[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Anna Michalska swoim zachowaniem naraża na szwank wizerunek Straży Granicznej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ja

Re: Anna Michalska swoim zachowaniem naraża na szwank wizerunek Straży Granicznej

ja Pon Paź 18, 2021 9:47 am

Jakie pytania, takie odpowiedzi. Proste. Z tymi debi...ami inaczej nie trzeba. Brawo Pani Aniu!
Awatar użytkownika
yre

Re: Anna Michalska swoim zachowaniem naraża na szwank wizerunek Straży Granicznej

yre Pon Paź 18, 2021 10:12 am

Posadka rzeczniczki TVP za 1, 2, 3.........
Awatar użytkownika
snajper

snajper Pon Paź 18, 2021 10:29 am

To pokazuje dzisiejszy stan państwa - rozkład
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Paź 18, 2021 10:31 am

Wywieźli, to wywieźli - po co drążyć, prawda? I my się mienimy narodem katolickim...
Awatar użytkownika
Alex

Alex Pon Paź 18, 2021 12:36 pm

Chyba najbardziej żenujący "artykuł" w historii tego portalu.
Awatar użytkownika
Bolesław Krzywousty

Bolesław Krzywousty Pon Paź 18, 2021 1:13 pm

1. kwietnia jest za pół roku.
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Paź 18, 2021 2:13 pm

Buta i arogancja. Wielcy chrześcijanie a człowieka by w szklance wody utopili.
Awatar użytkownika
?

? Pon Paź 18, 2021 2:17 pm

"guard" napisał(a): A jak ma nie odpowiadac kpiąco na glupie / podpuszczajace pytania dziennikarzy?? To jest STRAZ GRANICZNA a nie Caritas albo Lekarze bez granic. Jesli chcecie uzyskac odpowiedzi pełne uczuć i łzawych emocji to idzcie do przedszkola.
Pytanie o dzieco jest dla ciebie kpiącę i głupie? Mózg z krową sobie zamieniłeś?
Awatar użytkownika
OWJ

OWJ Pon Paź 18, 2021 2:18 pm

"Acha" napisał(a):
"gg" napisał(a): ludzie z sg pracuja prawie w warunkach bojowych ale co moga wiedziec o tym drobne cwaniaki z warszawskich redakcji tzw wolnych 😂mediow i agencji pr. Została im juz tylko histeria i obludna litośc nad m nielegalnie przechodzacymi granice

Chodzi ci o sranie w lesie? Bo innych "bojowych" warunków to tam nie ma.

Nie kozakuj w necie. Gumno wiesz o pracy SG na granicy.
Awatar użytkownika
nice

nice Pon Paź 18, 2021 2:45 pm

Aby stracić na wizerunku najpierw trzeba go mieć. Służby mundurowe może poza strażą pożarną to Polska w pigułce. Jak jest w normalnym kraju jak idziesz po piwie ciemną ulicą? Patrol podjedzie, zapyta czy ok i odwiezie do domu. U nas podjedzie, pałą w nery i na dołek.
Awatar użytkownika
olo

olo Pon Paź 18, 2021 3:22 pm

"Soba" napisał(a): Mnie ona tam sie podoba, dobrze daje sobie rade z tymi idiotycznymi pytaniami

Mam takie same odczucia. Bardzo lubię na nią patrzeć i słuchać. A te redakcyjne głupawki niech spadają
Awatar użytkownika
bolo

bolo Pon Paź 18, 2021 3:40 pm

"olo" napisał(a):
"Soba" napisał(a): Mnie ona tam sie podoba, dobrze daje sobie rade z tymi idiotycznymi pytaniami

Mam takie same odczucia. Bardzo lubię na nią patrzeć i słuchać. A te redakcyjne głupawki niech spadają
Swój ciągnie do swego, nie dziwię się. Mam nadzieję że nigdy nie zaginą Twoje dzieci, bo gdyby Ci przyszło spytać jakiekolwiek służby gdzie są moje dzieci i dostałbyś odpowiedź "To moje ulubione pytanie", to jak przypuszczam byłbyś usatysfakcjonowany.
Awatar użytkownika
Pułkownik Wyrobnik

Pułkownik Wyrobnik Pon Paź 18, 2021 3:45 pm

Rzuciły się hieny... Cieszcie się jej odpowiedziami, ja bym wam odpowiedział jeszcze mnie profesjonalnie na te wasze idiotyczne insynuacje. Dzieci z Michałowa... szukajcie ich w Niemczech.
Awatar użytkownika
Spokojny

Spokojny Pon Paź 18, 2021 3:58 pm

A może zastanowić się nad profesjonalizmem tzw. "dziennikarzy"? Zamiast rzeczowych pytań, szukanie taniej sensacji.
Awatar użytkownika
JJ

JJ Pon Paź 18, 2021 4:45 pm

Dla nas sytuacja na granicy jest dobra. Pozwala SG przejść chrzest bojowy, bo przecież to dopiero początek eskalacji. I SG daje radę. Najpierw są "kotki, które przeszły 5000 km z Afganistanu", potem "dzieci z Michałowa", potem "trupy", potem strzelanie najpierw ślepakami, potem ostrą amunicją. Gdyby SG pękła, udałoby się wykazać, że jednak duża ilość nielegalnych imigrantów do Polski trafiła (to ma kluczowe znaczenie). Tu rozpoczęła by się erozja poparcia dla władzy. Następnie Łukaszenka (Putin) mógłby pójść krok dalej przeprowadzając zamach terrorystyczny, no bo jeśli dużo nielegalnych imigrantów już tu jest, to pojawiają się zdolności... W tym momencie te same media mogłyby zaatakować rząd, że nie chroni obywateli. Celem operacji jest zachwianie poparciem rządu i kluczową rolę w atakowaniu rządu mają zagraniczne media oraz dziennikarze, którzy nie czują związku ani lojalności wobec Polski i Polaków. Łukaszenka (Putin) tylko podrzucają tematy do ataku na rząd a hieny te tematy z zajadłością wykorzystują. Bez injekcji dużej ilości nielegalnych imigrantów do Polski ta strategia się nie utrzyma, bo nikt nie związałby zamachu z uchodźcami. Natomiast później Putin może grać jeszcze ostrzej, bo nawet ograniczoną interwencją zbrojną "w celu rozwiązania problemu katastrofy humanitarnej" (który sam wywołał). Bawcie się pismaki dalej. My to czytamy i sobie zapamiętujemy!
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości