WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
cojatamwiem

Aleksandra Kaczkowska ma już niemal połowę pieniędzy na własny projekt medialny

cojatamwiem Sob Sie 27, 2022 7:25 am

2,5 to nie połowa 6,6 - i to nawet przy założeniu, że używamy słowa "niemal"
Awatar użytkownika
Kafka

Re: Aleksandra Kaczkowska ma już niemal połowę pieniędzy na własny projekt medialny

Kafka Sob Sie 27, 2022 8:41 am

Zostałem patronem chwilę po ogłoszeniu, cieszę się, wierzę i życzę powodzenia. 🖤🖤🖤
Awatar użytkownika
Nata

Re: Aleksandra Kaczkowska ma już niemal połowę pieniędzy na własny projekt medialny

Nata Sob Sie 27, 2022 8:48 am

Super. Mój próg to 33. Czekam z niecierpliwością na audycje.
Awatar użytkownika
@i

@i Sob Sie 27, 2022 9:08 am

Jesteś Moc!🖤💫
Awatar użytkownika
T.D.

T.D. Sob Sie 27, 2022 9:09 am

Olu, trzymam kciuki. Łatwo nie jest, (wiem, bo staram się mocno), ale satysfakcja jest ogromna, a robienie własnych rzeczy, po swojemu, otwiera i wietrzy głowę. Podkastowanie jest wspaniałe!!!
Awatar użytkownika
r

r Sob Sie 27, 2022 9:10 am

Z przyjemnością dołączam, powodzenia, bardzo się cieszę, że się nie poddajesz 👊 Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
r

r Sob Sie 27, 2022 9:11 am

💪💪💪 z przyjemnością piszę „zaptronowane” 🙂
Awatar użytkownika
m

m Sob Sie 27, 2022 9:12 am

Zrobione 💕 Życzę wielkich sukcesów !
Awatar użytkownika
o

o Sob Sie 27, 2022 9:14 am

Mega kibicuje i trzymam kciuki !
Awatar użytkownika
.

. Sob Sie 27, 2022 9:16 am

Dołączam, oczywiście i życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
A.

A. Sob Sie 27, 2022 9:17 am

🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
Awatar użytkownika
J

J Sob Sie 27, 2022 9:20 am

Idzie nowe i dobre!
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Sob Sie 27, 2022 9:22 am

Niemożliwe. Nawet własny ojciec nie zadzwonił i nie załatwił kącika w 357? Jeśli chodzi o pracę, to może należy samemu zadzwonić i złożyć CV? Nikt za nas pracy nie poda pod nos, chyba, że znajdzie nas head-hunter. Być może chodzi Oli o pracę na etat. Gwarantowana kwota co miesiąc, płatny urlop i L4, fundusz socjalny itd. 357 i RNŚ mogą pewnie dać tylko umowę o dzieło na produkcję audycji za symboliczną kwotę lub praca wolontariacka. Z tego rzeczywiście trudno się utrzymać.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Sob Sie 27, 2022 9:26 am

A gdzie byłaś i co robiłaś 20.08.2020 kiedy wywalono Kubę, a wszyscy przywoici ludzie rzucili tę robotę?
Awatar użytkownika
Zośka

Zośka Sob Sie 27, 2022 9:27 am

Ooo i nie zdążyłam przed słynnym "tylek mi ściska więc się wypowiem". Idź, zajmij się sobą, do ciebie dzwonią z partyjnej linii specjalnej,
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości