SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bohater "1670" w kampanii sieci elektromarketów

Sieć elektromarketów x-kom ruszyła z tegoroczną odsłoną kampanii komunijnej. Bohaterem reklam jest aktor młodego pokolenia, znany z serialu “1670” Michał Sikorski. 

Do tegorocznej kampanii  komunijnej x-kom postanowił podejść w swoim stylu, a więc z humorem. W tym celu do współpracy zaproszono aktora Michała Sikorskiego, znanego z roli ojca Jakuba w serialu “1670”.  Będzie on podpowiadał pomysły na komunijny prezent. 

Elementy kampanii z udziałem aktora będą pojawiać się w social mediach x-komu. Oprócz materiałów filmowych sklep przygotował także memy, które będą odzwierciedlały humorystyczny charakter kampanii. 

- Współpraca z x- komem to była fajna zabawa – od razu poczułem flow z graną przeze mnie postacią. Ze swoich prezentów komunijnych pamiętam właśnie elektronikę, z której korzystanie dostarczało mi wiele radości przez kolejne lata dzieciństwa! Uważam, że miło dostać na komunię coś więcej niż tylko pieniądze, dlatego chętnie wziąłem udział w spocie - mówi Michał Sikorski. 

W trakcie kampanii komunijnej x- kom nie ogranicza się tylko do kreatywnych treści, ale oferuje klientom także atrakcyjne ceny. Przygotowana przez sklep promocja komunijna potrwa przez miesiąc od 22 kwietnia do 19 maja i 
co poniedziałek będę dokładane do oferty nowe produkty. W ramach tej czterotygodniowej kampanii, x-kom oferuje obniżki cen na szeroki asortyment produktów: od najnowszych tabletów i smartfonów po laptopy i konsole do 
gier.  

 

Dołącz do dyskusji: Bohater "1670" w kampanii sieci elektromarketów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl