WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Andrzej Rogoyski wybrany na prezesa Polskiego Radia

walter Czw Lis 22, 2018 6:52 pm

Profesjonalista pełną gębą ;)
Awatar użytkownika
Diana

Re: Andrzej Rogoyski wybrany na prezesa Polskiego Radia

Diana Czw Lis 22, 2018 6:58 pm

Panie Rogoyski! Dobra rada - pogoń pan tego Staniszewskiego bo nic dobrego z Pana prezesury nie bedzie!!!!
Gratuluje!
Awatar użytkownika
Ewae

Ewae Czw Lis 22, 2018 7:22 pm

"Diana" napisał(a): Panie Rogoyski! Dobra rada - pogoń pan tego Staniszewskiego bo nic dobrego z Pana prezesury nie bedzie!!!!
Gratuluje!
Popieram.
Awatar użytkownika
Zorientowany

Zorientowany Czw Lis 22, 2018 8:11 pm

Mi sie wydaje ze prawdziwym sprawdzianem dla Zarzadu i Prezesa Staniszewskiego bedzie co zrobią z Panią Naczelnym Inżynierem PR SA ;)
Awatar użytkownika
Hkg

Hkg Czw Lis 22, 2018 8:38 pm

Dobrze ze nikt nie pozwolił na to żeby prezes PAP nie zmienił funkcji i przeszedł do PR. Bo to szkodnik organizacyjny i beztalencie zarządzania.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Czw Lis 22, 2018 8:58 pm

Nie widzę różnicy
Awatar użytkownika
Tryt

Tryt Czw Lis 22, 2018 9:22 pm

No to mamy kulture korporacyjna i dno na antenie. Bedzie korpo spoko,ale bez wizji, nowych technologii , krolestwo 60latków.
Awatar użytkownika
nn

nn Czw Lis 22, 2018 11:54 pm

Staniszewski nie ma o niczym pojecia. Powinni go jak najszybciej wyrzucic razem z panem Checinskim.
Awatar użytkownika
który to już darmozjad będzie nas doić?

który to już darmozjad będzie nas doić? Pią Lis 23, 2018 12:06 am

Po licznych sukcesach...
Awatar użytkownika
To ja

To ja Pią Lis 23, 2018 12:23 am

"nn" napisał(a): Staniszewski nie ma o niczym pojecia. Powinni go jak najszybciej wyrzucic razem z panem Checinskim.
Byli pracownicy portalu pozdrawiają i. NIE zapominają!!!! Nigdy! Panie chęciński. Jak pan nas sprzedawał do innych działów.... jak pan na nie szanował.... jaka pan miał i ma nas za debili... niezrównoważonych... roszeniowych.... i tak dalej i tak dalej. NIGDY niech pan to sobie zapamięta. Polecam wszystkim koleżankom i kolegom / traktujcie ludzi tak jak oni traktują was!
Awatar użytkownika
I ja

I ja Pią Lis 23, 2018 12:30 am

"To ja" napisał(a):
"nn" napisał(a): Staniszewski nie ma o niczym pojecia. Powinni go jak najszybciej wyrzucic razem z panem Checinskim.
Byli pracownicy portalu pozdrawiają i. NIE zapominają!!!! Nigdy! Panie chęciński. Jak pan nas sprzedawał do innych działów.... jak pan na nie szanował.... jaka pan miał i ma nas za debili... niezrównoważonych... roszeniowych.... i tak dalej i tak dalej. NIGDY niech pan to sobie zapamięta. Polecam wszystkim koleżankom i kolegom / traktujcie ludzi tak jak oni traktują was!
prze półtora roku pana ch. rotacja naprawdę fajnych ludzi było bardzo duża. Ale, kogo to obchodzi. Pan ch. za pewne ma sie świetnie. Kandydat na prezesa, świetny manager. Ciekawe co jeszcze o panu usłyszymy? Może ktoś kiedyś powie sprawdzam! Może dopyta jak było naprawdę! Pozna nie tylko pana opowieści. Kto wie, może nawet sam pan Staniszewski. Zapewne o wszystkim nie wie! Hmmm.
Awatar użytkownika
Nowi

Nowi Pią Lis 23, 2018 1:26 am

Checinski brany pod uwagę kiedykolwiek ? Buahahahahahahahahaahahshahahahahahhahahahahahahahahhahaha dobre
Awatar użytkownika
Trak

Trak Pią Lis 23, 2018 8:06 am

Miala byc reforma, abonament, instytucja kultury i ostoja profesjonalizmu. A zoztalismy z Panem z PO, który zapewnia korpokulturę. Czy Rada Mediow Narodowych sie nie wstydzi? Tak po ludzku? A PiS? Czy czuje smak kompromitacji i porazki? I wy chcecie repolonizowac skoro nie radzicie sobie nawet w Polskim Radiu? Ha, ha, ha.
Awatar użytkownika
Pan Piotr

Pan Piotr Pią Lis 23, 2018 9:14 am

Ciekaw jestem dlaczego swego czasu pan Piotr zniknął z tvpinfo? Ktoś wie? Widać było że czuł się jak ryba w wodzie. Tańcował przed kamerą radośnie i zawsze był taki wyczesany więc ...?
Awatar użytkownika
Nat

Nat Pią Lis 23, 2018 9:14 am

Rozumiem, że to konkurs był. Nie? Aha.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości