WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mick

Agata Kowalska po 14 latach odchodzi z TOK FM. "Straciłam zaufanie do redakcji"

Mick Czw Maj 21, 2020 7:26 am

Żądamy, aby Rzecznik Praw Obywatelskich poruszył tę sprawę, tak jak to robił w przypadku odejścia innych dziennikarzy z pracy.
Awatar użytkownika
Kety

Re: Agata Kowalska po 14 latach odchodzi z TOK FM. "Straciłam zaufanie do redakcji"

Kety Czw Maj 21, 2020 8:05 am

O ja.. to nie tylko w rządowych mediach zabierają programy?????
Awatar użytkownika
Kuferek

Re: Agata Kowalska po 14 latach odchodzi z TOK FM. "Straciłam zaufanie do redakcji"

Kuferek Czw Maj 21, 2020 8:44 am

Tak to bywa w kryzysie, osoby wrażliwe poddają się najszybciej. Ale to nie jest zbyt mądre, bo wiele osób po prostu zwolniono, a ona tutaj
Awatar użytkownika
mmm

mmm Czw Maj 21, 2020 8:52 am

może słuchaczy zabrakło?
Awatar użytkownika
Prawdziwy Polak

Prawdziwy Polak Czw Maj 21, 2020 9:28 am

Od 5 lat, kiedy pisiaki przejęły TVP i Polskie Radio, słuchałem radia TOK FM. Było fajne, ciekawe na swój sposób. I nagle to radio zaczęło znikać, stało się nijakie .Dobrze, że informacje zostały. w niezmienionej formie. I od 7.00 do 12.00 jeszcze można posłuchać TOK FM. Co się dzieje z tym radiem? Czyżby nachodził na was symptom Polskiego Radia, czyli radia do wyrzucenia?
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Czw Maj 21, 2020 9:37 am

Najpierw Trójka, teraz TOK FM... Daleko sięgają macki Kowalczewskiego...
Awatar użytkownika
qwer

qwer Czw Maj 21, 2020 9:38 am

Audycji 5-7 rano nie da się słuchać. To jest tak irytujący facet. Przestałam słuchać. Słucham 7- 10.00 potem od 17:00 w międzyczasie to jest sieczka. Radio słabnie od roku...
Awatar użytkownika
f

f Czw Maj 21, 2020 10:18 am

Krzykaczka, tyle o niej mogę powiedzieć, nigdy niczego nowego nie powiedziała. Pseudopublicystyka sprowadzająca się do darcia mordy
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Czw Maj 21, 2020 10:21 am

Słuchałam ostatniej audycji , w której gościem był. Sekielski. Nie dało się słuchać tej pani. Strasznie napastliwa. Próbowała udowodnić teze, ze Sekielski uderza w LGBT...
Awatar użytkownika
Mario

Mario Czw Maj 21, 2020 10:27 am

Ojejej, demokracja zagrożona !
Awatar użytkownika
Lil

Lil Czw Maj 21, 2020 10:30 am

No cóż, nie będę po niej płakać. Wyjątkowo irytująca osobowość, próbująca wszystkich zakrzyczeć lub wykpić, jakby zjadla wszystkie rozumy.
Awatar użytkownika
d

d Czw Maj 21, 2020 10:36 am

"Mario" napisał(a): Ojejej, demokracja zagrożona !

hahaha :)

Straciła zaufanie, bo skrócili jej audycje :)
Czarne dziury uważają się za polarne zorze (jak śpiewał Taco)
Awatar użytkownika
Art

Art Czw Maj 21, 2020 11:00 am

"Straciłam zaufanie do redakcji" . . A może to redakcja straciła zaufanie do niej? Pani redaktor w większości audycji brzmiała jakby jej goście byli tylko niepotrzebnym dodatkiem do jej tyrad, wygłaszanych irytującym głosem.
Awatar użytkownika
rr

rr Czw Maj 21, 2020 11:16 am

"qwer" napisał(a): Audycji 5-7 rano nie da się słuchać. To jest tak irytujący facet. Przestałam słuchać. Słucham 7- 10.00 potem od 17:00 w międzyczasie to jest sieczka. Radio słabnie od roku...

Aaa Piotruś Maślczek, filozofek zza stodoły
Awatar użytkownika

Czw Maj 21, 2020 11:16 am

"f" napisał(a): Krzykaczka, tyle o niej mogę powiedzieć, nigdy niczego nowego nie powiedziała. Pseudopublicystyka sprowadzająca się do darcia mordy

Bzdura! Świetna dziennikarka, zawsze przygotowana merytorycznie, poruszająca niewygodne tematy, nie schlebiająca rozmówcy. Ogromna szkoda. Analizy to jeden z najlepszych programów TOK FM. Czy wszystko co dobre musi zostać zmarnowane?!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość