WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lennon

Apel do Netflixa o usunięcie scen z Jezusem z serialu „Paradise PD”. „Za daleko posunięte w wolności słowa”

Lennon Śro Cze 02, 2021 7:26 am

Tuż przed upadkiem każdej cywilizacji obserwowano upadek moralny! Też stoimy na krawędzi więc nie dziwią mnie tego typu produkcje.
Awatar użytkownika
Ojciec

Re: Apel do Netflixa o usunięcie scen z Jezusem z serialu „Paradise PD”. „Za daleko posunięte w wolności słowa”

Ojciec Śro Cze 02, 2021 7:43 am

A ja żądam usunięcia jutro tych wszystkich procesji, które będą blokować drogi. Bo jak ostatnio jechałem w Bieszczady, to stałem 3 godzin w jakieś wiosce bo zostałem otoczony przez procesje. Jak chcą spcerować to niech łażą po polach a nie publicznych drogach.
Awatar użytkownika
hmm

Re: Apel do Netflixa o usunięcie scen z Jezusem z serialu „Paradise PD”. „Za daleko posunięte w wolności słowa”

hmm Śro Cze 02, 2021 8:41 am

Popieram protest. Niech teczowiutki NF wyemituje sceny z goatf*kerami i ziobaczymy jaka bedzie wtedy reakcja.
Awatar użytkownika
M

M Śro Cze 02, 2021 9:15 am

Jak twórcy są tacy "odważni" to niech spróbują nakręcić podobny film z Mahometem w roli głównej.
Awatar użytkownika
Sylwunia

Sylwunia Śro Cze 02, 2021 9:17 am

"M" napisał(a): Jak twórcy są tacy "odważni" to niech spróbują nakręcić podobny film z Mahometem w roli głównej.

Mocny komentarz!
Awatar użytkownika
FY

FY Śro Cze 02, 2021 9:45 am

"Ojciec" napisał(a): A ja żądam usunięcia jutro tych wszystkich procesji, które będą blokować drogi. Bo jak ostatnio jechałem w Bieszczady, to stałem 3 godzin w jakieś wiosce bo zostałem otoczony przez procesje. Jak chcą spcerować to niech łażą po polach a nie publicznych drogach.

Poleź se na pociąg!
Awatar użytkownika
Jestem rownouprawnieniem

Jestem rownouprawnieniem Śro Cze 02, 2021 9:57 am

Nie ma problemu . Zrobic podobna akcje z mahomedem i problem rozwiaze sie sam.
Awatar użytkownika
Ara

Ara Śro Cze 02, 2021 10:28 am

Jeśli komuś się to nie podoba to nie musi oglądać - Mi osobiście w ogóle to nie przeszkadza). Zastanawiające jest to że akurat fanatycy katoliccy oglądają takie rzeczy - tego się nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Grześ

Grześ Śro Cze 02, 2021 10:41 am

Super. Niedługą będą cenzurować bajki o Herkulesie oraz jeszcze innych mitycznych postaciach...
Awatar użytkownika
LAX

LAX Śro Cze 02, 2021 10:44 am

Muzłumanie nie są tak szkodliwi jak katolicy, dlatego nikt nie śmieje się z Mahometa.
Awatar użytkownika
Paw

Paw Śro Cze 02, 2021 11:19 am

"Lennon " napisał(a): Tuż przed upadkiem każdej cywilizacji obserwowano upadek moralny! Też stoimy na krawędzi więc nie dziwią mnie tego typu produkcje.
Widać to dokładnie po ilości łapek w dół pod Twoim komentarzem. Ludzie są obrzydliwi.
Awatar użytkownika
a

a Śro Cze 02, 2021 11:25 am

"Grześ" napisał(a): Super. Niedługą będą cenzurować bajki o Herkulesie oraz jeszcze innych mitycznych postaciach...

niby co jest do cenzurowania w bajkach o HERAKELSIE ( bo to jest właściwe imię) skoro "dorosłe" epizody z jego "życia" sa w bajkach pominięte.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Cze 02, 2021 12:00 pm

***** netflix
Awatar użytkownika
Riv

Riv Śro Cze 02, 2021 12:08 pm

Ta scena ma pokazywać pewną hipokryzję. Pełni miłości zwolennicy Jezusa w stanach mają całe arsenały broni w domach i tabliczki, że jak wejdziesz na ich ziemię to cię z niej zabiją, no cóż w końcu przyniósł miecz xD
Awatar użytkownika
a

a Śro Cze 02, 2021 12:12 pm

"Riv" napisał(a): Ta scena ma pokazywać pewną hipokryzję. Pełni miłości zwolennicy Jezusa w stanach mają całe arsenały broni w domach i tabliczki, że jak wejdziesz na ich ziemię to cię z niej zabiją, no cóż w końcu przyniósł miecz xD

to nie wchodź. Po co będziesz włazić na cudzą posesji skoro nie masz interesu do właściciela.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości