WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje o smartfonach, telefonach komórkowych, laptopach, tabletach, telewizorach, gps, dronach

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kore

antywirus do firmy

kore Sob Kwi 22, 2017 4:15 pm

pilnie poszukuję solidnego antywirusa do firmy na 10 stanowisk, jakie są nie za bardzo obciążające sprzęt i nie wywołujące paniki u użytkowników?
Awatar użytkownika
dyleto

Re: antywirus do firmy

dyleto Śro Maj 24, 2017 10:37 pm

mamy g datę business u nas, w firmie pracujemy na macach i ten antywirus daje opcję centralnego zarządzania ochroną, wiem ze szef sobie to chwali bo dlugo szukał czegoś własnie nastawionego na maki
Awatar użytkownika
sebkil

sebkil Pią Cze 16, 2017 12:48 pm

G Data bardzo unwiersalny i efektywny, ja też polecę, niech kto wie :)
Awatar użytkownika
merkosss

merkosss Czw Cze 22, 2017 9:57 pm

czy ten Gdata dla firm jakoś mocno się rózni od tego dla zwykłych użytkowników? mam malutką 4 osobową firmę i nie wiem co będzie lepsze, na pewno muszę mieć jakiegoś płatnego antywirusa na licencji
Awatar użytkownika
netpoint.systems

Miejscowość: Sochaczew

netpoint.systems Czw Lip 13, 2017 12:46 pm

Ja osobiscie od wielu lat korzystałem z Kasperskiego, na wszystkich swoich firmowych komputerach, niestety nie jestem w stanie powiedziec nic na temat jego skutecznosci poniewaz na przestrzeni tych lat nie wykrył on ani jednego zagrożenia, tymczasem po przesiadce na bitDefendera takie komunikaty otrzymywałem cyklicznie, również po przesiadce na defendera i skanowaniu całego dysku na którym wczesniej Kaspersky nie znalazl żadnego wirusa BitDefender znalazł kilkanascie zainfekowanych plikow.
http://netpoint.systems
Projektowanie i budowa stron/ sklepów internetowych, reklama w Google, domeny, hosting
Awatar użytkownika
tlumaczwarszawa

Miejscowość: Warszawa

tlumaczwarszawa Czw Sie 10, 2017 3:37 pm

Kaspersky
Wróć do Technologie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość