WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paulina

Agencje marketingu internetowego podsumowują 2017 rok i prognozują trendy na 2018

Paulina Wto Sty 02, 2018 4:39 pm

U mnie Facebook daje radę, wybieram się na Remadays w lutym to zobaczymy co nowego wystawcy zaproponują, chciałabym jakieś ciekawe gadżety do biura.
Awatar użytkownika
Janusz Kamiński

Re: Agencje marketingu internetowego podsumowują 2017 rok i prognozują trendy na 2018

Janusz Kamiński Śro Sty 03, 2018 9:33 am

Media społecznościowe mają coraz większe znaczenie.
Awatar użytkownika
Jarekks

Re: Agencje marketingu internetowego podsumowują 2017 rok i prognozują trendy na 2018

Jarekks Nie Sty 14, 2018 11:20 am

A mi się wydaje , że w przypadku nowości nie można mówić o niczym, może w danych tego nie widać ale facebook jakoś traci moc, to samo snapchat . W social media manager widzialem różne statystyki w temacie sociali, niby wszystko rośnie, marketing rośnie, nakłady i zyski rosną, ale po samym użytkowaniu nie wiem czy mogę to stwierdzić...
Awatar użytkownika
stary wyjadacz

stary wyjadacz Pon Lut 19, 2018 1:10 pm

wygląda na to że Sprawiedliwe Sądy były najlepszą kampanią 2018 sądząc po reakcji tych niektórych wypłoszonych marketingowców co to noszą nos wyżej niż głowę. Banda ignorantów na karierowiczowych stanowiskach. Zbyt dobrze znam to szczurze środowisko żeby się orientować, że rzeczywistość wygląda przeważnie odwrotnie do tego co głoszą te polaczki marketingowce
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości