WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anonek

Re: Anna Wendzikowska o mobbingu w telewizji. "Byłam poniżana, gnębiona"

Anonek Nie Paź 02, 2022 7:23 pm

Ale jak to, terapia nie pomaga?
Awatar użytkownika
Bela

Bela Nie Paź 02, 2022 8:19 pm

"Ela" napisał(a): Nikt nikogo nie zmusza do pracy w mediach. A jeśli jest źle to się z tym walczy, a nie udaje, że jest okej, byle kasa była.

Faktycznie, zawsze można pracować na etacie w Biedrze... a walczyć to możesz sobie w domu, kto pierwszy zajmie łazienkę w M3. W mediach wygląda to trochę inaczej. Nie każdy ma pensję Olejnik, czy Wellman i może zaciskać zęby - sorry licówki.
Awatar użytkownika
???

??? Nie Paź 02, 2022 8:20 pm

Przepraszam, ale skoro ona wystawiała fv za materiały emitowane w DDTVN, to chyba logiczne, że zleceniodawca przyjmował tylko już zmontowane i podpisane materiały, czemu ona się więc dziwi?
Awatar użytkownika
nie mirzyć ludzi swoją sklepikarską miarką z małego miasta

nie mirzyć ludzi swoją sklepikarską miarką z małego miasta Nie Paź 02, 2022 8:30 pm

"Tomek" napisał(a): Straszne. Jeździła ciągle po świecie za czyjeś pieniądze i jeszcze narzeka.
Dziewczyna po liceum z pierwszej piątki w Polsce (IILO, Batory w Warszawie), potem UW, na pewno biegły angielski. Łaski jej nie robili, wykonywała swoje obowiązki, a wbrew pozorom o dobrze wykształconych ludzi w mediach nie jest łatwo. Zresztą tutaj też nie zaczęła robić afery po tym jak odeszła, a sygnalizowała problem przłożonym dużo wcześniej. Nie jest zresztą jedyna jak widać. A to że słyszymy tylko te bardziej znane nazwiska, świadczy o tym, że zabierają głos ludzie którzy mogą sobie na to pozwolić – finansowo (chociażby mają własne mieszkanie na miejscu), no i mają już jakaś pozycję która pozwala na zmianę pracy. Mołkowa na razie milczy, ale też to odjeście jest zagadkowe.
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Nie Paź 02, 2022 9:14 pm

"Proppe" napisał(a):
"Zygmunt" napisał(a): to ta od udawanych wywiadów z aktorami? to reportarz czy dziennikarstwo?
aktor odpowiada na XX swoich pytań, þóźniej wybiera się kilka pasujących i sadza ją przed ścianką, że niby je zadaje.

MAGIA TELEWIZJI

Zwolnili ją to teraz się będzie mściła.
]

ReportaRZ???? Biegiem po słownik, baranie!

to akurat celowy zabieg, bo to nawet pod paradokument nie można wciągnąć, bardziej pod Science fiction, cały wywiad nagrany za wczasu, perzepraszam NAGRANIE, umiejętnie wyreżyserowane a później na podobnym tle siadała ona i montowane to było, że niby z kimś rozmawia
Awatar użytkownika
seba

seba Nie Paź 02, 2022 9:30 pm

Praca w mediach to zawsze jest mobing i naciski, gdyż to praca niematerialna.
To nie praca na kasie gdzie pik pik towar sprzedany i pracuje się 8h.
W mediach jak jesteś ogarnięty to nagranie zrobisz w "kilka" minut a nie godzinami a tam czas to pieniądz bo blokuje się ludzi, sprzęt i studio.
To co człowiek widzi ma się nijak to czasu nagrywania.

Czyżby spaliła wszystkie mosty i o nową fuchę szans brak?
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Paź 02, 2022 10:08 pm

Ja jej wierzę, w końcu nawet Starakowa potwierdziła jej słowa a dalej tam pracuje.
Awatar użytkownika
Edek

Edek Nie Paź 02, 2022 10:12 pm

A to nie jest ta lalka co miała jakiegoś narzeczonego prezesa w firmie? I nie obronił jej? Na tych wycieczkach nie było widać, ze jest skrzywdzona w pracy, bądź zakopana w zadaniach.
Awatar użytkownika
Werka

Werka Nie Paź 02, 2022 10:42 pm

"Lol" napisał(a): Zapamiętam ją jako miernego dziennikarza, z początku nachalnie promowanego przez stację - pomimo intelektualnych braków. Wywiad z Sigourney Weaver, udawana rozmowa z aktorami Mamma Mia. Kto takich ludzi puszcza na wizję!?
TVN takich wpuszcza.
Awatar użytkownika
mb24

mb24 Nie Paź 02, 2022 11:13 pm

"kok" napisał(a): Z mojego nagrania wyszła w połowie, jak stwierdziła miała inne aktywności umówione....

Jakiego nagrania? Skoro już zaczęłaś_eś, napisz coś więcej?
Awatar użytkownika
greg

greg Nie Paź 02, 2022 11:59 pm

Dziennikarka , która nie wie kim jest Jerzy Grotowski ,to raczej do sprzedawania cebuli się nadaje
Awatar użytkownika
Gładkonos

Gładkonos Pon Paź 03, 2022 12:01 am

Najlepsi są jej niektórzy wieloletni "koledzy" z DDTVN, którzy teraz przyklaskują i mówią, jak to dobrze, bo winowajcy wylecą, a sami przez lata spokojnie na to patrzyli i nie widzieli problemu. Byleby być na wizji, nie?
Awatar użytkownika
Gg

Gg Pon Paź 03, 2022 12:13 am

Piłaś - nie pisz.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Pon Paź 03, 2022 12:54 am

"greg" napisał(a): Dziennikarka , która nie wie kim jest Jerzy Grotowski ,to raczej do sprzedawania cebuli się nadaje
bez pierdół. ona nie jest specem od TEATRU. Grotowski to totalna NISZA.
Awatar użytkownika
farsa

farsa Pon Paź 03, 2022 1:48 am

"greg" napisał(a): Dziennikarka , która nie wie kim jest Jerzy Grotowski ,to raczej do sprzedawania cebuli się nadaje

Cicho, bo zaraz ci napiszą, że hejtujesz.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości