WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
tom

Artur Kurasiński ujawnia przychody: ponad 344 tysiące złotych w 2017 roku. „Pieniądze to najlepszy weryfikator zasięgów”

tom Czw Sty 11, 2018 9:51 am

znam blogerów (pracuję z nimi = pomagam im zarobić) którzy żyją tylko z bloga. Dokładniej - żyją z pisania. W ich wpisach są linki afiliacyjne. Nie biorą kasy za szkolenia / występy publiczne / reklamy.
Mocno szanują Kurasa ale chciałem zaznaczyć, że można żyć tylko z bloga. Siedzieć w piwnicy i n... wpisy :) Oczywiście wymaga to czasu - trzeba zbudować swoją markę ale jest to wykonalne.
Awatar użytkownika
Kaszlak

Re: Artur Kurasiński ujawnia przychody: ponad 344 tysiące złotych w 2017 roku. „Pieniądze to najlepszy weryfikator zasięgów”

Kaszlak Czw Sty 11, 2018 9:56 am

A co z tym gostkiem, który robi portal o samochodach elektrycznych? Podaje wszystkie zarobki od początku. Na razie na parę stówek miesięcznie, ale pokazywał już screen shota gdzie było ponad 20 000 w miesiąc.
Awatar użytkownika
ormo

Re: Artur Kurasiński ujawnia przychody: ponad 344 tysiące złotych w 2017 roku. „Pieniądze to najlepszy weryfikator zasięgów”

ormo Czw Sty 11, 2018 10:46 am

Czyli chodzenie po ulicach i fotografowanie źle zaparkowanych samochód jest całkim opłacalnym zajęciem. W planach ekspansja na nowe rynki - skarbówka płaci za donosy!
Awatar użytkownika
anty-ormo

anty-ormo Czw Sty 11, 2018 11:30 am

"ormo" napisał(a): Czyli chodzenie po ulicach i fotografowanie źle zaparkowanych samochód jest całkim opłacalnym zajęciem. W planach ekspansja na nowe rynki - skarbówka płaci za donosy!

ormo, Twój komentarz to dno dna. Jeśli to jest jedyna treść jaka pozostaje w Twojej głowie po lekturze postów Kurasa, to Ci serdecznie współczuję.
Awatar użytkownika
conf

conf Czw Sty 11, 2018 1:06 pm

"r" napisał(a): Dziwie się, że ktoś płaci za występy gościa, który wiedzę ma w mojej ocenie niewielką, a jedyną zaletą jest udzielanie sie na kazdy temat

Niestety, tak wygląda współczesny świat - zarabiasz, bo jesteś sławny i masz folowersów, a nie za swoją wiedzę czy pracę. Podam ci prosty- mój znajomy z branży pracuje w w firmie medialnej współpracującej z czołówką polskich youtuberów i to co mi ostatnio powiedział to mnie po prostu przeraziło. Jeden streamer zgarnął za 2 tzw drunkstreamy z 2 dni (łacznie może z 10 h) 50 tysi , (na czysto z 40 tysi) tylko za to, że na oczach widzów pobił się ze swoim dobrym przyjacielem i wyrzucił swoją kobietę z domu wyzywając ją od dziwek, połykającą wiadomo co. Widownia w środku nocy była z 50 tysiecy na streamie, by na bieżąco śledzić tę patologię. Sam obejrzałem jego filmik- chłop ma inteligencje na poziomie ameby z zespołem downa , a kulturę osobistą poniżej obszczanego menela spod budki z piwem, ale zarabia kasę miesięcznie na poziomie ordynatora szpitala czy szefa firmy z 100tka pracowników - taki jest ten świat. Osobiście uważam że jednak przydałaby sie jakas asteroida, która wyczyściła ten burdel do zera, bo włsciwie zaczynamy sie cofać w rozwoju ; )
Awatar użytkownika
ang

ang Czw Sty 11, 2018 1:39 pm

Stworzenie dobrej kampanii z której będzie zadowolony klient, ale także społeczność infuencera to praca jaką normalnie wykonuje kilka działów w agencji reklamowej - podsumowuje Kurasiński.

dokładnie! to harówa i praca dla całego sztabu osób. Kurasińki zasłużył, wątpliwości mam do influencerów pokroju Deynn, ale jej nawet ktoś pisze posty, bo ona sama nie umie...
Awatar użytkownika
grzechu

grzechu Czw Sty 11, 2018 2:03 pm

śledzę Kurasa na Fejsie i cały czas naparza postami. Przez dłuższy czas myślałem, że to jest "cała instytucja" i jacyś ludzie robią to za niego. Przecież żeby coś wrzucić i skomentować to trzeba to przeczytać lub zobaczyć. Czasami mi się wydaje że doby mało a przecież trzeba jeszcze pracować.
To samo Brański :)
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Czw Sty 11, 2018 3:24 pm

Warto dodać, że to nie jest stan z sufitu. To jest efekt kilkunastu lat pracy nad marką.
Idealnie wyjaśniłoby to zestawienie ostatnich 10 lat, nie dwóch.
Awatar użytkownika
ciekawt

ciekawt Czw Sty 11, 2018 5:31 pm

A troll z usenetu Gazety, kominek to ile zarabia?
Awatar użytkownika
Kasiaa

Kasiaa Czw Sty 11, 2018 5:51 pm

Coś czego się nie spodziewałam, na prawdę... Dużo czytam tych blogów, głównie te najpopularniejsze , magazynów jak online marketing , ale za żadne skarby nie spodziewałam się , że można zbudować coś takiego. Na prawdę szacun za takie wyniki.
Awatar użytkownika
Brigitte

Brigitte Pią Sty 12, 2018 12:01 am

"Kaszlak" napisał(a): A co z tym gostkiem, który robi portal o samochodach elektrycznych? Podaje wszystkie zarobki od początku. Na razie na parę stówek miesięcznie, ale pokazywał już screen shota gdzie było ponad 20 000 w miesiąc.

Zaciekawiłeś mnie. Czy chodzi o Samochody Elektryczne org? Nie mogę tam znaleźć żadnych informacji nt zarobków.
Awatar użytkownika
Endriu

Endriu Pią Sty 12, 2018 12:45 pm

„Pieniądze to najlepszy weryfikator zasięgów” - ooo stary ;) To u mnie w mieście to Gazeta Wyborcza jest mistrzem zasięgów bo zgarnia po 100x więcej od Urzędu Miasta niż inne portale. A biznes jednak patrzy na statystyki i nie wybiera ich w ogóle ;) Czary normalnie. Acha. Prezydent jest szefem lokalnego PO.
Awatar użytkownika
zzz

zzz Nie Sty 14, 2018 10:54 am

Pierwsze słyszę.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości