WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yarmouka

Re: Anna Gacek i Paulina Mikuła prowadzącymi „Bake Off - Ale ciacho!” w TVP2

Yarmouka Czw Sie 11, 2016 3:57 pm

Pamiętam panią Anię jeszcze z Teraz Rocka. Pisała takie dziadostwo, że aż zapamiętałem nazwisko co mi się raczej nie zdarza... Ale dla niej zrobiłem wyjątek...
Awatar użytkownika
teżsłuchacztrójki

teżsłuchacztrójki Czw Sie 11, 2016 5:18 pm

Popieram. Anna Gacek jest osobowością, robi świetne audycje. Też słucham Atelier i Aksamit.
Uważam, że jest czołową (obok Manna, Niedźwieckiego, p. Olszańskiej, Wrony, Kordowicza, Margańskiego, pana od "Radio Teheran", ...) postacią w dziennikarstwie muzycznym Trójki. Ma wiedzę, ambicję, urodę i wdzięk. Kto nie jest w stanie tego zauważyć.................
Awatar użytkownika
all

all Czw Sie 11, 2016 6:59 pm

"teżsłuchacztrójki" napisał(a): Popieram. Anna Gacek jest osobowością, robi świetne audycje. Też słucham Atelier i Aksamit.
Uważam, że jest czołową (obok Manna, Niedźwieckiego, p. Olszańskiej, Wrony, Kordowicza, Margańskiego, pana od "Radio Teheran", ...) postacią w dziennikarstwie muzycznym Trójki. Ma wiedzę, ambicję, urodę i wdzięk. Kto nie jest w stanie tego zauważyć.................[/quote

ja nie jestem
Awatar użytkownika
dsd

dsd Czw Sie 11, 2016 11:42 pm

Czy obie som wierzonce?
Awatar użytkownika
KaZabian

KaZabian Czw Sie 11, 2016 11:45 pm

"fanAniGacek" napisał(a): Masz swoje zdanie - i dobrze. Ja uważam, że pani Ania prowadzi świetne audycje. Co tydzień w niedzielę o 2:00 słuchałem "Atelier". Wbrew pozorom ma dużo do powiedzenia i promuje świetną nową muzykę, a nie starocie w stylu red. Manna.

Pani Redaktor zajmuje się promocją promosów. Możesz podać chociaż 1 przykład muzyka/zespołu, który można uznać za autorskie radiowe odkrycie Pani Gacek? Lana del Rey, Beyonce... itd.? Jej audycje się do bólu wtórne, nie ma w nich odkrywczego, ani świeżego. Albo "nowości" z patronatów medialnych albo nowości z katalogów największych wytwórni albo z nagłówków magazynów muzycznych. Pani Gacek jest wszystkim tym, czym nie powinien być dziennikarz muzycznych, a szczególnie redaktor misyjnego radia publicznego. To medium dla pasjonatów, poszukiwaczy, nonkonformistów, ludzi chcących poszerzać horyzonty muzyczne - swoje i swoich słuchaczy. W tym przypadku mamy jedynie prezenterkę płyt, panią od prasówek, przeglądu patronatów medialnych, deptania po czerwonych dywanach. Tym różni się od dziennikarza muzycznego, czym różni się pogodynka od meteorologa, czym różni się poszukiwacz skarbów od osoby odwiedzającej galerie, w których te skarby są prezentowane. Wtórność, zachowawczość, brak "ucha" do muzyki, tj. odkrywania talentów, muzyki z potencjałem. W dobie Internetu można robić wielogodzinne audycje z ciekawą muzyką, której nie grało w Polsce żadne radio. Wystarczy poszperać w sieci, posłuchać płyt, które są przesyłane do Trójki, przejrzeć ofertę małych wytwórni. Każdego roku powstaje masa świetnej muzyki - tak, również w klimatach prezentowanych przez Red. Gacek, tylko, że ona nie wychyla nosa poza to, co jest serwowane i przefiltrowane przez inne duże media.
Tak, kolejny program telewizyjny o niczym jest właśnie idealny dla niej.
Poza tym widzę, że nowa władza wyraźnie daje do zrozumienia, że nie warto podpisywać petycji w obronie zwalnianych redaktorów i że warto płynąć z prądem. Programy w publicznej telewizji, stołek szefa muzycznego, kolejne męskie grania. Pomyśleć, że pewna trójka redaktorów miała się całkiem dobrze za byłej szefowej (obecnie zaKODowanej), nie podpisała petycji i ma się dobrze, a nawet lepiej - za "dobrej zmiany". Mnie to akurat nie zaskoczyło, ale fajnosłuchaczy chyba tak. Tak samo jest z muzyką w audycjach tej trójki prezenterów płyt. Taka coraz bardziej będzie Trójka...
Awatar użytkownika
lelek

lelek Czw Sie 11, 2016 11:56 pm

"KaZabian" napisał(a): Pomyśleć, że pewna trójka redaktorów miała się całkiem dobrze za byłej szefowej (obecnie zaKODowanej), nie podpisała petycji i ma się dobrze, a nawet lepiej - za "dobrej zmiany". Mnie to akurat nie zaskoczyło, ale fajnosłuchaczy chyba tak.

A kto nie podpisał petycji?
Awatar użytkownika
Yayo tivi

Yayo tivi Pią Sie 12, 2016 10:11 pm

Wreszcie właściwe miejsce dla właściwego człowieka ;-) Od dawna uważam, że Trójka, czy jakiekolwiek inne misyjne medium ws. muzycznych to nie jest odpowiednie miejsce dla tej Pani. Telewizje śniadaniowe, programy kulinarne, programy z njusami z życia celebrytów, programy o ciuchach, "spontaniczne" promowywiady z gwiazdami na koszt wytwórni - to miejsca stworzone dla niej. Życzę jak najwięcej roboty w tivi - może wtedy braknie czasu na Trójkę, czasu, który można oddać jakiemuś pasjonatowi muzyki robiącemu świetne audycje np. w stacjach internetowych, studenckich. W Trójce przydałby się jakiś zdolny młody radiowiec, zajmujący się muzyką dla młodszego pokolenia słuchaczy. Człowiek, który nie będzie serwował przez pół roku, co tydzień, po kilka utworów z płyty Lany del Rey...
Awatar użytkownika
@ teżsłuchacztrójki

@ teżsłuchacztrójki Pią Sie 12, 2016 10:20 pm

"misyer" napisał(a): To jest tak - sa trzy kategorie dziennikarzy : TV, radio, prasa (internetu nie licze). Z taka wada wymowy radio odpada, TV rowniez ze wzgledu na wady wymowy i absolutnie mimike nie do zaakceptowania. Wiec zostaje prasa

Problem w tym , ze ona jest mega slaba merytorycznie. Zero osobowosci do prowadzenia czegokolwiek.

Jest specjalistką od prasówek - najpierw inne medium musi kogoś wypromować, przefiltrować, by Pani "Redaktor" owego kogoś raczyła zauważyć. Dziennikarką z prawdziwego zdarzenie nie jest i chyba nigdy nie będzie. Trzeba mieć to coś - w tym przypadku ucho do muzyki, intuicję i odwagę do prezentowania muzyki, której jeszcze nie promowało żadne duże medium. Niestety widzę tylko polowanie na wywiady z tzw. gwiazdami. Dziennikarz Trójki powinien być człowiekiem mającym ambicję odkrywać gwiazdy, mieć na koncie odkrycie interesującego muzyka i sprawienie, by jego muzyką zarazili się słuchacze. W Trójce jeszcze zostało paru takich ideowców, ale co kilka lat ich ubywa lub ich audycje są przycinane...
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Sob Sie 13, 2016 9:32 pm

Czy ktoś może mi na spokojnie wytłumaczyć czemu osoba z wadą wymowy prowadzi programy w Radiu i teraz będzie w TV ? Tylko merytorycznie proszę ...
Awatar użytkownika
Spin doctor

Spin doctor Nie Sie 14, 2016 11:44 am

"Kawka" napisał(a): Czy ktoś może mi na spokojnie wytłumaczyć czemu osoba z wadą wymowy prowadzi programy w Radiu i teraz będzie w TV ? Tylko merytorycznie proszę ...

bo nie wszyscy ludzie mediów, w tym dziennikarze, chcą być prezenterami - nawet, jeżeli wiąże się to z uzyskaniem statusu tzw. gwiazdy i lajkami od Dżesik, Alanów, Dylanów, Oliwierów itp., których głównych argumentem dla bycia fanem jest uroda idola pracującego w radiu...
Awatar użytkownika
Zdegustowany

Zdegustowany Nie Paź 02, 2016 1:07 pm

Prowadzące to jakaś masakra, słuchać sie tego nie da, a głosy są maksymalnie wkurzające i zniechęcające do oglądania. Jedna ma poważne problemy z dykcją, ktore ją dyskwalifikują ją do pracy w mediach, a podobno pracuje w radiu. Wole nie myśleć jak sie tam dostała ale na pewno nie wg kwalifikacji. Druga ma wyjątkowo irytujący głos słodkiej idiotki. O ile program nie jest zły to prowadzące są wyjątkowo beznadziejne i są najsłabszym elementem programu. Cały program jest kalką angielskiego formatu i to aż do bólu. Sztuczność bije po oczach, a debilne teksty sa po prostu załosne. No i Makłowicz,ktory nie wiem po co tam jest ale wyglada jakby był niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Nie Paź 02, 2016 3:00 pm

Jest wymowa jest drażniąca dla ucha nie chce sie nawet programu oglądać przez te drożzzzzzzzzdzówki
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Paź 02, 2016 3:30 pm

Ta kobieta ma coś w sobie- coś, co nie pozwala jej słuchać. Jeszcze żaden głos mnie tak nie irytował jak Gackowej.
Awatar użytkownika
karo

karo Pon Paź 03, 2016 8:59 pm

Jak można pracować w telewizji z taką wadą wymowy???? Nie oglądam przez to tego programu, bo się nie da.
Awatar użytkownika
Ola21

Ola21 Wto Paź 18, 2016 11:05 pm

Ta sepleniąca baba to jakas porażka,musi miec niezle plecy,kiedys nie do pomyslenia byloby kogos z taka wada wymowy wpuscic do radia/tv.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości