WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
norman

Re: Anna Wendzikowska rozczarowana postawą TVN. „Samokrytyka to nic wstydliwego”

norman Wto Paź 04, 2022 11:22 am

jako osoba z zewnątrz mediów mam wrażeniem, że w tvn pracują wyłącznie socjopaci i więźniowie z rozbieganymi oczami obarczeni syndromem sztokcholmskim. Ponieważ marka tvn budzi jednoznacznie negatywne skojarzenia, nie potrafię zrozumieć reklamodawców chcących tam pokazywać swoje marki. Amatorka max.
Awatar użytkownika
Grochek

Re: Anna Wendzikowska rozczarowana postawą TVN. „Samokrytyka to nic wstydliwego”

Grochek Wto Paź 04, 2022 11:26 am

Kolejna pu..sta baba
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Wto Paź 04, 2022 11:27 am

Tej baby nie lubie i dobrze nie jest TVN pusta jest i ciemna
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Wto Paź 04, 2022 11:29 am

Idz się lecz precz do TVP tam ci kłamstwa powiedzą
Awatar użytkownika
llllll

llllll Wto Paź 04, 2022 1:15 pm

Pani Nikt sprzedajca bełkot o niczym przez lata kochala TVNmedoalnakiła za Miszczaka teraz juz nie kocha
Awatar użytkownika
Zdzichu

Zdzichu Wto Paź 04, 2022 1:24 pm

Wendzikowska "Ugotowani" - pamiętamy XD
Awatar użytkownika
Mel

Mel Wto Paź 04, 2022 2:07 pm

TVN - wymarzony pracodawca :), u którego wielokrotnie usłyszałam, że mogę / muszę brać dodatkowe dyżury, bo w przeciwieństwie do koleżanek nie mam dzieci. Miejsce, w którym od szefa usłyszałam, że teraz "nie ma czasu rozmawiać, bo zastanawia się kogo ma zwolnić".
Praca, którą przypłaciłam chorobą. Żałuję, że wówczas nie zabrałam głosu. Wielu z nas nie zabrało - pracując na śmieciówkach.
Awatar użytkownika
olo

olo Wto Paź 04, 2022 5:46 pm

Dlaczego nie dziwię się , ze na tym portalu, nie jest broniona Wendzikowska ?Gdzie są feministki , broniące kobiet? Czy dlatego że chodzi o stacje TVN ?
Awatar użytkownika
Aqwertwer

Aqwertwer Wto Paź 04, 2022 7:35 pm

Zaskakujące jest, że o m o l e s t o w an iu, mo bb in gu i złej atmosferze w pracy, przypominają sobie dopiero wtedy, gdy umowa się skończy a firma nie zaproponuje nowej.
Fuuj.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Paź 04, 2022 8:58 pm

Żenująco śmieszna TV, z siedzibą w kontenerze, na lotnisku w Amsterdamie.
Awatar użytkownika
farsa

farsa Wto Paź 04, 2022 10:49 pm

A wielka wojowniczka o godność kobiet - Dorotka Wellman nic nie widziała, nic nie słyszała? A Kinia albo Kalczyńśka? Ślepe i głuche dziewice? Tylko na ekranie odważne i feministyczne. MDŁOŚCI.
Awatar użytkownika
cziko cziko

cziko cziko Wto Paź 04, 2022 10:51 pm

"farsa" napisał(a): A wielka wojowniczka o godność kobiet - Dorotka Wellman nic nie widziała, nic nie słyszała? A Kinia albo Kalczyńśka? Ślepe i głuche dziewice? Tylko na ekranie odważne i feministyczne. MDŁOŚCI.

Kasa, misiu, kasa :-)))))))))))))
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości