WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
era

Ajgor Ignacy wchodzi na Patronite, liczy na 40 tys. złotych miesięcznie od fanów

era Pią Lut 01, 2019 7:52 am

A Żeby to chociaż czemuś służyło..
Awatar użytkownika
Virtu

Re: Ajgor Ignacy wchodzi na Patronite, liczy na 40 tys. złotych miesięcznie od fanów

Virtu Pią Lut 01, 2019 9:22 am

Jakim idiotą trzeba być, żeby płacić za takie treści. A w teatrach i kinach studyjnych pustki. Co za naród.
Awatar użytkownika
XCV

Re: Ajgor Ignacy wchodzi na Patronite, liczy na 40 tys. złotych miesięcznie od fanów

XCV Pią Lut 01, 2019 11:44 am

Wysyłam ci 3000..... lajków. Trzym się ramy.
Awatar użytkownika
pasztetówka

pasztetówka Pią Lut 01, 2019 11:55 am

Z miliona subów wyciąga tysiaka z reklam? Janusz jutuberki.
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Pią Lut 01, 2019 3:37 pm

No więc, żeby nie być gołosłownym, obejrzałem przed chwilą kilka materiałów bohatera powyższego artykułu.
I muszę przyznać, że jestem zażenowany wiadomością, że on chce za to od fanów miesięcznie 40 tysi.

Ale jak znam życie, dostanie. Ludzie lubią szmirę.
Awatar użytkownika
B

B Pią Lut 01, 2019 4:11 pm

Jeśli wyprodukowanie czegoś kosztuje kilkanaście koła, to może spróbować obniżyć koszty. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktokolwiek w Polsce wykręcił 40 koła. Nawet w zachodnich krajach to wysoka kwota jak na Patronie.
Awatar użytkownika
O

O Pią Lut 01, 2019 4:17 pm

Jak kasjerowi 3 tys. to za mało, nauczycielowi 6 tys., Profesorowi 10 tys., Lekarzowi 15 tys. a informatkowi 25 tys. To co gwiazda jutuba influenser i performer będzie robił za grosze. Pokolenie Z dochodzi do głosu. Dubaje ajfony suvy i wyjazd co łikend kosztuja.
Awatar użytkownika
Technik mechanik

Technik mechanik Pią Lut 01, 2019 4:19 pm

"B" napisał(a): Jeśli wyprodukowanie czegoś kosztuje kilkanaście koła, to może spróbować obniżyć koszty. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktokolwiek w Polsce wykręcił 40 koła. Nawet w zachodnich krajach to wysoka kwota jak na Patronie.
40 koła to dziennie wykręca pierwszy lepszy mechanik w warsztacie. Wystarczy 10 samochodow po 4 koła do wymiany
Awatar użytkownika
Tia

Tia Pią Lut 01, 2019 5:09 pm

"Technik mechanik" napisał(a):
"B" napisał(a): Jeśli wyprodukowanie czegoś kosztuje kilkanaście koła, to może spróbować obniżyć koszty. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktokolwiek w Polsce wykręcił 40 koła. Nawet w zachodnich krajach to wysoka kwota jak na Patronie.
40 koła to dziennie wykręca pierwszy lepszy mechanik w warsztacie. Wystarczy 10 samochodow po 4 koła do wymiany

Tia a w sezonie jesien-zima taki mechanik to pewnie ze setke obsluzy, I to jest pomysl dla naszego jutubera - krecic wiecej za mniej a nie mniej za wiecej
Awatar użytkownika
Nobody

Nobody Pią Lut 01, 2019 7:47 pm

Tak wygląda zmierzch naszej cywilizacji. Pora wyjeżdżać w Bieszczady, ba, nawet Karpaty rumuńskie.
Awatar użytkownika
Odbyć

Odbyć Sob Lut 02, 2019 1:15 am

Zarabiam co prawda ponad 50 tysięcy miesięcznie z YouTube, ale pracowałem na to prawie półtora roku. Więcej pokory, panie twórco!
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Sob Lut 02, 2019 1:30 pm

"Odbyć" napisał(a): Zarabiam co prawda ponad 50 tysięcy miesięcznie z YouTube!

Osobie publicznie przechwalającej się na temat zarobków, mogę odpowiedzieć tylko jedno - pokaż pita.
Awatar użytkownika
as1960

as1960 Sob Lut 02, 2019 3:06 pm

No cóż... jaki kraj, taki Dżastinek Bober!!! 😛🤢
Awatar użytkownika
sammler

sammler Wto Lut 05, 2019 9:52 am

Twórczość? Te dzieci jednak mają o sobie zdecydowanie zbyt wysokie mniemanie. Ajgory, Łukasze, Abstrach*je. Zawartość merytoryczna na poziomie "M jak miłość" i taka sama strata czasu na oglądanie. Ale zabraniać nikomu nie zamierzam, każdy sam decyduje, na co przeznacza swój czas. Oby tylko później nie ustawiał się w kolejce do urzędu pracy, to będzie naprawdę dobrze.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości