WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
:(

Andrzej Duda wetuje "lex TVN"

:( Pon Gru 27, 2021 1:28 pm

Szkoda.
Awatar użytkownika
zła decyzja

Re: Andrzej Duda wetuje "lex TVN"

zła decyzja Pon Gru 27, 2021 1:30 pm

Mogli pokazać, że jesteśmy suwerennym państwem. A tak teraz w każdym obszarze gdzie ambasador czy nawet wice, wice, wice ambasador USA zmarszczy brwi, to będziemy dygac jak im się podoba.
Awatar użytkownika
Andrzej Duda zagłosował na Prawo i Sprawiedliwość

Andrzej Duda zagłosował na Prawo i Sprawiedliwość Pon Gru 27, 2021 1:30 pm

Ja powiem: nie udowodniły istoto. Nie udowodniły, lecz potwierdziły te grupy pewną oczywistość, jednakże te potwierdzenie przedstawiono z nędzniejszą siłą. Kolejna jednostka powie: no jak z nędzniejszą? Powiedzta. I tak będzie wyczekiwał odpowiedzi. A ja mu jąże zaserwuję!
Awatar użytkownika
Martyna

Martyna Pon Gru 27, 2021 1:30 pm

Koniec pisu już się zbliża,
Piękny prezent

Osiem gwiazdek.
Awatar użytkownika
ff

ff Pon Gru 27, 2021 1:30 pm

***** TVN
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Gru 27, 2021 1:31 pm

Zaskakująco porządna decyzja prezydenta i to bardzo porządnie przez niego uargumentowana. Duże pozytywne zaskoczenie, oby nie ostatnie.
Awatar użytkownika
miał być silny, a jest?

miał być silny, a jest? Pon Gru 27, 2021 1:31 pm

Dudusiowi widocznie przykro było gdy nazywano go długopisem, ale jednak w ten sposob nie zaskarbi sobie przychylności tych którzy i tak go nienawidzą. Zablokował dobre prawo.
Awatar użytkownika
lkl

lkl Pon Gru 27, 2021 1:32 pm

czy ktos zdziwiony? były członek UW plus zona i teść Ps Dalej polactwo bedzie bedzię ogłupiane przez eskimosów
Awatar użytkownika
Źle zrobił

Źle zrobił Pon Gru 27, 2021 1:34 pm

I tak właśnie Putin otrzymał zaproszenie do wykupywania redakcyjek. Rzeczpospolita ledwo dyszy... Dziennika Gazeta Prawna od lat aż się prosi by ktoś ją kupił...

No to Prezydencie, narobiłes.

Źle się stało.
Awatar użytkownika
G

G Pon Gru 27, 2021 1:35 pm

"ff" napisał(a): ***** TVN
A można było ukrócić okłamywanie Polaków przez TVN... Jestem rozczarowany decyzją pana prezydenta. Dostał mój głos w wyborach, a teraz zamiast stanąć na wysokości zadania to walczy o interesy Amerykanów. Wstyd...
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pon Gru 27, 2021 1:37 pm

Trudno.
Awatar użytkownika
Alan

Alan Pon Gru 27, 2021 1:37 pm

"Andrzej Duda zagłosował na Prawo i Sprawiedliwość" napisał(a): Ja powiem: nie udowodniły istoto. Nie udowodniły, lecz potwierdziły te grupy pewną oczywistość, jednakże te potwierdzenie przedstawiono z nędzniejszą siłą. Kolejna jednostka powie: no jak z nędzniejszą? Powiedzta. I tak będzie wyczekiwał odpowiedzi. A ja mu jąże zaserwuję!

Bardzo proszę o napisanie tego tak, aby tekst był zrozumiały, bo wyszedł z tego bełkot.
Awatar użytkownika
kaśka

kaśka Pon Gru 27, 2021 1:37 pm

no trudno
Awatar użytkownika
Zdziwiony

Zdziwiony Pon Gru 27, 2021 1:39 pm

"Andrzej Duda zagłosował na Prawo i Sprawiedliwość" napisał(a): Ja powiem: nie udowodniły istoto. Nie udowodniły, lecz potwierdziły te grupy pewną oczywistość, jednakże te potwierdzenie przedstawiono z nędzniejszą siłą. Kolejna jednostka powie: no jak z nędzniejszą? Powiedzta. I tak będzie wyczekiwał odpowiedzi. A ja mu jąże zaserwuję!

Przepraszam że się wtrącam, ale co oznacza ,,jąże""?
Awatar użytkownika
Grubasek

Grubasek Pon Gru 27, 2021 1:40 pm

Ale się ruskie trollstwo uaktywniło...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości