WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Andrzej Chojnowski: z Marquard Media Polska na szefa nowego serwisu Grupy naTemat

Gość Pią Paź 04, 2019 8:37 am

Brawo Andrzej! Świetna decyzja. Na temat zyskuje znakomitego dziennikarza.
Awatar użytkownika
Gracu

Re: Andrzej Chojnowski: z Marquard Media Polska na szefa nowego serwisu Grupy naTemat

Gracu Pią Paź 04, 2019 9:07 am

Powodzenia Andrzej! Brawo za decyzje. Michał gratulacje z okazji pozyskania dobrego pracownika i trzymam kciuki za serwis. Udanej współpracy!
Awatar użytkownika
Joanna

Re: Andrzej Chojnowski: z Marquard Media Polska na szefa nowego serwisu Grupy naTemat

Joanna Pią Paź 04, 2019 9:09 am

Super. Jego szkoda dla Marquarda. Wizjoner niszczy tam wszystko i wszystkich. Widać po wynikach.
Awatar użytkownika
Maxi

Maxi Pią Paź 04, 2019 9:11 am

Z deszczu pod rynnę.
Awatar użytkownika
Dags

Dags Pią Paź 04, 2019 10:07 am

Gratuluję!!!
Awatar użytkownika
Luiza Jurgiel-Żyła

Luiza Jurgiel-Żyła Pią Paź 04, 2019 3:01 pm

Świetny wybór! Kibicuję projektowi!
Awatar użytkownika
Rafał Madajczak

Rafał Madajczak Pią Paź 04, 2019 3:02 pm

Hello, Andrzej:)
Awatar użytkownika
Haczyk

Haczyk Pią Paź 04, 2019 7:53 pm

Wydawca może nie, ale WysokieNapiecie ma już tą widownię, o którą Wam chodzi, czyli osoby zamożne, decyzyjne, mężczyzn :-P
Awatar użytkownika
haruna babangida

haruna babangida Nie Paź 06, 2019 9:43 am

na wszystkie dziewczyny piszace do zeberki i kozaczka padl blady strach - ktoras z nich moze zostac naczelna esquire!
Awatar użytkownika
Raz

Raz Pon Paź 07, 2019 1:47 pm

Haruna babangida komentarz złoto
Awatar użytkownika
A bo ja wiem...

A bo ja wiem... Wto Paź 08, 2019 2:25 pm

NaTemat?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości