[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nicko

Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

nicko Czw Lut 28, 2013 1:22 am

Świetna akcja! Trzymam kciuki. A o tym że potrzeba będą świadczyć poniższe wpisy:
Awatar użytkownika
yogidługonogi

Re: Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

yogidługonogi Czw Lut 28, 2013 1:31 am

Nie rozumiem. O czym tu mówić? Mają swoje życie, co mnie to obchodzi? Ja nie życzę sobie, żeby ktoś interesował się moim, a ci wyłażą ze swoim przed kamery. Parcie na szkło jest, jak widać, w każdej orientacji seksualnej.
Awatar użytkownika
zac

Re: Aktor Władysław Kowalski twarzą kampanii przeciwko homofobii „Rodzice, odważcie się mówić”

zac Czw Lut 28, 2013 1:35 am

Zgadza się potrzebna akcja i świadczyć będą o tym poniższe wpisy. Ludzi dali sobie wmówić, że istnieje takie coś jak homofobia. Pewnie dali by sobie też wmówić, że istnieje pedofilofobia (krytyczny stosunek do pedofilii) bądż plastikowereklamówkifobia (osoby sprzeciwiające się plastikowym reklamówkom). Gdy ktoś na serio używa sformułowania "homofobia" natychmiast wiem,że to niesamodzielnie myślący przygłup.
Awatar użytkownika
miętus

miętus Czw Lut 28, 2013 1:44 am

A co mają zrobić rodzice, którzy orientacji dzieci nie akceptują i cierpią z tego powodu? Ktoś im poda rękę? O nie, Ciemnogrodowi? Nigdy! Muszą być granice tolerancji!
Awatar użytkownika
analityk

analityk Czw Lut 28, 2013 1:45 am

Soros poprzez swoją fundację upamiętnia 1 marca Dzień Żołnierzy Wyklętych, tych którzy zginęli dla NASZEJ WOLNOŚCI AKCJĄ PROMOCJI GEJÓW. Wybór daty rozpoczęcia akcji nieprzypadkowy, wiem o czym będą mówić media...
Awatar użytkownika
Pasquale

Pasquale Czw Lut 28, 2013 1:49 am

Jakie śliczne obrazki ze ślicznymi ludźmi! I jak się ślicznie na nas patrzą swoimi ślicznymi, mądrymi oczami! Po prostu ślicznie. I tylko taki niewrażliwy przygłup jak ja może myśleć, że ktoś tu uprawia grubą indoktrynację. Ale nie zwracajcie uwagi. Patrzcie na obrazki i się wzruszajcie.
Awatar użytkownika
Milosz

Milosz Czw Lut 28, 2013 3:25 am

Świetna akcja, sam jestem ojcem geja i wiem jak na początku ciężko o tym powiedzieć dalszej rodzinie, która w dodatku nie daje spokoju pytaniami "kiedy wnuki" i "czy Adaś ma już dziewczynę". KPH w tym roku dostanie mój 1%.
Awatar użytkownika
???

??? Czw Lut 28, 2013 7:35 am

Richard Chamberlain apeluje: nie mówcie, że jesteście gejami
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Lut 28, 2013 8:36 am

Jest Pan dumny z tego, że syn jest pederastą ??? To chore. Panie Władku. Posypać głowę popiołem.
Awatar użytkownika
Brawo!

Brawo! Czw Lut 28, 2013 8:44 am

Kampania jest skierowana do rodziców gejów i lesbijek a najwięcej w tej sprawie ma do powiedzenia oszolomstwo... Brawa dla Pana Kowalskiego i Kuby oraz innych rodzin za odwagę!
Awatar użytkownika
@anna i roman

@anna i roman Czw Lut 28, 2013 9:38 am

Pederasta to nie pedal Anno i Romanie z ciemnogrodu. Najpierw poznajcie znaczenie slowa a pozniej oceniajcie. Wielkie Polaczki od siedmiu bolesci.
Awatar użytkownika
Jajko

Jajko Czw Lut 28, 2013 9:51 am

miętus napisał(a):A co mają zrobić rodzice, którzy orientacji dzieci nie akceptują i cierpią z tego powodu? Ktoś im poda rękę? O nie, Ciemnogrodowi? Nigdy! Muszą być granice tolerancji!

Zrezygnować z rodzicielstwa!
Jak można nie akceptować własnego dziecka taki, jakie jest?
To jest ciemnogród!
Awatar użytkownika
@bravo

@bravo Czw Lut 28, 2013 10:04 am

Co ty bredzisz? Jak się robi kampanię na billboardach to jest ona skierowana do wszystkich. Nic dziwnego, ze irytuje to większość ludzi, którzy muszą się ustosunkowywac do cudzych problemów.
Awatar użytkownika
tedeo

tedeo Czw Lut 28, 2013 10:18 am

sodoma i gomora, oto POlska właśnie, kolejny krok w promowaniu czegoś co jest wbrew naturze.
Awatar użytkownika
homofobop

homofobop Czw Lut 28, 2013 10:21 am

moja córka nie jest lesbijka, chyba jestem homofob :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości