WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Adam023

Aplikację Lidl Plus pobrało ponad 548 tys. klientów

Adam023 Sob Kwi 13, 2019 11:16 am

Aplikacja ma fajne rabaty, ALE... co z klientami, którzy nie mają smartfona i woleliby standardową plastikową kartę lub podawać numer telefonu? Liczba takich klientów idzie w miliony...
Awatar użytkownika
Eee tam

Re: Aplikację Lidl Plus pobrało ponad 548 tys. klientów

Eee tam Sob Kwi 13, 2019 4:31 pm

Ptomocje na towaty ktorych czasto w sklepach nie ma albo sa od razu wykupione bo jest tylko kilka sztuk.
Awatar użytkownika
ja2223

ja2223 Sob Kwi 13, 2019 10:36 pm

"Adam023" napisał(a): Aplikacja ma fajne rabaty, ALE... co z klientami, którzy nie mają smartfona i woleliby standardową plastikową kartę lub podawać numer telefonu? Liczba takich klientów idzie w miliony...

Aplikacja Lidla działa na kilka krajów Europy, m.in. również w Hiszpanii, Austrii i Danii. W Hiszpanii też działa to tylko w wersji elektronicznej. Poza tym szczerze mówiąc podawanie numeru telefonu za każdym razem przy kasie bardzo wydłuża proces kasowania. Można pomyśleć o możliwości dodania paragonu w domu :)
Awatar użytkownika
W kropeczki

W kropeczki Pon Kwi 15, 2019 10:09 am

Dopiero i tylko - mało pobrań. Wstyd a już pierwsze ściemy na produkty, których nie ma w shopach.
Awatar użytkownika
Baczny Obserwator

Baczny Obserwator Pon Kwi 15, 2019 1:49 pm

Jak dyskryminowac klientow ktorzy nie maja smartfonow? Lidl Plus.
No chyba, ze bedzie je rozdawal jak Biedronka swoje karty.

Lidl oglasza - bede eko przyjazny i zmniejsze ilosc opakowan plastikowych. cyt " Do 2025 r. Lidl Polska ograniczy zużycie plastiku o 20%.........." Zamiast tego juz dzis rozdaje plastikowe potworki - zabawki, ktore za chwile wyladuja w koszu.

Pogon za Biedronka - tak , ale dlaczego przez Natura 2000 ? Chyba cos nie tedy droga.
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Śro Maj 01, 2019 9:46 am

Zainstalowalam i odinstalowalam. Aplikacja życzy sobie za dużo moich danych. Oprocz numeru telefonu adres mailowy, adres zamieszkania, data urodzenia. Jak robie zakupy w sklepie to nie muszę podawać tych danych! Dodatkowo wysokie wymagania co do hasła, 8 znaków, duza litera, znak specjalny. Wtf?? To chyba moja sprawa czy zależy mi na bezpieczeństwie danych tego konta??
Awatar użytkownika
jarosław

jarosław Pon Maj 06, 2019 2:05 pm

Lidl wprowadził segregację klientów na tych ze smartfonami (i to tymi nowszymi i droższymi - system operacyjny Android 5.0> i ) i reszta klientów. Gratuluję pomysłu i rezygnuję z waszych usług . A przecież można by równocześnie wprowadzić dla pozostałych klientów zwykłą plastikową kartę ( taką jaką wprowadziły już dawno konkurencyjne markety) i wszyscy byliby zadowoleni
Awatar użytkownika
Weronika

Weronika Pią Maj 17, 2019 9:02 pm

Zainstalowałam, niestety nie mogę korzystać, ponieważ w sklepie nie ma oferowanych towarów. Byłam 6 razy i 5 razy wyszlam z niczym. Szkoda czasu.
Awatar użytkownika
ola

ola Wto Cze 25, 2019 7:55 am

od 2 dni nie moge sie zalogowac wiecznie kreci mi sie kolko??????????????????
Awatar użytkownika
ZBYSLAW

ZBYSLAW Wto Cze 25, 2019 3:30 pm

Nigdzie nie ma informacji jak POBRAĆ APLIKACJE
Awatar użytkownika
kricheldorf

kricheldorf Śro Cze 26, 2019 5:00 pm

Wie melde ich mich bei Lidl Plus PL an?
Awatar użytkownika
Karola

Karola Nie Lip 14, 2019 7:34 am

Aplikacja fajna ale co z tego jak nie działa
Awatar użytkownika
Janina

Janina Pon Lip 15, 2019 10:06 am

Mam aplikację ale nie mogę korzystać, są problemy z wyświetlaniem produktów i akceptacji. Tak jest od tygodnia. Czy to chwilowa awaria?Inni klienci też mają taki problem.
Awatar użytkownika
twyky

twyky Śro Lip 24, 2019 11:39 am

Aplikacja nie działa, wiecznie się zawiesza, na 5 wizyt w lidlu tylko raz udało mi sie otworzyć. Panie w Kasie, mówią ze nic nie poradzą na to , i zakupy bez aplikacji robię.
Awatar użytkownika
Jaćka

Jaćka Sob Lip 27, 2019 1:32 pm

Sposób na zbieranie danych osobowych. Żegnam.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość