WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
XYZ

Re: Agora, Fratria, PMPG i Jakubas walczą o Radio ZET. Czesi podbijają cenę

XYZ Pon Sty 28, 2019 1:00 pm

"Sebastian" napisał(a): Jedynymi pewniakami według mnie to Fratria oraz PMPG Polskie Media. Boję się że Agora zrobi z Radia ZET drugie TOK FM.

Nie zrobi drugiego TOK FM, bo to się nie opłaca biznesowo. Biznesowo opłaca się połączenie jedynie newsroomów. I jedyna zmiana będzie taka, że będą mówić "Po więcej informacji zapraszamy na TOK FM", a serwisy informacyjne zostaną jak były 2-minutowe
Awatar użytkownika
tomek

tomek Pon Sty 28, 2019 1:19 pm

https://twitter.com/LisieckiMichal/stat ... 3939675137
ostatni tweet pmpg sugeruje, że jeszcze mogą czymś zaskoczyć
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Sty 28, 2019 1:23 pm

No ok, a co z radiem? Słuchalność pochodzi głównie z taksówek i sklepów z garmażerką, nikt jakkolwiek świadomy muzycznie lub publicystycznie nie słucha tego radia. Plus reklamy Pierdziksów i Dupixów co 13 minut. Muzyka w tym radiu jest zabawka, bo to mix. 40 piosenek z lat 90. + jedna nowości sprzed roku, której już (nawet) w Esce mają dość.

A tutaj trwa batalia jak o kamień filozoficzny, a przecież to radio, które będzie pikować, cenna jeszcze jest tylko marka i rozpoznawalność, ale już nie takie marki znikały z rynku w ciągu kilku miesięcy.
Awatar użytkownika
lradio

lradio Pon Sty 28, 2019 1:58 pm

"lol" napisał(a): No ok, a co z radiem? Słuchalność pochodzi głównie z taksówek i sklepów z garmażerką, nikt jakkolwiek świadomy muzycznie lub publicystycznie nie słucha tego radia. Plus reklamy Pierdziksów i Dupixów co 13 minut. Muzyka w tym radiu jest zabawka, bo to mix. 40 piosenek z lat 90. + jedna nowości sprzed roku, której już (nawet) w Esce mają dość.

A tutaj trwa batalia jak o kamień filozoficzny, a przecież to radio, które będzie pikować, cenna jeszcze jest tylko marka i rozpoznawalność, ale już nie takie marki znikały z rynku w ciągu kilku miesięcy.

Pikować? Wiesz co piszesz? :)
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Pon Sty 28, 2019 3:01 pm

"Sebastian" napisał(a): Jedynymi pewniakami według mnie to Fratria oraz PMPG Polskie Media. Boję się że Agora zrobi z Radia ZET drugie TOK FM.

odwal się od TOK FM.
Awatar użytkownika
-

- Pon Sty 28, 2019 3:01 pm

Tylko Agora może przejąć Eurozet!!! To w Agorze zaczynało Radio ZET i tylko Agora jest w stanie zrobić Radio ZET takie same jak dawniej!
Awatar użytkownika
Emil

Emil Pon Sty 28, 2019 3:10 pm

Ja chcę żeby Agora kupiła radio zet
Awatar użytkownika
PL

PL Pon Sty 28, 2019 3:29 pm

Jestem za Fratrią
Awatar użytkownika
:))

:)) Pon Sty 28, 2019 3:48 pm

"Emil" napisał(a): Ja chcę żeby Agora kupiła radio zet
ja też
Awatar użytkownika
Parole

Parole Pon Sty 28, 2019 4:11 pm

":))" napisał(a):
"Emil" napisał(a): Ja chcę żeby Agora kupiła radio zet
ja też
ja też :)
Awatar użytkownika
wit

wit Pon Sty 28, 2019 5:44 pm

Ja chcę żeby Fratria kupiła Zetke
Soros paszoł
Awatar użytkownika
typowy_Janusz_z_Podkarpacia

typowy_Janusz_z_Podkarpacia Pon Sty 28, 2019 6:10 pm

"-" napisał(a): Tylko Agora może przejąć Eurozet!!! To w Agorze zaczynało Radio ZET i tylko Agora jest w stanie zrobić Radio ZET takie same jak dawniej!

To może poczytaj w necie, dlaczego właśnie Agora dostała wtedy koncesję na radio. Na szczęście Agorę nareszcie mamy z głowy
Awatar użytkownika
Linn

Linn Pon Sty 28, 2019 6:46 pm

"-" napisał(a): Tylko Agora może przejąć Eurozet!!! To w Agorze zaczynało Radio ZET i tylko Agora jest w stanie zrobić Radio ZET takie same jak dawniej!
Wtedy gdy Agora była jednym z udziałowców Zetki, radio było medium całkowicie obiektywnym, tak jak chciał Woyciechowski. Podobie było na początku lat90- z TOK FM. Dopiero w 1995 roku, zaczęła się jazda bez trzymanki czy radio ideologiczne.
Awatar użytkownika
z

z Pon Sty 28, 2019 7:15 pm

Byle nie ta PiSowska Fatria. Kolejne Polskie Radio/Maryja/WNET NIEPOTRZEBNE!
Tylko Agora zapewni bezstronność informacyjną radia Zet.
Awatar użytkownika
tg

tg Pon Sty 28, 2019 7:44 pm

Ja rozumiem, ze przedstawiciele Agory, korporacji o skrajnie antyprawicowych i skrajnie lewackich konotacjach, wypisują tutaj te dyrdymały o obiektywiźmie mediów od niej zależnych, z myślą że jakieś NGOsy i inne bzdety monitorują co sie tu dzieję, tak??? I traktujecie to jako calościową rozgrywkę? Bo inaczej nie uwierze, ze ktos moze uwazac cokolwiek od Agory za obiektywne i zgodne z prawdą. To ta sama moneta co TVP, tylko inna jej strona.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości