WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
a jeśli

Antoni Macierewicz ukarany przez sąd grzywną za brak odpowiedzi na pytania dziennikarza „Polityki”

a jeśli Sob Cze 10, 2017 7:46 am

NIE zapłaci, nawet z pieniędzy podatnika, bo jest „niezłomny” i żaden dziennikarz nie zmusi go do wywiązania się z powinności urzędu? Ugiąć się przed sądem – nie z nami takie numery.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Antoni Macierewicz ukarany przez sąd grzywną za brak odpowiedzi na pytania dziennikarza „Polityki”

Gość Sob Cze 10, 2017 8:22 am

Duda pisze już ułaskawienie.
Awatar użytkownika
Racjonalny

Re: Antoni Macierewicz ukarany przez sąd grzywną za brak odpowiedzi na pytania dziennikarza „Polityki”

Racjonalny Sob Cze 10, 2017 8:54 am

Nie sposób nadziwić się tej polskiej niby-dyktaturze...
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Cze 10, 2017 12:05 pm

Jaja jakieś. A jaki byłby wyrok gdyby odpowiedzi były nie po myśli pani dziennikarki? Mam nadzieję że to ostatnie podrygi nadzwyczajnej kasty.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Cze 10, 2017 12:07 pm

"wlad" napisał(a): Jaja jakieś. A jaki byłby wyrok gdyby odpowiedzi były nie po myśli pani dziennikarki? Mam nadzieję że to ostatnie podrygi nadzwyczajnej kasty.
oj, oczywiście pana dziennikarza z tej całej polityki
Awatar użytkownika
Noname

Noname Sob Cze 10, 2017 12:31 pm

"wlad" napisał(a): Jaja jakieś. A jaki byłby wyrok gdyby odpowiedzi były nie po myśli pani dziennikarki? Mam nadzieję że to ostatnie podrygi nadzwyczajnej kasty.

Nie masz człecze pojęcia o stosowaniu ustawy o dostępie do informacji publicznej. Organ (Minister ON) ma OBOWIĄZEK udzielić takiej informacji w wyznaczonym w ustawie terminie.
Awatar użytkownika
jak

jak Sob Cze 10, 2017 12:39 pm

Pińcet złotych, pińcet złotych dla mnie nie ma a sam forsą sra!
Awatar użytkownika
aaadddaś

aaadddaś Sob Cze 10, 2017 5:31 pm

Cieekawe, jak tuSSek i gajowy od kaszalota nie chcieli gadać z prawicową prasą, to sąd siedział cicho. Jak polski minister nie podejmuje zaczepki ze strony komunistycznego szmatławca, to sąd zebrał się na odwagę.
A tak wogóle, BRAWO PANIE MINISTRZE
Awatar użytkownika
xena

xena Śro Cze 28, 2017 2:06 pm

Macierewicz musi odejść dla dobra wojska i partii którą reprezentuje
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości