WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maksiu

Re: Aleksandra Kaczkowska ruszyła ze zbiórką na Patronite. Chce tworzyć podcasty

Maksiu Śro Sie 10, 2022 11:59 am

"Lol" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):
"Kot" napisał(a): Maksiu, jak tam Andaluzja, spakowany jesteś już?

kolejny merytoryczny wpis
Ałć, zabolało:)

popłakałem się, ze śmiechu:-)
Awatar użytkownika
Agnieszka

Re: Aleksandra Kaczkowska ruszyła ze zbiórką na Patronite. Chce tworzyć podcasty

Agnieszka Śro Sie 10, 2022 12:01 pm

"Ender" napisał(a):
"PJ" napisał(a):
"Jack" napisał(a): Bardzo dobrze! Robić swoje. Trójka dzięki pieśniom biesiadnym pana od muzyki, promowaniu stron porxno i wyzywaniu od dzbanów pracowników właśnie sięga dna 1,7% słuchalności.

a jaki to ma związek z podcastami Kaczkowskiej i jej zbiórką?

Taki że gdyby nie Żółty Szaliczek to A. Kaczkowska nie musiałaby zbierać na mikrofon a Trójka może miałaby większą słuchalność ponieważ teraz tam już na prawdę nie ma czego słuchać a dla tych kilku osób, które tam jeszcze zostały nie chce mi się włączać tego radia.

to nie włączaj, płać na Kaczkowską i wszyscy zadowoleni. A najbardziej Ola bo znajdzie naiwnych którzy zechcą płacić za jej hobby:-)
Awatar użytkownika
Laura

Laura Śro Sie 10, 2022 12:05 pm

"Agnieszka" napisał(a):
"Ender" napisał(a):
"PJ" napisał(a):
"Jack" napisał(a): Bardzo dobrze! Robić swoje. Trójka dzięki pieśniom biesiadnym pana od muzyki, promowaniu stron porxno i wyzywaniu od dzbanów pracowników właśnie sięga dna 1,7% słuchalności.

Taki że gdyby nie Żółty Szaliczek to A. Kaczkowska nie musiałaby zbierać na mikrofon a Trójka może miałaby większą słuchalność ponieważ teraz tam już na prawdę nie ma czego słuchać a dla tych kilku osób, które tam jeszcze zostały nie chce mi się włączać tego radia.

to nie włączaj, płać na Kaczkowską i wszyscy zadowoleni. A najbardziej Ola bo znajdzie naiwnych którzy zechcą płacić za jej hobby:-)

Nie no wolę patrzeć i płacić za uczenie się zarządzania Radiem Pani Logopedy i żeby jeszcze to jakoś szło to ok, ale tutaj dołujemy ale będziemy mówić że idziemy w dobrą stronę ..........
Awatar użytkownika
Agnieszka

Agnieszka Śro Sie 10, 2022 12:07 pm

"Laura" napisał(a):
"Agnieszka" napisał(a):
"Ender" napisał(a):
"PJ" napisał(a):

Nie no wolę patrzeć i płacić za uczenie się zarządzania Radiem Pani Logopedy i żeby jeszcze to jakoś szło to ok, ale tutaj dołujemy ale będziemy mówić że idziemy w dobrą stronę ..........

Ty zrobiłabyś to lepiej? znasz się na tym?
Awatar użytkownika
Jun

Jun Śro Sie 10, 2022 12:13 pm

"Maksiu" napisał(a):
"Lol" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):

Ej, strażniku komentarzy Maksiu. Może oszczędzaj łzy, będą potrzebne chusteczki w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 12:17 pm

"Jun" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):
"Lol" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):

Ej, strażniku komentarzy Maksiu. Może oszczędzaj łzy, będą potrzebne chusteczki w najbliższym czasie.

może wisi mi kalafiorem co Ty uważasz?
Awatar użytkownika
Proste

Proste Śro Sie 10, 2022 12:30 pm

"Agnieszka" napisał(a): a kto powiedział, że Ona musi pracować jak jej ojciec w radio do emerytury a nawet dłużej? jest tyle pięknych zawodów.
Dokładnie, taki szaman eteru, jakimowicz polskiego radia, słynny parówek, pan fake news już w żadnym radiu pracy nie znajdzie, zostaje mu monowanie o ile firmy będą chciały go zatrudniać. Pan od Mob@bingu raczej dobrej reklamy im nie zrobi.
Awatar użytkownika
Proste

Proste Śro Sie 10, 2022 12:31 pm

"Proste" napisał(a):
"Agnieszka" napisał(a): a kto powiedział, że Ona musi pracować jak jej ojciec w radio do emerytury a nawet dłużej? jest tyle pięknych zawodów.
Dokładnie, taki szaman eteru, jakimowicz polskiego radia, słynny parówek, pan fake news już w żadnym radiu pracy nie znajdzie, zostaje mu monowanie o ile firmy będą chciały go zatrudniać. Pan od Mob@bingu raczej dobrej reklamy im nie zrobi.
montowanie:)
Awatar użytkownika
Inzynier

Inzynier Śro Sie 10, 2022 12:33 pm

"max" napisał(a):
"sluchacz" napisał(a): Najpierw niech zacznie tworzyć a potem zbiera kasę. Bez przesady mikrofon 100 zł, kabel 20 zł, darmowy audacity i do nadawania IceCast. Recorder na pewno ma skoro pracowała w radiu.

Mikrofonem za 100 zł to możesz swoje dzieci na obiad zawołać. Zostań przy swoim odbiorniku, bo o całej reszcie masz pojęcie jak świnia o gwiazdach.

Ty znafca, a jakiego mikrofonu i za ile, Ty byś użył do nagrań domowego podcastu?
Awatar użytkownika
B.S.

B.S. Śro Sie 10, 2022 12:34 pm

"Maksiu" napisał(a):
"Jun" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):
"Lol" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):

Wisi, bo masz w portkach warzywo. Cienias jesteś. Nikt normalny nie wylewa pomyj na współpracowników. Nikt normalny nie gnębi ludzi. Mam nadzieję, że wkrótce okaże się jaki z Ciebie PAN.
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 12:35 pm

"Proste" napisał(a):

no widzisz tym samym sprowadziłeś Ole Kaczkowską do poziomu wyżej wymienionego. Brawo, w końcu ktoś odważył się powiedzieć co na prawdę sądzi o jej audycjach;-)
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 12:39 pm

"B.S." napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):
"Jun" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):
"Lol" napisał(a):
"Maksiu" napisał(a):

Wisi, bo masz w portkach warzywo. Cienias jesteś. Nikt normalny nie wylewa pomyj na współpracowników. Nikt normalny nie gnębi ludzi. Mam nadzieję, że wkrótce okaże się jaki z Ciebie PAN.

tak mi dowalileś, że mi kredki z tornistra wypadły.
Awatar użytkownika
Małgosia

Małgosia Śro Sie 10, 2022 12:48 pm

"Ukasz" napisał(a):

jak Cię żona wysyła do Biedronki po ziemniaki to też twoim pierwszym skojarzeniem jest ŁC?
Może pogadamy o twojej żonie?
Awatar użytkownika
Maksiu

Maksiu Śro Sie 10, 2022 12:51 pm

"Małgosia" napisał(a):
"Ukasz" napisał(a):

jak Cię żona wysyła do Biedronki po ziemniaki to też twoim pierwszym skojarzeniem jest ŁC?
Może pogadamy o twojej żonie?

no i mamy kreta:-) a fuj
Awatar użytkownika
Sokol2

Sokol2 Śro Sie 10, 2022 1:12 pm

Bardzo dobry pomysł, myśleć o sobie, rozwijać się. Redaktor Kaczkowska ma spore grono słuchaczy, a jej profesjonalizm przyniesie jeszcze nowych. Biorąc pod uwagę dzisiejszy artykuł o słuchalności Trójki - "Trójka na dnie z 1,7%" i jej skompromitowany wizerunek tym bardziej należy skupić się na własnym rozwoju. Kilka godzin na patronite i ponad 1 tyś zł. to naprawdę dobry wynik, a będzie lepiej jak uruchomi studio. Wierzę w to i życzę jak najlepiej. Oczywiście zostałem patronem i liczę w przyszłości na radio. Zaś wpisy Maksia... sfrustrowany, ubogi emocjonalnie człowiek, który polepsza sobie samopoczucie hejtując.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości