WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zostali wyłącznie nawilżający

Re: Anna Gacek odchodzi z radiowej Trójki. To decyzja prezes Polskiego Radia

Zostali wyłącznie nawilżający Pon Mar 09, 2020 7:59 pm

"słuszną linię ma nasza partia" napisał(a): Internauci protestują a koledzy i koleżanki z pracy nie popierają decyzji pani prezes ale rozumieją.

"Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować"
Awatar użytkownika
floyd44

floyd44 Pon Mar 09, 2020 8:00 pm

Słucham Trójki od 40 lat i uważam że ta pani była najgorszą prowadzącą programy muzyczne.Pomijam jej wadę wymowy(Kydryński,jeden i drugi też ją mają) ale jej styl a raczej jego brak ją dyskwalifikuje.Szczytem duet z W.Mannem i jej kiepskie żarty po których się "gotuje".
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Pon Mar 09, 2020 8:05 pm

"Goga" napisał(a): A zaczynała od odbierania telefonów w trójce pod księżycem...

Każdy kiedyś jakoś zaczynał, najczęściej od niezbyt eksponowanych stanowisk. Wyjątek stanowią tutaj apologeci partii rządzącej, ludzie którzy nawet radia nie słuchali zaczynają od etatu (sic!) redaktora, a słuchaczki radia zostają dyrektorkami lub prezeskami.

O sukcesie tej dziewczyny świadczy to nie jak zaczynała, ale jej rozpoznawalność po jej usunięciu z radia.
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Pon Mar 09, 2020 8:09 pm

utrata 40% słuchaczy to widać za mało dla PiSowców, trzeba kopać dalej to dno...
Awatar użytkownika
Do hymnu powstań.

Do hymnu powstań. Pon Mar 09, 2020 8:35 pm

Ileż można słuchac w tym radiu w kółko puszczanej sieczki muzycznej która to sieczka muzyczna nie różni się niczym od sieczki muzycznej puszczanej w innych komercyjnych stacjach radiowych. Dla mnie muzyka jakakolwiek by nie była - musi mnie zadziwic i przykuc moją uwagę do tego stopnia, żebym słuchał i podziwiał konkretny utwór w nieskończonośc. Abstrahując , dziś jechałem busem i w tle brzmiało RMF FM, muzyka infantylna, szmira, plastik.
Awatar użytkownika
pad

pad Pon Mar 09, 2020 8:38 pm

"Hmmmm" napisał(a): Piotruś Metz nie pomógł?

Bo Piotruś dobrze żyje z władzą. Bez skrupułów chciał się pozbyć 3 strony księżyca to dla Gackowej nie będzie się podkładał.Tym bardziej że ona w przeciwieństwie do niego nie ratowała się audycjami z puszki.
Awatar użytkownika
Gfd

Gfd Pon Mar 09, 2020 8:43 pm

A co na to Mann ,Baron,Niedzwiecki,Metz ? Jak znam życie to nawet się nie zajakna.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Mar 09, 2020 8:45 pm

Ciekawe do jakiego radia trafi ? Do rmf fm czy radia zet ?
Awatar użytkownika
Axel Rose III

Axel Rose III Pon Mar 09, 2020 8:45 pm

"Do hymnu powstań." napisał(a): Ileż można słuchac w tym radiu w kółko puszczanej sieczki muzycznej która to sieczka muzyczna nie różni się niczym od sieczki muzycznej puszczanej w innych komercyjnych stacjach radiowych. Dla mnie muzyka jakakolwiek by nie była - musi mnie zadziwic i przykuc moją uwagę do tego stopnia, żebym słuchał i podziwiał konkretny utwór w nieskończonośc. Abstrahując , dziś jechałem busem i w tle brzmiało RMF FM, muzyka infantylna, szmira, plastik.

Jaką rolę pełni dziś muzyka przy pracy, podczas jazdy samochodem i przy wykonywaniu iinych pobocznych czynności ? Może stać się wypełniaczem czasu, mało istotnym tłem, zbędnym hałasem – to zależy od wielu czynników. Dziś muzyka w pracy jest właściwie wszechobecna. Słyszy się ją, lecz nie słucha. Stała się dźwiękową tapetą. Klajstrem, który pozwala nam ulec złudzeniu, że czas biegnie szybciej i koniec dnia pracy jest już całkiem blisko. Daje pozór ucieczki od nudy, wywołanej wykonywaniem w nieskończoność monotonnych, często nielubianych czynności. Muzyka bywa także prawdziwym utrapieniem. Dzieje się tak na przykład wtedy, gdy nie ma od niej ucieczki i gdy jest serwowana w nadmiarze.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Mar 09, 2020 9:05 pm

Jeżeli wada wymowy jest problemem, to dlaczego słuchacie sapiacego i sliniacego się i mikrofon Semki?

Zgadam się, ta "wada" nadawała uroku. Zresztą dlaczego ma to być problem? Najważniejszy jest profesjonalizm.
Awatar użytkownika
J. C.

J. C. Pon Mar 09, 2020 9:15 pm

A tak właściwie kto to jest ta Agnieszka Kamińska? Skąd się wzięła w POlskim Radiu? Jak tak dalej pójdzie to Trójka ….. aż się boję myśleć. Ciekawe czy pani prezes byłaby w stanie poprowadzić jakąkolwiek audycję radiową. Prawdopodobnie nie. A pani Ania robi to znakomicie.
Awatar użytkownika
Bez komentarza

Bez komentarza Pon Mar 09, 2020 9:15 pm

Trójka ? Propaganda, hip hop, żenada. Dawny słuchacz.
Awatar użytkownika
J. C.

J. C. Pon Mar 09, 2020 9:18 pm

"Logopeda" napisał(a): Umówmy się, że z taka wadą wymowy nigdy nie powinna zasiadać przed mikrofonem Polskiego Radia...
Stanowczo się nie zgadzam; dykcja to nie jedyna rzecz; ważne to, co prowadzący ma do przekazania słuchaczom; to zakrawa na dyskryminację. Czasami można pięknie, czysto mówić, ale nic się nie ma do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Ej

Ej Pon Mar 09, 2020 9:34 pm

Zawsze można swój komentarz zostawić na profilu FB pani prezes Agnieszki Kamińskiej, co już zrobiło ponad 100 osób.
Awatar użytkownika
Maciej_64

Maciej_64 Pon Mar 09, 2020 10:22 pm

"adam" napisał(a): Nie odchodzi, tylko została wyrzucona.
... Tak, tak, z TVP i Polskiego Radia jest się wyrzuconym, z TVN-ów się "odchodzi".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości