WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Radiowidz

Agnieszka Siemiak-Harton po 24 latach pracy żegna się z Radiem ZET

Radiowidz Czw Paź 18, 2018 6:54 am

Po tym co się tam dzieje, to teraz nikt o zdrowych zmysłach już nie tam pójdzie pracować.
Awatar użytkownika
Smutek

Re: Agnieszka Siemiak-Harton po 24 latach pracy żegna się z Radiem ZET

Smutek Czw Paź 18, 2018 7:33 am

Oromny żal i smutek. Agnieszko, praca z Tobą była ogromną przyjemnością. Andrzej przewraca się w grobie :(
Awatar użytkownika
Obserwaror

Obserwaror Czw Paź 18, 2018 8:25 am

Co nie uniknione w końcu nastąpiło. Oby z korzyścią dla wyników słuchał ości zetki.
Awatar użytkownika
powiem szczerze

powiem szczerze Czw Paź 18, 2018 8:29 am

Słucham tylko mamy i Radia Zet? Nie. Moja mam już nie żyje, a Radio Zet umarło jeszcze wcześniej.
Awatar użytkownika
Marcin J.

Marcin J. Czw Paź 18, 2018 8:35 am

"Radiowidz" napisał(a): Po tym co się tam dzieje, to teraz nikt o zdrowych zmysłach już nie tam pójdzie pracować.

Jakby szukali tam dyrektora, to ja mogę, dogadamy się.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Paź 18, 2018 8:45 am

Dyrehtorów jak szczurów na wysypisku było, a robić nie miał kto.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Paź 18, 2018 8:47 am

Bardzo dziwna decyzja. Fakt, Agnieszka powinna była zajmować się newsami, a nie DJ-ami, ale pozbywanie się jej z radia to co najmniej brak rozeznania w zespole.
Awatar użytkownika
123

123 Czw Paź 18, 2018 9:11 am

KOD, Obywatele, do roboty. Trzeba bronić. To zamach na demokrację. KON STY TUC JA !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ram

ram Czw Paź 18, 2018 9:17 am

Pani Agnieszko, nigdy nie mieliśmy okazji się poznać, ale niejednokrotnie mijaliśmy się na korytarzach. Ja też zrezygnowałem z pracy w Eurozecie jakiś czas temu. Zawsze wydawała się Pani szczęśliwa i uśmiechnięta. Chcę napisać, że po takim czasie w Eurozecie człowiek rodzi się na nowo. Fakt świat wydaje się trochę bardziej szary, ale to tylko dlatego że musimy odzwyczaić się od przyzwyczajeń. Jednocześnie obiecuję, że po Eurozecie życie wygląda lepiej ;). Głowa do góry i do przodu! Wszystko będzie dobrze. Proszę zachować pogodę ducha.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Czw Paź 18, 2018 10:21 am

To bardzo słabe zagranie. Tak traktujemy ludzi...
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Paź 18, 2018 10:45 am

Stanowisko szefa anteny zlikwidowano a koordynatora anteny też?
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Czw Paź 18, 2018 11:11 am

To bardzo smutna smutna wiadomość :(
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Czw Paź 18, 2018 11:13 am

Przez 24 lata Zetka dla mnie się zwijała niż rozwijała. Zaczęła pracę w najlepszym rozkwicie radia, które chciało się słuchać przez cały dzień. Z każdym kolejnym rokiem (nową odsłoną ramówki) kasowano najcenniejsze pozycje - Weiss (Dzwonię do Pani/Pana...), Koktajl Mołotowa, Klub Radia Zet, Popołudniówka Szymona (Szymoniada), Nautilius. Zetka stała się szafą grającą, gdzie DJ czyta suchary z netu. Zero własnej inwencji, własnej twórczości.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Paź 18, 2018 11:40 am

Pozwolic odejść osobie z taką wiedzą, charyzmą, zaangażowaniem, warsztatem i chęcią do pracy!? Czy to celowe zabiegi mające zapewnic utonięcie tego statku?
Przykre bardzo, że firma tak traktuje fachowców, ale rownież świadczy o tym ze nie radzi sobie na wielu plaszczyznach:( Smutne, bo firma byla kiedys wyjatkowa.
Awatar użytkownika
Koszyk

Koszyk Czw Paź 18, 2018 12:05 pm

Te epitafia wydają się sporą przesadą. Fakt przepracowania przez kogos 24 lat nie daje tej osobie odpowiednich kompetencji. Wiedza nabyta przez te lata Ok. Przyzwyczajenie innych do ten osoby, zgoda. Ale przedziwne jest nagłe zapominanie o negatywnych działaniach i opiniach nie tak dawno.
Dla samego radia odcięcie tej pani od działań antenowych to znakomity ruch, spóźniony o lata. Pytanie czy eurozet ma obowiązek zatrudniać te osobę na innym stanowisku dożywotnio ze względu na zaawansowany wiek? Odpowiedz: nie. Nie ma obowiązku.
Jedno jest typowe dla Eurozetu, pododany do publicznej wiadomosci. Takich numerowanie nie robi, bo to fatalnie świadczy o tej firmie. Kompletny brak klasy. Komuś na chwilę odjęło rozum przy pisaniutego komunikatu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość