WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lol

Re: Apel do Netflixa o usunięcie scen z Jezusem z serialu „Paradise PD”. „Za daleko posunięte w wolności słowa”

Lol Śro Cze 02, 2021 1:08 pm

Najpierw powinno się o obejrzeć cały odcinek aby się wypowiadać.
Awatar użytkownika
heretyk

Re: Apel do Netflixa o usunięcie scen z Jezusem z serialu „Paradise PD”. „Za daleko posunięte w wolności słowa”

heretyk Śro Cze 02, 2021 1:33 pm

Nikt z oburzeńców nie obejrzał materiału, co?
Awatar użytkownika
lola

lola Śro Cze 02, 2021 1:34 pm

"a" napisał(a):
"Riv" napisał(a): Ta scena ma pokazywać pewną hipokryzję. Pełni miłości zwolennicy Jezusa w stanach mają całe arsenały broni w domach i tabliczki, że jak wejdziesz na ich ziemię to cię z niej zabiją, no cóż w końcu przyniósł miecz xD

to nie wchodź. Po co będziesz włazić na cudzą posesji skoro nie masz interesu do właściciela.

I rozumiem, że w tym momencie hasło, że życie jest najważniejsze nie obowiązuje? To jest właśnie hipokryzja, która jest wyśmiewana.
Awatar użytkownika
heretyk

heretyk Śro Cze 02, 2021 1:35 pm

"M" napisał(a): Jak twórcy są tacy "odważni" to niech spróbują nakręcić podobny film z Mahometem w roli głównej.

Nakręcili, w ostatnim odcinku serii naśmiewają się z ISIS, z Allaha, poza tym pojawiały się żarty z buddy i jeszcze kilku takich postaci. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z "odwagą", chyba tyle co twój komentarz.
Awatar użytkownika
ww

ww Śro Cze 02, 2021 2:25 pm

Ciekawe czy w dyskusję włączy się Morawiecki:)
Awatar użytkownika
FretkiDetki

FretkiDetki Śro Cze 02, 2021 3:08 pm

A Polacy, których królem jest Jezus CH.?
Czy już złożyli własną petycję?
Awatar użytkownika
a

a Śro Cze 02, 2021 3:56 pm

"lola" napisał(a):
"a" napisał(a):
"Riv" napisał(a): Ta scena ma pokazywać pewną hipokryzję. Pełni miłości zwolennicy Jezusa w stanach mają całe arsenały broni w domach i tabliczki, że jak wejdziesz na ich ziemię to cię z niej zabiją, no cóż w końcu przyniósł miecz xD

to nie wchodź. Po co będziesz włazić na cudzą posesji skoro nie masz interesu do właściciela.

I rozumiem, że w tym momencie hasło, że życie jest najważniejsze nie obowiązuje? To jest właśnie hipokryzja, która jest wyśmiewana.

skoro nie rozumie prosto "fora ze dwora" to tak,"życie jest najważniejsze" nie obowiązuję. Ekologiczny odstrzał w sam raz.
Awatar użytkownika
Loming

Loming Śro Cze 02, 2021 4:01 pm

"LAX" napisał(a): Muzłumanie nie są tak szkodliwi jak katolicy, dlatego nikt nie śmieje się z Mahometa.

Charlie Hebdo 2015 mówi ci to cos?
Awatar użytkownika
bob

bob Śro Cze 02, 2021 9:40 pm

Moherom bajka dla większych dzieci przeszkadza,,,,,,niech nie oglądają
Awatar użytkownika
Redman

Redman Śro Cze 02, 2021 9:58 pm

***** netfilx!
Awatar użytkownika
Rush Da Security

Rush Da Security Śro Cze 02, 2021 9:58 pm

"Ojciec" napisał(a): A ja żądam usunięcia jutro tych wszystkich procesji, które będą blokować drogi. Bo jak ostatnio jechałem w Bieszczady, to stałem 3 godzin w jakieś wiosce bo zostałem otoczony przez procesje. Jak chcą spcerować to niech łażą po polach a nie publicznych drogach.

nie ma procesji na Boże Ciało, bo pandemia. Doucz sie nieuku!
Awatar użytkownika
Typowy zebix

Typowy zebix Śro Cze 02, 2021 10:23 pm

Chyba nigdy nie oglądali southparku 😅
Awatar użytkownika
luki

luki Czw Cze 03, 2021 1:19 am

Mi ta bajka nie przeszkadza.Mohery sie oburzy
Awatar użytkownika
Vin

Vin Czw Cze 03, 2021 9:06 am

Mnie jakoś nie dziwi treść tego serialu, bo zdaję sobie sprawę jak wygląda twórczość komików, którzy właśnie owy serial stworzyli. Wydaje mi się, że każdy myślący człowiek powinien wziąć pod uwagę jaki rodzaj twórczości prezentuje ta produkcja i nie brać wszystkiego do siebie, bo nikt tu nie ma na celu obrażania kogokolwiek, a jedynie pokazanie dystansu do całej otoczki religii, polityki i kultur, które nas otaczają. Jest wiele innych twórczości, które również korzystają z tej tematyki, ale trzeba się było przyczepić do Netflixa...
Awatar użytkownika
Pure

Pure Czw Cze 03, 2021 1:18 pm

"Pankracy" napisał(a): ***** netflix

wow
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości