WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

pavv Śro Wrz 13, 2017 8:21 am

Wszedłem bo chciałem kupić ładowarkę do laptopa... przy okazji mogę oczywiście kupić maść na hemoroidy, pampersy, płytę indukcyjną i nowy model jakiegoś tam samochodu... tylko co mnie to obchodzi???
Awatar użytkownika
yki

Re: Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

yki Śro Wrz 13, 2017 11:27 am

Pochwalić można również nową stronę mobilną, która działa wyraźnie szybciej od poprzedniczki.
Awatar użytkownika
Damian

Re: Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

Damian Śro Wrz 13, 2017 2:42 pm

"yki" napisał(a): Pochwalić można również nową stronę mobilną, która działa wyraźnie szybciej od poprzedniczki.
Oraz dwu, a w niektórych miejscach trzykrotne podwyżki. Nic tylko skakać pod sufit z radości.
Awatar użytkownika
Konsument

Konsument Śro Wrz 13, 2017 9:18 pm

Aliexpress ich mocno wyprzedza, próbują stawać na rzęsach, tyle że sama szata graficzna nie pomoże jeśli wprowadza się ciągłe podwyżki prowizji na allegro.
Awatar użytkownika
kontrahent

kontrahent Czw Wrz 14, 2017 9:59 am

allegro z dnia na dzień coraz gorzej czas świetności już się skończył próbują wyrównać dochody podnosząc prowizję , a to jest tylko gwóźdź do trumny allegro
Awatar użytkownika
alledrogo

alledrogo Czw Wrz 14, 2017 10:03 am

Ani słowa o podwyżkach 350% ? O wadliwym regulaminie? O braku działań podejmowanych? O wiadomościach kopiuj-wklej? ITD
Awatar użytkownika
znafca

znafca Pią Wrz 15, 2017 3:13 pm

allegro idzie w kierunku bookinga - wszyscy tam muszą - bo inaczej nikt nie znajdzie ich oferty - ale przez serwis kupuje tylko nie sprawdzający cen lub klient media marktu - bo na stronie sklepu zazwyczaj kupi taniej (czyli bez 10% prowizji allegro :))
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pią Wrz 15, 2017 4:24 pm

To że co chwilę coś nie działa u nich nie piszecie nie piszecie też że zdzieruchy podwyższyły ceny a do Ebay-a to maja lata świetlne .
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hadigregortabat oraz 2 gości