[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Agora chce na pół roku obniżyć wynagrodzenia o 20 proc., będą zwolnienia w Goldenline

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Asia

Agora chce na pół roku obniżyć wynagrodzenia o 20 proc., będą zwolnienia w Goldenline

Asia Pon Kwi 06, 2020 11:09 am

Super!
Awatar użytkownika
Tobe

Re: Agora chce na pół roku obniżyć wynagrodzenia o 20 proc., będą zwolnienia w Goldenline

Tobe Pon Kwi 06, 2020 11:10 am

"Asia" napisał(a): Super!
Asia, jak już ty stracisz pracę, to mam nadzieję, że twój entuzjazm będzie analogiczny :)
Awatar użytkownika
4fun

Re: Agora chce na pół roku obniżyć wynagrodzenia o 20 proc., będą zwolnienia w Goldenline

4fun Pon Kwi 06, 2020 11:10 am

Pracownik zarabiający 2500 netto na rękę będzie miał obniżoną pensję o 20 % podobnie jak dyrektor zarabiający 6x więcej...
Ktoś słabo liczy te oszczędności.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Kwi 06, 2020 11:16 am

chciałbym zarabiać 2500 netto, ale na razie pracuje w służbie zdrowia, niestety.
Awatar użytkownika
..

.. Pon Kwi 06, 2020 11:17 am

jeżeli agora ma 40 procent eurozetu to czy obniży wynagrodzenia o 40 procent z 20 procent :) ?
Awatar użytkownika
Jak dobrze że już mnie nie ma w Agorze

Jak dobrze że już mnie nie ma w Agorze Pon Kwi 06, 2020 11:30 am

Taki medialny kolos i 3 tyg. bez sprzedaży popcornu w Heliosie zachwiał "płynnością" ?
Nie mieści mi sie to w głowie - przeciez 2o19 był rokiem NajEVER;)
Awatar użytkownika
kaczkadziwaczka

kaczkadziwaczka Pon Kwi 06, 2020 11:31 am

"Asia" napisał(a): Super!
Jak mawiał mój romanista, myślenie ma kolosalną przyszłość. Obawiam się, że Tobie jednak ta maksyma do niczego się już nie przyda...
Awatar użytkownika
dorothy

dorothy Pon Kwi 06, 2020 11:33 am

może zarząd przestanie brac premie i zacznie od siebie te oszczędności? a potem od zliczonej liczby dyrektorów a nie od specjalistów, którzy i tak marnie zarabiają
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Kwi 06, 2020 11:34 am

Zwolnienia są nie tylko w goldenline, tylko tam łapią się na grupowe... Wszędzie indziej będą "normalne". Jest bardzo kiepsko :(
Awatar użytkownika
erwin

erwin Pon Kwi 06, 2020 11:35 am

Zarząd Agory i wszystko jasne. Tylko tam w jednym roku zwolnienia grupowe i rekordowe premie dla zarządu. Może to materiał na dobry film?
Awatar użytkownika
XX

XX Pon Kwi 06, 2020 11:58 am

Będzie podstawa do premii dla Zarządu - przeprowadzenie udanej restrukturyzacji.
Awatar użytkownika
Cięcia

Cięcia Pon Kwi 06, 2020 11:59 am

A taka była wspaniała sprzedaż cyfrowej prenumeraty :D Więc kroci z tego nie ma. A teraz z popcornu i burgerów też nie (PaPa Diego). A tak na poważnie to cała branża medialna w Polsce to biznesowa prowizorka na śmieciówkach i wszędzie będą cięcia (już WP) czy definitywne zamknięcia (Wprost i różne akcje w ZPR). Tylko Karnowscy i Sakiewicz się tym nie przejmują (oczywiście do czasu, bo pandemia może zmieść ich mecenasów kultury :D). Tylko tvp nic nie grozi, jak za każdej przeszłej i przyszłej władzy :D

PS: Zmieńcie lepiej branżę jeszcze czas :D Ja to zrobiłem i nie żałuje :D
Awatar użytkownika
Zen

Zen Pon Kwi 06, 2020 12:08 pm

"Cięcia" napisał(a): A taka była wspaniała sprzedaż cyfrowej prenumeraty Więc kroci z tego nie ma. A teraz z popcornu i burgerów też nie (PaPa Diego). A tak na poważnie to cała branża medialna w Polsce to biznesowa prowizorka na śmieciówkach i wszędzie będą cięcia (już WP) czy definitywne zamknięcia (Wprost i różne akcje w ZPR). Tylko Karnowscy i Sakiewicz się tym nie przejmują (oczywiście do czasu, bo pandemia może zmieść ich mecenasów kultury ). Tylko tvp nic nie grozi, jak za każdej przeszłej i przyszłej władzy

PS: Zmieńcie lepiej branżę jeszcze czas Ja to zrobiłem i nie żałuje

Skoro sprzedawali kwartalne prenumeraty cyfrowe w cenie trzech wydań papierowych, to jak mogły być z tego krocie? :)
Awatar użytkownika
jurek

jurek Pon Kwi 06, 2020 12:09 pm

nie szkoda mi ich
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pon Kwi 06, 2020 12:16 pm

Gdzie się podział ten etos Solidarności w Agorze? Gęby prezesów i Naczelnych Wyborczej jak zawsze pełne frazesów, a czy sobie też wynagrodzenia o 20% obniżyli? Czy pracownicy mogą też o 1/5 zmniejszyć swoje zaangażowanie w projektach? Hipokryci.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość