[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Lewandowska ambasadorką Oral-B

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
barbara

Re: Anna Lewandowska ambasadorką Oral-B

barbara Pon Paź 11, 2021 1:27 pm

"Marian" napisał(a): Widzę, że sporo osób poleca i że znowu jakieś promocje mają w media expert, będzie trzeba się wybrać i przyjrzeć, który model zakupić
iO9 koniecznie :)
Awatar użytkownika
Kazia

Kazia Wto Paź 12, 2021 1:56 pm

Myć zęby trzeba! Seria iO robi robotę
Awatar użytkownika
kuba

kuba Wto Paź 12, 2021 3:06 pm

"Kazia" napisał(a): Myć zęby trzeba! Seria iO robi robotę
iO 9 chyba najlepsza, nie? przymierzam sie w me
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Śro Paź 13, 2021 11:48 am

"Maria" napisał(a): Widziałam tę szczoteczkę w media expert, ale skoro Pani Ania ją reklamuje, to koniecznie muszę po nią wrócić do tego sklepu W końcu Pani Ania ma piękny uśmiech więc marka świetnie dobrała ambasadora!
A ja nie kupie w Media Expert,tylko na Allegro . .
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Śro Paź 13, 2021 11:49 am

"Magula" napisał(a): Genialna ta szczoteczka, oral b ma super te produkty, ja mam akurat z Media expert Io9
A ja mam z Allegro . .
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Śro Paź 13, 2021 11:50 am

"anita" napisał(a): jeszcze takiej kozackiej szczoteczki nie było , już się czaje na nią w media expert
A ja polecam zakupic na Allegro . .
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Śro Paź 13, 2021 11:50 am

"marta" napisał(a): świetna współpraca a wlasnie te szczoteczki zwrocily moja uwage w ME, troszkę kuszą
Podziekujemy juz za takie polecanie Media Expert . .
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Śro Paź 13, 2021 11:52 am

"Marian" napisał(a): Widzę, że sporo osób poleca i że znowu jakieś promocje mają w media expert, będzie trzeba się wybrać i przyjrzeć, który model zakupić
Widze,ze juz sie zaczelo promowanie Media Expert. Na szczescie jest jeszcze Allegro,i mozna o wiele taniej tam nabyc . .
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Czw Paź 14, 2021 11:49 am

"anom" napisał(a):
"igi" napisał(a): no akurat taka marka to jest pewny zakup, a i problemow z zakupami w me tez nie mialem wiec skorzystam na pewno

no u nich można spokojnie kupowac, bezproblemowo
Ja polecam kupowac taniej na Allegro . .
Awatar użytkownika
Samuel

Samuel Pią Paź 15, 2021 3:07 pm

"Maria" napisał(a): Widziałam tę szczoteczkę w media expert, ale skoro Pani Ania ją reklamuje, to koniecznie muszę po nią wrócić do tego sklepu W końcu Pani Ania ma piękny uśmiech więc marka świetnie dobrała ambasadora!
Jest super ta szczoteczka :P
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Pią Paź 15, 2021 3:12 pm

Kozak te szczotki od oral-b :D
Awatar użytkownika
wiktor

wiktor Nie Paź 17, 2021 11:13 pm

Szczoteczki dobre firma znana a taka ambasaroka to tez wstydu nie ma
Awatar użytkownika
lisia

lisia Pon Paź 18, 2021 9:25 pm

Ania Lewandowska ma super ładne zęby więc nie diziw mnie że używa oral b akurat
Awatar użytkownika
lisia

lisia Pon Paź 18, 2021 9:27 pm

tak właśnie to napisałam też, jest mega szczególnie iO9 model jest dla mnie idealny
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości