WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mr

Auchan nie zamierza wycofać się z Rosji

Mr Pią Maj 27, 2022 7:15 am

Warto o tym pamiętać - idą weekendowe zakupy.
Awatar użytkownika
Fakty niestety

Re: Auchan nie zamierza wycofać się z Rosji

Fakty niestety Pią Maj 27, 2022 1:17 pm

Byłem w Auchanie, bojkotu nie widziałem. Co trzeba napisać, żeby komentarz nie wyleciał? "Byłem w Auchanie, a tam pustki"? Nie rozumiem, jak redakcja . Mediów może do tego stopnia manipulować i okłamywać opinię publiczną. Dlaczego to robicie?
Awatar użytkownika
No

No Pią Maj 27, 2022 4:08 pm

Masz racje, manipuluja opinią publiczną. Jak za komuny ręczne sterowanie poglądami, ale i tak nie jest źle, podlegała PiS interia całkowicie wyłączyła możliwość komentowania, tak się boją opini polakow.
Awatar użytkownika
A

A Pią Maj 27, 2022 4:15 pm

Co za brednie, idą weekendowe zakupy. Mnie to czy prowadzą interesy z Rosją czy nie to obchodzi, idę , tam gdzie zawsze robiłem zakupy. Nie interesuje mnie propaganda rządu o przyjaźni z Ukrainą. Ukraincy nigdy nie byli braćmi polakow. Więc z jakiego powodu mam bojkotowac takie sklepy i firmy.
Awatar użytkownika
Tak to wygląda

Tak to wygląda Pią Maj 27, 2022 10:46 pm

Bojkot Auchana nie ma nic wspólnego z Ukrainą, ponieważ Ukraińcy Auchana nie bojkotują.
Awatar użytkownika
rozsadek

rozsadek Sob Maj 28, 2022 8:05 pm

Będzie 10. tydzień jak nie korzystam z Auchan Piaseczno. a jeździłem tam od początku czyli przez 25 lat
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości