[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Allegro: karty podarunkowe od wszystkich, wyższe prowizje, bilety osobną kategorię, bez ocen za czas wysyłki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Karol

Allegro: karty podarunkowe od wszystkich, wyższe prowizje, bilety osobną kategorię, bez ocen za czas wysyłki

Karol Pon Wrz 16, 2019 12:16 pm

Z Allegro jest tak jak z 500+, rosnącą drożyzną i poparciem ludzie. Allegro podnosi opłaty, sprzedawcy podnoszą ceny, a suweren za to płaci i cieszy się, że ma takie wspaniałe Allegro.
Awatar użytkownika
Zenon

Re: Allegro: karty podarunkowe od wszystkich, wyższe prowizje, bilety osobną kategorię, bez ocen za czas wysyłki

Zenon Pon Wrz 16, 2019 3:47 pm

Allegro? Nie kupowałem tam od miesięcy. OLX, Ceneo + wyszukiwarka Google dają lepsze rezultaty cenowe. :-)

A wystawianie czegokolwiek na Allegro (dla konsumenta) to już szczyt naiwności...
Awatar użytkownika
Gosc

Re: Allegro: karty podarunkowe od wszystkich, wyższe prowizje, bilety osobną kategorię, bez ocen za czas wysyłki

Gosc Pon Wrz 16, 2019 4:08 pm

Znika mozliwosc ocy czasu wyslania ze wzgledu na brak wplywu na czas d9starczenia przez operatora. Ok. Ale co w przypadku jesli sprzedajacy ma wpisany czas realizacji 2 dni robocze a wysyla przesylke po 5 dniach? Gdzie mam to ocenic? Ja nie oceniach czasu po wyslaniu a jego reakcje na moje zamowienie!
Awatar użytkownika
Ziomek

Ziomek Pon Wrz 16, 2019 7:01 pm

"Gosc" napisał(a): Znika mozliwosc ocy czasu wyslania ze wzgledu na brak wplywu na czas d9starczenia przez operatora. Ok. Ale co w przypadku jesli sprzedajacy ma wpisany czas realizacji 2 dni robocze a wysyla przesylke po 5 dniach? Gdzie mam to ocenic? Ja nie oceniach czasu po wyslaniu a jego reakcje na moje zamowienie!

W jakości obsługi?
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości