[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Andrzej Poniedzielski i Wojciech Waglewski w radiu Nowy Świat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ihaha

Andrzej Poniedzielski i Wojciech Waglewski w radiu Nowy Świat

Ihaha Pią Cze 05, 2020 5:59 am

250 000zl miesiecznie? 😲
Powodzenia
Awatar użytkownika
Maniok

Re: Andrzej Poniedzielski i Wojciech Waglewski w radiu Nowy Świat

Maniok Pią Cze 05, 2020 8:01 am

Słyszałem, że bili się o nich z Zetką i RMF-em. Szczególnie o Poniedzielskiego, to szaman eteru!
Awatar użytkownika
ihuhu

ihuhu Pią Cze 05, 2020 8:13 am

"Ihaha" napisał(a): 250 000zl miesiecznie? 😲
Powodzenia

Dzięki :*
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pią Cze 05, 2020 8:47 am

Martwi mnie skoncentrowanie smęciarzy w jednym miejscu. Wszystkich ich bardzo lubię, ale jednym ciągiem to może być jednak męczące. Mam nadzieję że pojawią się jednak ludzie, którzy wprowadzą tam trochę dynamiki
Awatar użytkownika
Ważne pytanie

Ważne pytanie Pią Cze 05, 2020 9:03 am

Skoro... Finansowanie radia „Nowy Świat” ma opierać się wyłącznie o crowdfunding. Ma to kosztować 250 000 zł... to może podajcie rozliczenie, na co te pieniądze idą? Bk przecież nadawanie w Internecie nie jest aż tak drogie?
Awatar użytkownika
xD

xD Pią Cze 05, 2020 9:06 am

"Słuchacz" napisał(a): Martwi mnie skoncentrowanie smęciarzy w jednym miejscu. Wszystkich ich bardzo lubię, ale jednym ciągiem to może być jednak męczące. Mam nadzieję że pojawią się jednak ludzie, którzy wprowadzą tam trochę dynamiki

Myślę, że Magda Jethon tworząc ramówkę zrobi pewnie to samo co w Trójce, czyli audycja muzyczna po niej publistyczna po niej muzyczna i później publicystyczna i takie pętelki :) sprawdziło się więc tu pewnie też
Awatar użytkownika
szkoda

szkoda Pią Cze 05, 2020 10:04 am

wielka szkoda,że sobie to robią,smutne,ale cóż ich prawo.Mogą być mocnym punktemi tak bardzo mocno lansowanego radia,ale mogą wszyscy na tym stracić najbardziej oni;mierzi mnie,że mogę dołożyć się do słuchalności,ale audycji Poniedzielskiego jestem b.ciekawy;czy tam będzie polityka,gorzkie żale,poglądy,szydera,czy nie,jakie jakościowo będąaudycje muzycznie,w komentarzach?zobaczymy;może dlanieliczn ych stałych,może dla licznych fanów,w końcu nie chodzi o ilość;im;chyba...czy to co robili gdzieindziej,tylko,że tam?zobaczymy.Powodzenia?Mnie bardziej cieszy aud.Nowickiego w RadiuPoznań,ale ok.
Awatar użytkownika
kicha

kicha Pią Cze 05, 2020 10:20 am

Mam nadzieję, że Nowy Świat będzie jak najdalej od Normalnego Świata.
Awatar użytkownika
Radło

Radło Pią Cze 05, 2020 1:02 pm

"xD" napisał(a):
"Słuchacz" napisał(a): Martwi mnie skoncentrowanie smęciarzy w jednym miejscu. Wszystkich ich bardzo lubię, ale jednym ciągiem to może być jednak męczące. Mam nadzieję że pojawią się jednak ludzie, którzy wprowadzą tam trochę dynamiki

Myślę, że Magda Jethon tworząc ramówkę zrobi pewnie to samo co w Trójce, czyli audycja muzyczna po niej publistyczna po niej muzyczna i później publicystyczna i takie pętelki sprawdziło się więc tu pewnie też
Magdusia to istota tak bardzo za trzymana w minionej epoce że żadne siły jej nie ruszą. Niestety, ale do tego cudu medialnego MINIONEGO czasu doszlusowali kolejne gwiadunie z minionej epoki! No tera to będzie... tylko czy straszno czy bardziej geriatrycznie ? ps. Magdusiu, może warto na dzień dobry biegusiem zmienić nawę tego "radia" z Nowy Świat na Pierdzimy w kalesonki albo Stary człowiek i morze ( któremu się wydaje że może)Niestety, ale puki co dymacie w temacie ....Tupot białych mech :P
Awatar użytkownika
avalon70

avalon70 Pią Cze 05, 2020 1:10 pm

Geriatria w natarciu ...Tak trzymać i POwodzenia...pa:)
Awatar użytkownika
Stefan M.

Stefan M. Pią Cze 05, 2020 1:22 pm

Poniedzielski porwie tłumy i ściągnie do radia młodych. Brawo i tak trzymać !!!
Awatar użytkownika
xDS

xDS Pią Cze 05, 2020 1:41 pm

"Radło " napisał(a):
"xD" napisał(a):

Myślę, że Magda Jethon tworząc ramówkę zrobi pewnie to samo co w Trójce, czyli audycja muzyczna po niej publistyczna po niej muzyczna i później publicystyczna i takie pętelki sprawdziło się więc tu pewnie też
Magdusia to istota tak bardzo za trzymana w minionej epoce że żadne siły jej nie ruszą. Niestety, ale do tego cudu medialnego MINIONEGO czasu doszlusowali kolejne gwiadunie z minionej epoki! No tera to będzie... tylko czy straszno czy bardziej geriatrycznie ? ps. Magdusiu, może warto na dzień dobry biegusiem zmienić nawę tego "radia" z Nowy Świat na Pierdzimy w kalesonki albo Stary człowiek i morze ( któremu się wydaje że może)Niestety, ale puki co dymacie w temacie ....Tupot białych mech

A może damy szanse i po miesiącu działalność radia bedziemy komentować. Bo póki co radio nie wystartowało, nie było jeszcze żadnej audycji czy to Redaktora Manna, Chojnackiego, Kydryńskiego, Sosnowskiego, Nogasia, a tu tylko można przeczytać niecheć i od górne wieszczenie nieszczęścia ........ serio dajmy Nowemu Światu szanse, jeśli nikt tego nie będzie słuchał i radio będzie musiało rozwiązać, wtedy możemy jechać do woli i bez żadnych hamulców .........
Awatar użytkownika
PIT.bul

PIT.bul Pią Cze 05, 2020 3:46 pm

Starzy ludzie robią Nowe radio dla ... starych ludzi. Ciekawy pomysł, zaiste. Zbiórki wystarczy na rok? A może czskoski z budżety Wawy dołoży?
Ale Poniedzielskiego ... posłucham.
Awatar użytkownika
ja pitole

ja pitole Pią Cze 05, 2020 4:18 pm

Radio Formalina. Tylko 75-letniego Kaczkowskiego brak jeszcze.
Awatar użytkownika
Tim

Tim Pią Cze 05, 2020 6:36 pm

Powinni wystartować w konkursie na nadawanie w DAB+ inaczej optymalnej słuchalności, a co za tym idzie i reklamodawców nie będzie...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eazurekdene oraz 0 gości