[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Amazon wprowadza własne telewizory Fire TV Omni i Fire TV 4

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
telewitz

Amazon wprowadza własne telewizory Fire TV Omni i Fire TV 4

telewitz Pią Wrz 10, 2021 4:56 pm

niedługo takie telewizory będą w cenie abonamentu usług streamingowych, jak teraz smartfony
Awatar użytkownika
fans

Re: Amazon wprowadza własne telewizory Fire TV Omni i Fire TV 4

fans Pią Wrz 10, 2021 9:20 pm

ja już czekam abonament w prima video mam gdyż się z polskiej wsi tv. plynacej gówien wynioslem na struming każdy młody ucieka od TVP tv z gnoju brud programów wsiach bylejakiego wsi rolnik w gównie szuka w gównie gówniane brud wsi żony siwej smierdzacej obornikiem i g do kina Hollywood dobrych filmu ... Myślę iż wszyscy od polski TVP prowadzone przez wsiocha z brud wsi bylejakim tv ucieka w której nic kovid 19 i wsi gnojowy smród z tv brud plebs w TVP Amazon ma świetne filmy i seriale programy dobre ja wszystkim poleca najlepsza na świecie tv
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Wrz 11, 2021 7:29 am

Dlaczego telewizorów 4k nie produkuje się np. 32 calowych? Większe nie mieszczą mi w meblościance.
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Czw Wrz 16, 2021 9:17 pm

@fans Akurat fanatykami VOD (zwłaszcza takich typu Amazon Prime czy Viaplay) są właśnie wsioki.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości