WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kiss

Aleksandra Kaczkowska ruszyła ze zbiórką na Patronite. Chce tworzyć podcasty

kiss Śro Sie 10, 2022 6:38 am

I tylko zastanówcie się: nie chcą jej w Trójce, nie chcą jej w 357 i nie chcą jej w Nowym Świecie...
Awatar użytkownika
Ja

Re: Aleksandra Kaczkowska ruszyła ze zbiórką na Patronite. Chce tworzyć podcasty

Ja Śro Sie 10, 2022 7:16 am

Lepiej niech zajmie się fotografią. Po ostatnich lata w Trujce nie ma za wiele do zaoferowania.
Awatar użytkownika
sluchacz

Re: Aleksandra Kaczkowska ruszyła ze zbiórką na Patronite. Chce tworzyć podcasty

sluchacz Śro Sie 10, 2022 7:20 am

Najpierw niech zacznie tworzyć a potem zbiera kasę. Bez przesady mikrofon 100 zł, kabel 20 zł, darmowy audacity i do nadawania IceCast. Recorder na pewno ma skoro pracowała w radiu.
Awatar użytkownika
Szary

Szary Śro Sie 10, 2022 7:56 am

Życzliwość pewnego pracownika Trójki piszącego paszkwile na panią Kaczkowską jest śmieszna. Zakompleksiony, malutki i do pięt nie dorastający gryzoń 🤣
Awatar użytkownika
Tekken

Tekken Śro Sie 10, 2022 8:02 am

Trochę żena. Najpierw niech coś zrobi, a później prosi o kasę. Ludzie telefonami robią wypasione relacje, a ona potrzebuje prawie 7 koła miesięcznie? To niech od razu powie, że roboty nie może znaleźć, przynajmniej będzie uczciwie.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Śro Sie 10, 2022 8:09 am

Słuchałam CSM i uważam za największą głupotę pozbyć się z Trójki audycji na takim poziomie, z gronem wiernych słuchaczy. Krótkowzroczność zarządzających kiedyś zemści się na nich samych. Właśnie zostałam patronką ♥️
Awatar użytkownika
M.

M. Śro Sie 10, 2022 8:27 am

Brawo Ola! Jestem już patronem!
Awatar użytkownika
Patron nr 69

Patron nr 69 Śro Sie 10, 2022 8:29 am

O! Widzę, że najpierw głos zabrali koledzy z ex pracy. Na nich zawsze można liczyć.
CSM to jedna z moich ulubionych audycji, więc będę "patronować" i żaden pseudo monter swoimi wpisami mnie nie zniechęci.
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 8:31 am

"Anna" napisał(a): Słuchałam CSM i uważam za największą głupotę pozbyć się z Trójki audycji na takim poziomie, z gronem wiernych słuchaczy. Krótkowzroczność zarządzających kiedyś zemści się na nich samych. Właśnie zostałam patronką ♥️

A ja słuchałem dwa razy, pierwszy i ostatni. Jakieś wynalazki męczenie słuchacza muzyka nie adekwatna do pory i do dnia. Odniosłem wrażenie że Pani Ola spełnia swoje ambicje a to czego chce słuchacz jest nie ważne. Inna kwestia jak ktoś tu napisał. Studio? Ponad 6k? Dobry mikrofon USB to wydatek ok 300 zł, laptop ( a zakładam że taki posiada) i już można nagrywać w warunkach domowych. No i ostatnia sprawa. Nowy Świat? 357? Rockserwis? Radiospacja? Nikt jej nie chce u siebie? Może z powodu o którym napisałem na początku.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Śro Sie 10, 2022 8:40 am

"Maksiu" napisał(a):
"Anna" napisał(a): Słuchałam CSM i uważam za największą głupotę pozbyć się z Trójki audycji na takim poziomie, z gronem wiernych słuchaczy. Krótkowzroczność zarządzających kiedyś zemści się na nich samych. Właśnie zostałam patronką ♥️

A ja słuchałem dwa razy, pierwszy i ostatni. Jakieś wynalazki męczenie słuchacza muzyka nie adekwatna do pory i do dnia. Odniosłem wrażenie że Pani Ola spełnia swoje ambicje a to czego chce słuchacz jest nie ważne. Inna kwestia jak ktoś tu napisał. Studio? Ponad 6k? Dobry mikrofon USB to wydatek ok 300 zł, laptop ( a zakładam że taki posiada) i już można nagrywać w warunkach domowych. No i ostatnia sprawa. Nowy Świat? 357? Rockserwis? Radiospacja? Nikt jej nie chce u siebie? Może z powodu o którym napisałem na początku.

Radiospacja buhahahaha radio nie wypał przecież tam tylko powtórki lecą i żadnej audycji, która byłaby na bieżąco :D. A co innych stacji radiowych to może ktoś poprostu chce być na swoim. Dariusz Rosiak, Dariusz Bugalski, Paweł Drozd czy Teresa Drozda bez problemu mogli by pracować w wyżej wymienionych stacja a woleli być na swoim
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 8:43 am

Radiospacja buhahahaha radio nie wypał przecież tam tylko powtórki lecą i żadnej audycji, która byłaby na bieżąco :D. A co innych stacji radiowych to może ktoś poprostu chce być na swoim. Dariusz Rosiak, Dariusz Bugalski, Paweł Drozd czy Teresa Drozda bez problemu mogli by pracować w wyżej wymienionych stacja a woleli być na swoim

to dodaj jeszcze kilkanaście stacji UKF. co do bycia na swoim jasne i trzymam kciuki, życzę powodzenia tylko ktoś odwraca kolejność, najpierw produkt później zapłata a nie na odwrót.
Awatar użytkownika
Zasady ortograficzne

Zasady ortograficzne Śro Sie 10, 2022 8:44 am

"Maksiu" napisał(a):

Nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 8:44 am

Dariusz Rosiak, Dariusz Bugalski, Paweł Drozd czy Teresa Drozda bez problemu mogli by pracować w wyżej wymienionych stacja a woleli być na swoim

no i pięknie wystawiłeś ocenę tym stacjom...
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Śro Sie 10, 2022 8:56 am

"sluchacz" napisał(a): Najpierw niech zacznie tworzyć a potem zbiera kasę. Bez przesady mikrofon 100 zł, kabel 20 zł, darmowy audacity i do nadawania IceCast. Recorder na pewno ma skoro pracowała w radiu.

Jako radiowiec to sprzęt od dzieciaka powinna mieć ...
PS. co połowa byłych pracowników TVP, PR czy TVN zrobiła by bez patronite
Awatar użytkownika
wq*wiona

wq*wiona Śro Sie 10, 2022 8:56 am

CSM i inne audycje red. Aleksandry Kaczkowskiej były jednymi z moich ulubionych, nie wahałam się ani chwili, zostałam patronką i mocno kibicuję. Przynajmniej wiem, że płacę za jakość i wartościowy przekaz, a nie za szmirę, kłamstwo i głupotę, jak w przypadku abonamentu na media publiczne. Już nawet nie staram się zrozumieć toku rozumowania kierujących PR3, bo musiałabym się zniżyć do jakiegoś rynsztokowego poziomu. Jeszcze tylko dla kilku osób jestem przy tej stacji, ale godzin słuchania jest coraz mniej. Spadajcie na drzewo prezeski, dyrektorzy i kierowniku z doopy - taki szacunek słuchaczki za to co robicie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość