[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Miłosz1

Re: Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

Miłosz1 Czw Lut 28, 2013 10:27 am

A ja jestem ojcem geja, który doprowadza mnie do rozpaczy. Też nie wiem, co powiedzieć dalszej rodzinie, kiedy pyta, dlaczego Kuba ma tylu kolegów i czemu co chwila widzą go na mieście z innym. Niech ktoś zrobi kampanię uświadamiającą, albo co, bo zwariuję! KPH na pewno nie dostanie mojego 1%, oni nie widzą mojego problemu.
Awatar użytkownika
Jacekz Huty.

Re: Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

Jacekz Huty. Czw Lut 28, 2013 10:36 am

Kolejna bzdurna akcja KPH, Jeżeli rodzice mają problem z dzieckiem i akceptacją ich innej orientacji to są poradnie z psychologami, poradnie psychiatryczne itp. Tam się trzeba udać i porozmawiac wspólnie, a nie występować na plakatach i wrzeszczeć o pseudohomofobii panującej w naszym społeczeństwie. To własnie dzięki takim organizacjom jak KPH poziom niechęci do osób o innej orientacji wzrasta. Ich akcje są czasami tak natrętne, że ma się dosyć tego typu tematów.
Awatar użytkownika
Też prawdziwy Polak, ale nie katolik i homofob.

Też prawdziwy Polak, ale nie katolik i homofob. Czw Lut 28, 2013 10:40 am

Widzę po komentarzach, że "prawdziwi Polacy" zalęgli się na . mediach. Ciekawe, czy starczy wam zapału by każdy wpis komentować.
Awatar użytkownika
do niekatolika, ale homofoba (dziwna kombinacja, ale sam tak się przedstawił)

do niekatolika, ale homofoba (dziwna kombinacja, ale sam tak się przedstawił) Czw Lut 28, 2013 10:49 am

Czy ktoś Ci zabrania być prawdziwym Polakiem? Czy inni dyskutanci tak się przedstawiają? Czy możesz wreszcie, z łaski swojej, złapać kontakt z rzeczywistością?
Awatar użytkownika
eryk

eryk Czw Lut 28, 2013 10:57 am

bycie gejem jest po prostu modne. A jak sie ma duzo w spodniach to jako gej jestesmy bardzo popularni i powazani w towarzystwie. I zadne placze zakompleksionych pisowcow z krotkimi kulfonami nie popsuja nam humoru.
Awatar użytkownika
kapuściński

kapuściński Czw Lut 28, 2013 11:15 am

Chwalenie się publicznie tym co i z kim robię w alkowie uważam za średni pomysł. Nigdy by mi to nie przyszło do głowy.
Awatar użytkownika
oxymoron

oxymoron Czw Lut 28, 2013 11:15 am

To nie jest kampania na rzecz tolerancji, tylko na rzecz przewartościowania systemu społecznego i moralnego. To co anormalne i społecznie szkodliwe jest promowane jako wzorzec.
Im bardziej zlasowane mózgi tym łatwiej nimi rządzić. 
Awatar użytkownika
piotr wachowiec

piotr wachowiec Czw Lut 28, 2013 11:15 am

To jest kampania na rzecz promowania ich nazwisk. 
Awatar użytkownika
chcemy więcej

chcemy więcej Czw Lut 28, 2013 11:49 am

To może sami zainteresowani wystąpią w filmie i opowiedzą o swojej miłości? Jak pięknie się kochają, jak okazują sobie miłość, wierność i uczciwość partnerską (a może nawet małżeńską). No i jakiś instruktaż by się przydał (chyba że bohaterzy tej agitki kochają wyłącznie platoniocznie)?
Awatar użytkownika
fomafadwiejewicz

fomafadwiejewicz Czw Lut 28, 2013 12:08 pm

Na Litwie , kraju UE, obowiązuje od 2009 roku ustawa "Prawo ochrony nieletnich przed szkodliwym wpływem informacji publicznych", zabraniająca agresywnego propagowania różnych dewiacji. Wysyłajcie swoim posłom wiadomość, że chcecie takiej ustawy w Polsce.
Awatar użytkownika
maris

maris Czw Lut 28, 2013 12:16 pm

ale homo to normalna forma seksu, nie dewiacja. Jestem bi, tak samo pykam facetow jak panienki, czasem i to i to razem i z wlasnej praktyki wiem, ze seks analny homo i seks analny hetero niewiele rozni. Jest po prostu taka ludzka nienawisc do gejow na zasadzie szukania kozla ofiarnego aby tylko dokopac i dowartosciowac sie. Wyluzujcie. Ci co najwiecej krzycza, pewnie sami dla przyjemnosci wkladaja sobie palec podczas masturbacji. A potem dra mordy i zgrywaja heterykow...
Awatar użytkownika
nie idź ta droga

nie idź ta droga Czw Lut 28, 2013 12:18 pm

@kapuściński: w takim razie kategorycznie nie powinieneś brać ślubu, bo już bardziej obnosic się z kim i co się robi w alkowie nie można...
Awatar użytkownika
Matka niepłodnej córki.

Matka niepłodnej córki. Czw Lut 28, 2013 1:38 pm

Jestem dumny że moja córka jest niepłodna.

Matka niepłodnej córki.
Awatar użytkownika
Lina

Lina Czw Lut 28, 2013 2:03 pm

Na pewno rodzice gejów i lesbijek maja problem. Wierzę w to i rozumiem. Ale nie zawsze upublicznianie problemu pomaga go rozwiązać. Czasem może być jeszcze gorzej. Np , gdy syn gej żyje tak jak większość gejów, czyli wiąże się w krótkotrwałe znajomości. Czasem nawet z kilkoma na raz. Ciekawe kto wreszcie odbrązowi mit geja, który jest wierny jednemu partnerowi w wieloletnim związku. To są wyjątki!
Awatar użytkownika
Smer

Smer Czw Lut 28, 2013 3:33 pm

Organizatorzy tej akcji nie tylko psują nam Dzień Żołnierzy Wyklętych, oni także psują nam zaczynający się w piątek po południu weekend oraz pierwszy dzień marca - miesiąca, w którym przychodzi wiosna. Równo tydzień po rozpoczęciu akcji jest Dzień Kobiet - to także nie jest przypadek. Jutro są imieniny Albina i Feliksa - szkoda, że organizatorzy również im zrujnowali ten dzień...

PS. Dla wszystkich osób, którym przeszkadza to, że inni są inni (a niby jacy mieliby być?), nie łapią ironii i mogliby serio potraktować mój wpis, spieszę donieść, że popieram tę akcję!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości