WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
sprzedający

Allegro przeniesie oferty osób prywatnych do Allegro Lokalnie. Bez opłat za wystawianie, 10 proc. prowizji od sprzedaży

sprzedający Wto Sie 13, 2019 1:57 pm

Mierna próba ratowania zasięgu u sprzedawców prywatnych, którzy masowo migrują na OLX. Aż 10 proc. od sprzedaży (za nie zrobienie niczego poza zaoferowaniem samej wymierającej platformy) to skandal.
Awatar użytkownika
żenada

Re: Allegro uruchamia Allegro Lokalnie z ofertami od osób prywatnych. 10 proc. prowizji od sprzedaży i opcja zupełnie za darmo

żenada Wto Sie 13, 2019 4:46 pm

I prywatni użytkownicy mają się zamieniać w firmowych sprzedawców. Hahahahahahah :)
Awatar użytkownika
hehe

Re: Allegro uruchamia Allegro Lokalnie z ofertami od osób prywatnych. 10 proc. prowizji od sprzedaży i opcja zupełnie za darmo

hehe Wto Sie 13, 2019 7:53 pm

kto chce serwis aukcyjny z wystawieniem przedmiotu za 1 zł na 7 dni/ 2 zł. na 14 dni i bez żadnych prowizji?
Awatar użytkownika
a

a Wto Sie 13, 2019 7:59 pm

"sprzedający" napisał(a): Mierna próba ratowania zasięgu u sprzedawców prywatnych, którzy masowo migrują na OLX. Aż 10 proc. od sprzedaży (za nie zrobienie niczego poza zaoferowaniem samej wymierającej platformy) to skandal.

ja się dziwię, że ludzie używają jeszcze alledrogo. Kiedy czarni bracia rodem z RPA położyli na tym łapy to koszty wystawienia aukcji i późniejszych prowizji poleciały w kosmos.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 13, 2019 11:46 pm

"hehe" napisał(a): kto chce serwis aukcyjny z wystawieniem przedmiotu za 1 zł na 7 dni/ 2 zł. na 14 dni i bez żadnych prowizji?

ja chcę bo jak mam sprzedawać stare graty za bezcen i jeszcze płacić jeden majątek przy wystawieniu aukcji i potem drugi majątek wydać na prowizje po sprzedaży to taniej mnie wyjdzie wywalić te graty na śmietnik.
Awatar użytkownika
peter

peter Śro Sie 14, 2019 5:05 pm

"ja" napisał(a):
"hehe" napisał(a): kto chce serwis aukcyjny z wystawieniem przedmiotu za 1 zł na 7 dni/ 2 zł. na 14 dni i bez żadnych prowizji?

ja chcę bo jak mam sprzedawać stare graty za bezcen i jeszcze płacić jeden majątek przy wystawieniu aukcji i potem drugi majątek wydać na prowizje po sprzedaży to taniej mnie wyjdzie wywalić te graty na śmietnik.

na to wychodzi
Awatar użytkownika
peter

peter Śro Sie 14, 2019 5:12 pm

"peter" napisał(a):
"ja" napisał(a):

na to wychodzi

Krótko mówiąc - tłumacząc długi opis działania tej nowej platformy sprzedaży, allegro ma za nic prywatnych sprzedających i domniemam że mają wypierdalać z tego serwisu lub oddać graty prawie za darmo.
Awatar użytkownika
peter

peter Śro Sie 14, 2019 5:17 pm

"żenada" napisał(a): I prywatni użytkownicy mają się zamieniać w firmowych sprzedawców. Hahahahahahah

Chyba sami nie zastanowili się nad tym co napisali. Jak coś działa dobrze to trzeba to zniszczyć - tak się robi w polsce.
Awatar użytkownika
qaz

qaz Czw Sie 15, 2019 9:42 am

Hyba już czas na ebay.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pią Sie 16, 2019 8:47 am

"peter" napisał(a):
"żenada" napisał(a): I prywatni użytkownicy mają się zamieniać w firmowych sprzedawców. Hahahahahahah

Chyba sami nie zastanowili się nad tym co napisali. Jak coś działa dobrze to trzeba to zniszczyć - tak się robi w polsce.

to coś od dawna polskie nie jest i nie Polacy decydują co się tam dzieje. Polacy tylko to założyli i wypracowali kolosalną wartość. Potem zaczęło się handlowanie.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość