WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Greg

Allegro zmienia reguły co do zdjęć: większe i do zmiany w trakcie oferty, miniatury z białym tłem

Greg Śro Lip 06, 2016 1:24 am

A ja się pytam: kiedy wreszcie wrócą miniatury w wynikach wyszukiwania?! Mieli je podobno przywrócić pod koniec zeszłego roku i co?
Awatar użytkownika
Praw

Re: Allegro zmienia reguły co do zdjęć: większe i do zmiany w trakcie oferty, miniatury z białym tłem

Praw Śro Lip 06, 2016 4:58 am

Prawda jest taka, że Aliexpress > Allegro.
Awatar użytkownika
Helios

Re: Allegro zmienia reguły co do zdjęć: większe i do zmiany w trakcie oferty, miniatury z białym tłem

Helios Śro Lip 06, 2016 8:10 am

Co mnie obchodzi czy sprzedawca ma jakiś tam Standard Allegro? Kupię od tego, który sprzedaje najtaniej. Proste.
Awatar użytkownika
al

al Śro Lip 06, 2016 8:30 am

Czuje że allegro przygotowuje sobie strzał w kolano. Jako sprzedawca trochę mi się to nie podoba. Jako klient uważam że to totalna beznadzieja. Czasem kupuje klucze - info o automacie jest dla mnie bardzo ważne. Warianty kolorystyczne - tylko (w domyśle) wpadł by na pomysł zabraniania czegoś takiego - w ten sposób szukam niektórych ciuchów. Chcę kupić 10 ołówków, to nie będzie widniał napis 10x i zbliżenie ołówka, tylko cała ładnie zapakowana paczka w której nie widać co dokładnie jest. Allegro życzę szczęścia. Będzie im potrzebne.
Awatar użytkownika
andre

andre Śro Lip 06, 2016 9:37 am

nie podoba mi sie ta zmiana, po co te kombinacje..?! to raczej utrudnienie...
Awatar użytkownika
zybi

zybi Śro Lip 06, 2016 10:51 am

zmiana do niczego. allegro dziczeje !!!
Awatar użytkownika
magda1604

magda1604 Śro Lip 06, 2016 1:20 pm

Cały czas allegro wprowadza różne zmiany które utrudniają życie i powodują rezygnacje z użytkowania serwisu ,ale tym razem to jakaś totalna masakra jako kupującemu nie ma dla mnie znaczenia ,a nawet lepiej że zdjęcia są zrobione w naturalnych warunkach niż na jakimś białym tle ,a co zrobią sprzedający którzy mają powystawiane tysiące przedmiotów po kilka ,bądź kilkanaście zdjęć będą zmieniać dziesiątki tysięcy zdjęć bo w allegro coś im się przyśniło. gdzie poszanowanie dla klienta który np jest stały na allegro od 15-stu lat . A co z tymi którzy nie posiadają wysokiej klasy aparatów ,chcą coś sprzedać ,a nie stać ich na dobry aparat i w całej wsi nikt nie ma żeby mu pożyczyć ,a allegro wymaga ,to kupujący wybiera co chce kupić super mega zdjęcie ,czy wystarczy mu słabe . Na moje to chyba oznacza koniec allegro .
Awatar użytkownika
zachęcić

zachęcić Śro Lip 06, 2016 1:21 pm

Ponieważ nowe standardy wymagają trochę zabiegów (szparowanie z tła) lepiej byłoby wzmocnić takie starania wystawcy, np. zwalniając z opłaty za wystawienie, niż mechanicznie je narzucać.
Awatar użytkownika
Newsman

Newsman Śro Lip 06, 2016 2:27 pm

Wprowadzane zmiany może są dobre dla serwisu, ale na pewno nie zachęcają do korzystania.
Awatar użytkownika
eds

eds Śro Lip 06, 2016 7:29 pm

rozdzielczości 2560 x 2560 pikseli to kwadrat jaki aparat robi kwadratowe zdjęcia imbecyle z allegro
Awatar użytkownika
Janki

Janki Czw Lip 07, 2016 10:37 am

Totalne dno i porażka,to jest nie do określenia,nie do opisania jak to tragiczne.Koniec allegro jest bliski.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 07, 2016 2:19 pm

Może tak Allegro zrobiłoby wreszcie dobry filtr??!! Np. zakres cenowy, wielkość, np. wyświetlacza, wybór podzespołów, itp. TEGO BRAKUJE!!!
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lip 08, 2016 8:28 am

Allegro to już dno ,sprzedaż prowadziłem 5 lat jako firma ,ostatni rok to jakiś smiech był ,sprzedaż spadła 60% ,wyszukiwanie na allegro towaru to jakaś pomyłka ,wbijając w wyszukiwarke nazwe mojego towaru ,to przez 4 pierwsze strony były oferty promowane wielkich korporacji a gdzieś tam na końcu mały przedsiebiorca ,dziś szukałem syfon do zlewu ,to po wbiciu najpierw oczywiscie promocje zlewów ze 3 strony .A te białe tła to dotyczyc bedą firm rozumiem ? czy wszyscy bedą musieli robic obrobkę graficzną tła do uzywanego telefonu :)
Awatar użytkownika
Krzycho45

Krzycho45 Pią Lip 08, 2016 3:15 pm

Jako sprzedający odchodzą z Allegro . Płaciłem miesięcznie 3,5 - 4 tyś zł od prowizji. Tworzę swój sklep a na allegro zostawię tylko 1-2 strony zamiast setek stron.
Koniec z z Allegro .
Ktoś w tym Allegro upadł na pysk już totalnie i przy okazji rozbił sobie głowę....
Kto tam pracuje ?- wiecie coś może na ten temat ? Oni z łapanki tych inteligentów werbują?
Poroniony pomysł jak kiedyś te "zdjęcia z katalogu" ... i wiele innych.
Awatar użytkownika
Borys

Borys Pią Lip 08, 2016 3:17 pm

Tak czytam opinie i komentarze i jeszcze nie znalazłem jednej osoby która była by za tym żeby te zmiany wprowadzać ... O co tu chodzi ?
Kto ma jakiś pomysł po co to w ogóle ????
A może PISallegro ???
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości