WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Apple przedstawia nowe iPhone’y 11 w cenie od 3599 do 7449 złotych

ekspert Śro Wrz 11, 2019 8:49 am

Nie rozumiem tej dyskusji o cenach Apple po każdej ich konferencji. Kogoś stać i chce kupić, kupuje. W odwrotnym przypadku - nie kupuje. iPhone nie jest jak matura, że musi ją mieć każdy 🙂
Awatar użytkownika
marketer

Re: Apple przedstawia nowe iPhone’y 11 w cenie od 3599 do 7449 złotych

marketer Śro Wrz 11, 2019 8:49 am

"ekspert" napisał(a): Nie rozumiem tej dyskusji o cenach Apple po każdej ich konferencji. Kogoś stać i chce kupić, kupuje. W odwrotnym przypadku - nie kupuje. iPhone nie jest jak matura, że musi ją mieć każdy 🙂

ponieważ w głównej mierze to Apple stymuluje ceny na rynku i wyznacze górne granice absurdu... A inni producenci za tymi absurdami podążają i tak oto mamy sytuację że większość falowych telefonów na rynku kosztuje 4000+
Awatar użytkownika
ddb

ddb Śro Wrz 11, 2019 8:50 am

tylko że inne flagowce trzymają tą cenę przez 1-2 miesiące, a potem spadają, nie mówiąc o jakiś promocjach typu cash back itp. Natomiast apple trzyma ceny zbliżone do początkowej przez kolejny rok.
Awatar użytkownika
pati

pati Śro Wrz 11, 2019 8:50 am

A wystarczy odsprzedać Apple poprzedniego iPhona, dostać sporą zniżkę i czytać dalej eksperckie komentarze
Awatar użytkownika
walter

walter Śro Wrz 11, 2019 8:50 am

Z całym szacunkiem, ale te trzy obiektywy wyglądają komicznie xd
Awatar użytkownika
Jakub Pasek

Jakub Pasek Śro Wrz 11, 2019 8:50 am

Na razie wstrzymam się z zakupem.
7k to jeszcze zbyt tanio.
Jak cena będzie godna, co najmniej 10k - wtedy wezmę.
Awatar użytkownika
spider

spider Śro Wrz 11, 2019 9:24 am

To chyba dobry moment na zmianę... nowy design, lepszy procesor... fajny gadżet. A maruderzy zamiast marudzić, niech czytają recenzje xiaomi i innych podróbek, których zakup mieści się w ich głowach i budżetach 🤷🏼‍♂️
Awatar użytkownika
Bobi

Bobi Śro Wrz 11, 2019 9:25 am

notch totalnie jakby nie z tej epoki.
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Wrz 11, 2019 9:39 am

Apple pozamiatał konkurencję. Idealny stosunek ceny do jakości. Najlepszy design, tylko czekać aż Huawei skopiuje układ aparatu. Nowe iPhony są dobrze wycenione. Zdecydowanie wezmę pro maxa. XS max trafi do córki, bo nie jest wymagającym użytkownikiem. Po za tym to już staroć.
Awatar użytkownika
waga iPhone Pro

waga iPhone Pro Śro Wrz 11, 2019 9:40 am

O ile ich konferencje stają się coraz bardziej idiotyczne tak mam wrażenie, że jednak to chyba oni starają się z nas zrobić idiotów. Rozpoczęcie tej konferencji oznaczało, że zacząłem sobie kroić cebulę żeby nie patrzeć na tą farsę gdzie koleś podnieca się jakie słodkie żabcie skaczą po ekranie. Gosz.... Ok fajnie, że Arcade kosztuje jednak nie tak wiele. Fajnie, że ATV+ kosztuje 20zł (wow) tylko jeszcze zależy co tam mają. Fajnie, że AW5 jest nieco usprawniony chociaż mam wrażenie, że to najmniejszy upgrade ever (nawet nie wspomnieli o bebechach pierwszy raz w historii). No ale AoD w AW to dość istotny krok. Ciekawe jak wpłynie na zużycie na baterii. U konkurencji dość sporo zniża czas działania. Widzę też, że dynamiczne odświeżanie ekranu przenieśli z iPada i bardzo dobrze. Kiedy w iPhonie bo daje to ogromny boost czasu działania. Pewnie dlatego wg nich AW5 z AoD ma działać tyle co AW4.

Ale iPhone Pro? Zastanawiałem się o *** chodzi z tą nazwą. Wychodzi Phill Shneider twierdząc, że zaraz nam wytłumaczy czemu to zasługuje na nazwę Pro a twierdzi, że zdecydowanie zasługuje. Konferencja się skończyła a mnie zastanawia kiedy zacznie mi to tłumaczyć.... Spodziewałem się więcej usprawnień. Wierzę, że szybkie, wierzę, że ekran lepszy. Super, że działa dłużej (chociaż 5h, zamiast 1 jest jedynie przez zabranie 3D Touch co jest ogromnym minusem). Super, że 3 obiektywy. Ale co dalej?! No nic. Fajnie, że tryb nocny, że HDR w 4K (brakuje mi tego obecnie). Ale gdzie Slo Mo 960fps przy FHD? Gdzie 120fps w 4K? Gdzie te super funkcje łączące foty z trzech obiektywów o których się plotkowało? Wszystko lepsze, wszystko fajne, iOS13 na prawdę świetnie się używa ale czuję jakiś niedosyt. A już na pewno kłamstwo w postaci tego Pro. Do tego wspomnieli o Samsungu czy Huaweiu. Po co?? Na co? Przecież Apple nie jest nimi. To ich konferencje są oparte o iPhonach, nie odwrotnie. Po co to zniżanie się. Rozumiem wzmianki o MS czy Android. To jednak konkretna konkurencja. Ale tu są konkretne firmy podane sprzętowe, produkujące smartfony. Kolejny niesmak. Jedyne co to czekam na pierwsze testy. Liczę, że prędkość, oraz jakość zdjęć i filmów urwie dupę. Ale to wszystko. Kolejna ewolucja. Mam teraz iPhona który już jest stary bo nie bieżący a na dodatek dowiedziałem się, że jest wręcz nieistniejący bo go już nie produkują. Eh... Czekam na testy.

P.S. Już chyba rozwiązałem zagadkę Pro. IP 11 Pro ma zdecydowanie wagę Pro. Widzieliście ile waży?
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Śro Wrz 11, 2019 2:05 pm

"jan" napisał(a): Apple pozamiatał konkurencję. Idealny stosunek ceny do jakości. Najlepszy design, tylko czekać aż Huawei skopiuje układ aparatu. Nowe iPhony są dobrze wycenione. Zdecydowanie wezmę pro maxa. XS max trafi do córki, bo nie jest wymagającym użytkownikiem. Po za tym to już staroć.

Podniecasz się jak tam kłamiesz?

Następnym razem napisz, że weźmiesz w wersji z kryształami Swarovskyego bo taki pro max to dla plebsu i od razu dostaniesz orgazmu.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości