WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

pavv Śro Wrz 13, 2017 8:21 am

Wszedłem bo chciałem kupić ładowarkę do laptopa... przy okazji mogę oczywiście kupić maść na hemoroidy, pampersy, płytę indukcyjną i nowy model jakiegoś tam samochodu... tylko co mnie to obchodzi???
Awatar użytkownika
yki

Re: Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

yki Śro Wrz 13, 2017 11:27 am

Pochwalić można również nową stronę mobilną, która działa wyraźnie szybciej od poprzedniczki.
Awatar użytkownika
Damian

Re: Allegro z nową stroną główną zmienia się w wielobranżowy sklep internetowy, jest jak eBay i Aliexpress (opinie)

Damian Śro Wrz 13, 2017 2:42 pm

"yki" napisał(a): Pochwalić można również nową stronę mobilną, która działa wyraźnie szybciej od poprzedniczki.
Oraz dwu, a w niektórych miejscach trzykrotne podwyżki. Nic tylko skakać pod sufit z radości.
Awatar użytkownika
Konsument

Konsument Śro Wrz 13, 2017 9:18 pm

Aliexpress ich mocno wyprzedza, próbują stawać na rzęsach, tyle że sama szata graficzna nie pomoże jeśli wprowadza się ciągłe podwyżki prowizji na allegro.
Awatar użytkownika
kontrahent

kontrahent Czw Wrz 14, 2017 9:59 am

allegro z dnia na dzień coraz gorzej czas świetności już się skończył próbują wyrównać dochody podnosząc prowizję , a to jest tylko gwóźdź do trumny allegro
Awatar użytkownika
alledrogo

alledrogo Czw Wrz 14, 2017 10:03 am

Ani słowa o podwyżkach 350% ? O wadliwym regulaminie? O braku działań podejmowanych? O wiadomościach kopiuj-wklej? ITD
Awatar użytkownika
znafca

znafca Pią Wrz 15, 2017 3:13 pm

allegro idzie w kierunku bookinga - wszyscy tam muszą - bo inaczej nikt nie znajdzie ich oferty - ale przez serwis kupuje tylko nie sprawdzający cen lub klient media marktu - bo na stronie sklepu zazwyczaj kupi taniej (czyli bez 10% prowizji allegro :))
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pią Wrz 15, 2017 4:24 pm

To że co chwilę coś nie działa u nich nie piszecie nie piszecie też że zdzieruchy podwyższyły ceny a do Ebay-a to maja lata świetlne .
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Wrz 29, 2017 5:59 pm

I ta szata zapowiada koniec allegro. Z każdym kim rozmawiam nie podoba się nowe allegro.
Rynek szybko podziękuje, szkoda bo nawet długo się utrzymywali ale tymi prowizjami i tą nachalną ofertą już długo nie pociągną niestety! co widzać zresztą jak OLX zyskuje na popularności i ebay
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pią Wrz 29, 2017 5:59 pm

I ta szata zapowiada koniec allegro. Z każdym kim rozmawiam nie podoba się nowe allegro.
Rynek szybko podziękuje, szkoda bo nawet długo się utrzymywali ale tymi prowizjami i tą nachalną ofertą już długo nie pociągną niestety! co widzać zresztą jak OLX zyskuje na popularności i ebay
Awatar użytkownika
ania

ania Czw Paź 12, 2017 10:50 am

Mi także nie podoba się nowa szata Allegro poprzednia wersja była bardziej przejrzysta i łatwiejsza w wyszukiwaniu.Pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Czw Paź 12, 2017 5:29 pm

Dzisiaj właśnie zalogowałem się na allegro na ten widok aż mnie zatkał przypomniały mi się stare czasy windows 8 i jego potwornych kafli. Gratulacje widzę allegro idzie podobną drogą jak ten potworny system na samo dno. Tyle że w przeciwieństwie do widnowsa ludzie mają sporą alternatywę. Ludzie nie po to wchodzą by kupić wszystko czego im nie potrzeba tylko szukają jasnego przejrzystego portalu do sprzedaży. Już był kiedyś program który myślał że klienci są dla niego i można wrzucić całą masę reklam i innego badziewia. Radzę się zastanowić co się stało z GG.
Awatar użytkownika
Wojciec MrBoss

Wojciec MrBoss Czw Paź 12, 2017 11:48 pm

Zamierzałem zrobić zakupy niestety zrezygnowałem i jak wrócę to tylko w ostateczności,porażka dla kupujących.
Awatar użytkownika
summer1562

summer1562 Wto Paź 17, 2017 10:40 am

To chyba dobrze? Dobrze jest mieć wszytko w jednym miejscu :)
Awatar użytkownika
Krystian

Krystian Pon Paź 30, 2017 6:08 pm

Swego czasu zrezygnowałem z usług ING Banku, bo nie podobała mi się ich nowa strona.
Teraz strona Allegro też mi się nie podoba. Przyjdzie znaleźć inną stronę zakupową.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości