[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Andrzej Piaseczny o okrzykach z urodzin skrytykowanych przez TVP: to nic obraźliwego, mam swoje poglądy polityczne

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tommy_f

Re: Andrzej Piaseczny o okrzykach z urodzin skrytykowanych przez TVP: to nic obraźliwego, mam swoje poglądy polityczne

Tommy_f Nie Sty 17, 2021 6:13 pm

Jedyny który powinien się wstydzić to Nergal, bo być może upubliczniając bez pytania nagranie, przez niego kolega straci pracę w programie rozrywkowym. Świetny prezent!
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Andrzej Piaseczny o okrzykach z urodzin skrytykowanych przez TVP: to nic obraźliwego, mam swoje poglądy polityczne

Kuba Nie Sty 17, 2021 6:51 pm

Piasek pretensje może mieć jedynie do swojego kolegi, co dla kilku lajeczków wrzuca nagrania z prywatnej imprezy.
Awatar użytkownika
behemot

behemot Nie Sty 17, 2021 7:00 pm

Dobry kolega z tego nergala
Awatar użytkownika
Terier

Terier Nie Sty 17, 2021 7:27 pm

No, to się nazywa wolność słowa i przekonań w TVP. Nie popierasz PIS, Von! Stajesz się wrogiem numer 1 dla aparatu władzy i telewizji. Ciekawe, kiedy "Wiadomości" zaczną szkalowanie Piaska?
Awatar użytkownika
Patrzę i widzę

Re: Andrzej Piaseczny o „J…bać biedę, PiS i Konfederację": mam swoje poglądy polityczne, zobaczymy co dalej w TVP

Patrzę i widzę Nie Sty 17, 2021 8:20 pm

Piasek, fajnych kumpli masz...
Awatar użytkownika
For

Re: Andrzej Piaseczny o „J…bać biedę, PiS i Konfederację": mam swoje poglądy polityczne, zobaczymy co dalej w TVP

For Nie Sty 17, 2021 8:27 pm

Himalaje hipokryzji nienawidzi PiS ale pieniądze w rządowej TV bierze, podobnie ja Janda utrzymująca prywatne teatry z państwowych dotacji
Awatar użytkownika
Piter

Piter Pon Sty 18, 2021 3:10 am

"Terier" napisał(a): No, to się nazywa wolność słowa i przekonań w TVP. Nie popierasz PIS, Von! Stajesz się wrogiem numer 1 dla aparatu władzy i telewizji. Ciekawe, kiedy "Wiadomości" zaczną szkalowanie Piaska?

Tak kozaczysz? To zrób to samo, np. na fejsie lub innym buku upowszechnij, że masz w poważaniu np, swojego pracodawcę. Zobaczymy, kiedy ci za tą "wolność słowa i poglądów" podziękują wywaleniem na bruk, hipokryto. Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie: że nie s.. się we własne gniazdo? Jak mu nie pasuje PIS i TVP, to zawsze może aplikować do konkurencji, droga wolna. Teraz będzie się płaszczył abnegat, bo zdał sobie sprawę, że mu odetną pieniążki na wystawny lajf, a w innych stacjach tak łatwo roboty nie znajdzie, plus kasa na państwowym, szczególnie przy tylu dotacjach dla TV Kurskiego, to złapanie pana boga za nogi. To jest słownikowy przykład oportunizmu i koniunkturalizmu, i na dodatek skrajny debilizm, niestety nieuleczalny w jego przypadku. Sprawdź w słowniku (o ile takowy posiadasz), może szare komórki w twoim móżdżku zatrybią.
Awatar użytkownika
Kiszczak

Kiszczak Pon Sty 18, 2021 3:55 am

I niechcący może teraz klepać biedę...
Awatar użytkownika
Sara

Sara Pon Sty 18, 2021 7:38 pm

Skoro zadaje się z takim dennym osobnikiem jak Nergal to sam też nie lepszy. Piasek, Piasek i po Piasku
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Sty 19, 2021 2:42 am

"Piter" napisał(a):
"Terier" napisał(a): No, to się nazywa wolność słowa i przekonań w TVP. Nie popierasz PIS, Von! Stajesz się wrogiem numer 1 dla aparatu władzy i telewizji. Ciekawe, kiedy "Wiadomości" zaczną szkalowanie Piaska?

Tak kozaczysz? To zrób to samo, np. na fejsie lub innym buku upowszechnij, że masz w poważaniu np, swojego pracodawcę. Zobaczymy, kiedy ci za tą "wolność słowa i poglądów" podziękują wywaleniem na bruk, hipokryto. Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie: że nie s.. się we własne gniazdo? Jak mu nie pasuje PIS i TVP, to zawsze może aplikować do konkurencji, droga wolna. Teraz będzie się płaszczył abnegat, bo zdał sobie sprawę, że mu odetną pieniążki na wystawny lajf, a w innych stacjach tak łatwo roboty nie znajdzie, plus kasa na państwowym, szczególnie przy tylu dotacjach dla TV Kurskiego, to złapanie pana boga za nogi. To jest słownikowy przykład oportunizmu i koniunkturalizmu, i na dodatek skrajny debilizm, niestety nieuleczalny w jego przypadku. Sprawdź w słowniku (o ile takowy posiadasz), może szare komórki w twoim móżdżku zatrybią.

Zaraz, zaraz... To Piasek mówiąc dosadnie o PiSie szkaluje swojego pracodawcę. ... a od kiedy to publiczny nadawca tv jest własnością tego antypolskiego i szkodliwego ugrupowania politycznego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 90 gości