiająca w kręgach ludzi, którzy z historii powinni wyciągać wnioski, a nie nią żyć. Inną sprawą jest oprawa graficzna, itd, a drugą stroną medalu - dotarcie komunikatu, zanim zrobiono z niego larum.
Awatar użytkownika
renata

renata Czw Sie 10, 2017 8:17 am

To co oni, po pijaku pisali i projektowali? Która to już wpadka na Insta czy na fejsiu pod rząd? Czy mnie sie wydaje czy w sieciówkach i agencjach gdzie gruby hajs koszo zatrudniają kompletnych idiotów? Dział Marketingu klienta też akcepty po pijaku daje czy ściemnia? Może jeszcze im za to płacą? A agencja wyłoniona po ponad półrocznym postępowaniu przetargowym? Im więcej czytam o podobnych akcjach tym bardziej jestem przekonana że ci którzy powinni wyznaczać standardy w polskiej reklamie idą na dno. O ile juz tam nie są.
Awatar użytkownika
Aassdd

Aassdd Czw Sie 10, 2017 8:18 am

Maspex - rezygnuję z produktów tej firmy
Awatar użytkownika
Tomekh

Tomekh Czw Sie 10, 2017 8:23 am

Projekt z założenia miał wywołać odzew, aby firmy mogły się wykazać "przeprosinami". Dawniej za takie wyskoki nie podawano komuś ręki i bojkotowano towarzysko. Jeżeli chcemy być traktowani jako konsumenci inaczej niż bydło musimy sprawić żeby kolejne firmy bały się zaczynać takie kampanie "szokowe". Bojkot konsumencki to jedyne wyjście. A wpłata pieniędzy, nawet dużo większych nie powinna nas powstrzymać, żeby patrzeć na produkty takich firm z odrazą.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Sie 10, 2017 8:27 am

95 tych agencji reklamowych nadaje się co najwyżej do tworzenia reklam sralutanów, rozdupanów i kutaspirazoli.
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Sie 10, 2017 8:29 am

W przypadku Żytniej odpowiedzialna za dodanie zdjęcie dziewczyna była absolwentką historii. Magistrem po pięcioletnich studiach uniwersyteckich. To jaka ignorancja?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości