WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
To ino ja

Akcja #MeToo może przynieść długotrwałe owoce (opinie)

To ino ja Czw Paź 19, 2017 7:16 am

Ale że Wajda młodą Młynarską...
Awatar użytkownika
Anna

Re: Akcja #MeToo może przynieść długotrwałe owoce (opinie)

Anna Czw Paź 19, 2017 7:36 am

Nagle poczucie , że spośród znajomych tylko ja nie piszę #metoo .
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Paź 19, 2017 12:32 pm

Teraz to wszyscy #metoo. A jak pan holywoodzki producent WinnyKamień robił co robił, to wszyscy wiedzieli, ale nikt nic nie robił. A prawda jest taka, że każdy kto był przez niego molestowany i każdy kto się o tym dowiedział, to od momentu, gdy to się stało, jest współwinny jego przestępstw, bo powinien był to zgłosić. Ale jak widać kasa wygrała. I teraz próbują odkupić swoje winy pięcioliterowym hasztagiem.
Awatar użytkownika
taka prawda

taka prawda Czw Paź 19, 2017 12:40 pm

Akcja #metoo zwalczy molestowanie tak, jak dodanie do zdjęcia profilowego filtra flagi zaatakowanego kraju zwalcza terroryzm. Hollywood to siedlisko lewaków, partii demokratycznej, robienia kariery przez łóżko. Wszyscy wszystko wiedzą, ale nikt nic nie robi, bo ręka rękę myje. Gibson zrobił Pasję, to go na ostracyzm solidarnie skazali. Banda zadufanych w sobie i krąg wzajemnej adoracji, który jedynie umie pouczać innych. Jak Trumpowi w kampanii demokraci wymyślili molestowanie, z którego po wyborach oskarżające wycofywały się rakiem, tak teraz Obama i HClinton płaczą, jak to nic nie wiedzieli, jak im przykro, że brali od niego na kampanię, jak on ich skrzywdził.
Awatar użytkownika
ras

ras Pią Paź 27, 2017 6:40 am

ach, jak one sie biedne wycierpialy, zanim polozyly reke na tych milionach dolcow... i takie to bylo potworne... a sama mysl, ze jakas swinia bedzie je molestowac nawet im do glowy by nie przyszla! co to to nie! stad tym wiekszy szok! a teraz beda sie publicznie nasladzac swoim meczenstwem na rozowym, pluszowym krzyzu :)
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość