WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
marketer

Re: Allegro uruchamia wsparcie użytkowników przez komunikator WhatsApp

marketer Nie Lip 15, 2018 10:47 pm

Allegro to niech mi na pędzel skoczy za wykasowanie wszystkich moich komentarzy i podwyżki. Wejdzie do PL Amazon wreszcie to was zmiecie jak tornado
Awatar użytkownika
nie dobre allegro

nie dobre allegro Nie Lip 15, 2018 11:12 pm

Właśnie bardzo nie ładnie że usunięto komentarze - pokrzywdzeni zostali ci którzy byli w porządku, wygrali oszuści których wielu można spotkać lub było można (...) sam kilka razy zostałem oszukany przez takich sprzedawców, którzy mieli potem negatywne oceny - wtedy jeden drugiemu mógł też powiedzieć o takim oszuście, a tak usunięto komentarze i oszuści wygrali... Jeszcze te podwyżki od dawna do teraz - nic dobrego za bardzo... Tak więc wielu opuszcza i opuściło Allegro - i nie interesują nikogo jakiekolwiek inne informacje na temat Allegro... Bardziej kiedy zmienią się ku dobremu - tak jak było kiedyś, wcześniej już dawno temu...
Awatar użytkownika
kary_staś

kary_staś Pon Lip 16, 2018 3:18 pm

No super! Szkoda, że Allegro stawia na takie komunikatory. Wiele się mówiło ostanio o sprzedaży danych i dziurach w bezpieczeństwie Whatsappa. Warto to wziąć pod uwagę...
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Lip 17, 2018 11:23 am

Komunikacja z klientem jest bardzo ważna i cieszy mnie że łatwiej będzie można się skonsultować z allegro, postarać o zwrot czy dojść swoich praw tym bardziej że ostatnio zdażyło mi się naciąć na nieuczciwego sprzedawce ale czemu wybrali whatsappa to nie wiem, wydawało mi się że zależy im na jakości i bezpieczeństwie a tego drugiego whatsapp (a dokładniej FB) nie gwarantuje. Liczne publikacje prasowe w których głownym bohaterem jest ten komunikator i efekty w postaci wycieku gigabajtów danych nie zachęcają mnie do rozmowy o transakcjach które robie na allegro.
Awatar użytkownika
Bernard

Bernard Wto Lip 17, 2018 7:41 pm

Super, chociaż lepiej byłoby użyć czegoś bezpieczniejszego. WhatsApp to Facebook, a Facebook to kłopoty. Może UseCryptMessenger na przykład?
Awatar użytkownika
Bernard

Bernard Śro Lip 18, 2018 9:50 pm

Andrzej napisał(a):Komunikacja z klientem jest bardzo ważna i cieszy mnie że łatwiej będzie można się skonsultować z allegro, postarać o zwrot czy dojść swoich praw tym bardziej że ostatnio zdażyło mi się naciąć na nieuczciwego sprzedawce ale czemu wybrali whatsappa to nie wiem, wydawało mi się że zależy im na jakości i bezpieczeństwie a tego drugiego whatsapp (a dokładniej FB) nie gwarantuje. Liczne publikacje prasowe w których głownym bohaterem jest ten komunikator i efekty w postaci wycieku gigabajtów danych nie zachęcają mnie do rozmowy o transakcjach które robie na allegro.

No pewnie, FB i WhatsApp to handlarze danymi. Ciężko zaufać im i przesyłać dane dotyczące transakcjami na Allegro.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości