WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
2022

Andrzej Stankiewicz w Radiu ZET poprowadzi w soboty „6. dzień tygodnia”. Do zespołu dołącza Bogdan Rymanowski

2022 Nie Sie 28, 2022 10:08 pm

Żeby jeszcze nadawali muzykę.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Andrzej Stankiewicz w Radiu ZET poprowadzi w soboty „6. dzień tygodnia”. Do zespołu dołącza Bogdan Rymanowski

Gość X Nie Sie 28, 2022 10:18 pm

W niedzielę będzie nowy program po 9-tej.
Awatar użytkownika
Brylant

Re: Andrzej Stankiewicz w Radiu ZET poprowadzi w soboty „6. dzień tygodnia”. Do zespołu dołącza Bogdan Rymanowski

Brylant Nie Sie 28, 2022 10:22 pm

Temu radiu już dziękuję. Moje pierwsze radio było to Rmf ale kiedy usłyszałem Radio Zet zacząłem słuchać tylko Zetki po wprowadzeniu wiosennej ramówki w której z DDB odeszli Aga i Robert a poranek stał się drętwy do tego stopnia odechciało mi się słuchać tego radia. 29 sierpnia 2022 zaczynam słuchać RMF FM. Dziękuję
Awatar użytkownika
Łoren z Buffetu

Łoren z Buffetu Pon Sie 29, 2022 7:46 am

I na dobry początek Adrian gościem Zety. Pięknie śpisiała nam zeteczka, kto by pomyślał?
Awatar użytkownika
wwwww

wwwww Pon Sie 29, 2022 10:40 am

pan sprzedaje belkot i bla bla bla jak wszyscy tzw dziennikarze do spolki z tzw politykami
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pon Sie 29, 2022 10:59 am

Stankiewicz teraz będzie konkurował ze "Śniadaniem w Trójce" Beaty Michniewicz.
Awatar użytkownika
ex

ex Pon Sie 29, 2022 1:32 pm

"Xyz" napisał(a): Stankiewicz teraz będzie konkurował ze "Śniadaniem w Trójce" Beaty Michniewicz.

I to jest sytuacja do d.... Słuchałem obydwu audycji, teraz będę musiał wybrać. Chyba jednak wybiorę z
Awatar użytkownika
wwww

wwww Pon Sie 29, 2022 1:57 pm

"ex" napisał(a):
"Xyz" napisał(a): Stankiewicz teraz będzie konkurował ze "Śniadaniem w Trójce" Beaty Michniewicz.

I to jest sytuacja do d.... Słuchałem obydwu audycji, teraz będę musiał wybrać. Chyba jednak wybiorę z
szkoda czasu idz na spcer
Awatar użytkownika
Zetker

Zetker Pon Sie 29, 2022 1:58 pm

Zetka dla mnie się skończyła, od kiedy w poranku pozbyto się Karpia i Kołodki i wrzucono tych smutnych gości. Słabo.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pon Sie 29, 2022 3:05 pm

"Zetker" napisał(a): Zetka dla mnie się skończyła, od kiedy w poranku pozbyto się Karpia i Kołodki i wrzucono tych smutnych gości. Słabo.

Halo, Rob. O 14 ja miałam wrzucić.
Awatar użytkownika
R. Marski.

R. Marski. Pią Wrz 16, 2022 5:46 pm

Jesteś rozsądny nie wierzę że można słuchać trójki. Michniewicz już się spisiła.
Awatar użytkownika
jas

jas Nie Wrz 25, 2022 9:36 am

Zlikwidowanie 7 dnia tygodnia w niedziele , to tak jak przełożenie Poniedziałku Wielkanocnego na Wtorek , czy tłustego czwartku na sobotę.
Niszczycie tradycję , żegnam Radio Zet. Rozumię , że w niedziele o 9.00 idzie redakcja na mszę swiętą. To do widzenia . Amen.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości