WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lis

Agencja Jarosława Kuźniara podwoiła przychody i zysk, biuro podróży wyszło na plus

Lis Sob Sie 13, 2022 8:06 am

A kto to jest Kuźniar?
Awatar użytkownika
jak

Re: Agencja Jarosława Kuźniara podwoiła przychody i zysk, biuro podróży wyszło na plus

jak Sob Sie 13, 2022 9:26 am

Niesamowicie śmieszne
Awatar użytkownika
Pytanie

Re: Agencja Jarosława Kuźniara podwoiła przychody i zysk, biuro podróży wyszło na plus

Pytanie Sob Sie 13, 2022 7:17 pm

A biuro prowadzi tak, jak sam podróżował - najpierw zakupy dla swoich turystów, potem używanie zakupionego ekwipunku, a finalnie zwrot zakupionych rzeczy, bo się rozmyślił? Kto w ogóle z nim jeździ???
Awatar użytkownika
antek

antek Nie Sie 14, 2022 4:00 am

"Kuźniar z rodzina" napisał(a): Zwykły TVN owski cwaniak wraz z rodzinka

Dokładnie, ale rodzina mała. Sporo większa jest w Tvp info w Rachodnia, żona była i obecna. A Adriana Klarenbacha żona i stanowiska polityka PiS? Albo Wildszajn, tam syn i ojciec na etacie się męczą. Syn jednego asa z Krajowej Rady też w mediach ora, tzn. przechodzil obok z tragarzami.

Ale o tym ciiii, bo to prawdziwi polacy
Awatar użytkownika
alfons

alfons Nie Sie 14, 2022 7:31 am

ojej, albo Jareczek tyle tyra albo niekorzystnie się starzeje
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Sie 14, 2022 8:50 am

Kuzniar to taka baba,co zadnej pracy sie nie boi. Wypada z kazdej lodowki. Sliski typ..
. Ale Ktos na niego postawil juz dawniej .. i dal zielone swiatlo dla kazdego przedsiewziecia. Bez tego Kuzniar ,nic by nie mogl ,dokladnie Nic.. Ma swoich prowadzacych i robi dokladnie to czego od nego oczekuja,odchodzi albo. idzie tam gdzie mu kaza robi co mu kaza.
Nie zasluguje na zaufanie .To jeden z wielu medialnych wtajemniczonych co skladaja paluchy w rozne dziwne symbole.Sliski.
Awatar użytkownika
Aron

Aron Nie Sie 14, 2022 9:20 pm

To Kuźniar ma biuro podróży!? Klienci lecą do Stanów, kupują produkty w WallMarcie, potem jak się znudzą i zwracają i zwrot hajsu? Jak to człowiek o inicjałach JK kiedyś pisał na twitterze
Awatar użytkownika
Murdoch

Murdoch Wto Sie 16, 2022 12:30 pm

normalnie Murdoch
Awatar użytkownika
Mama Jarka

Mama Jarka Sob Sie 20, 2022 2:29 pm

Nie wiem jak wy, ale jak najpierw kupiłam Jarka a później go oddałam do sklepu ,jako nie używany. Nikt się nie zorientował, Jarek dalej pachnie szamponikiem dziecięcym i jest super.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości