WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Melba

Re: Audycja Sobolewskiego i Ciepielewskiej z TVP Info znika z radiowej Trójki

Melba Sob Paź 08, 2022 8:21 am

"Nie odwracamy kota ogonem " napisał(a): Liczne wyrazy sympatii, tzn. pięć lajków i trzy koty rozdane słuchaczce z Białegostoku 🤣 Przecież tam słuchaczy co kot napłakał.

Ale pięć lajków nie licząc rodziny i kolegów z pracy, którym szef kazał lajkować? Strasznie dużo. Faktycznie musieli być popularni i pewnie to za to polecieli. Ktoś był zazdrosny.
Awatar użytkownika
Benek

Benek Sob Paź 08, 2022 8:52 am

Ale jakiej Trójki? Nie ma czegoś takiego jak Trójka już
Awatar użytkownika
jarr

jarr Sob Paź 08, 2022 9:30 am

Te plusy to DODATNIE, czy UJEMNE, że się tak nieśmiało zapytam, cytując klasyka...🤣
Awatar użytkownika
marek

marek Sob Paź 08, 2022 9:30 am

to z trujki może jeszcze coś zniknąć??
Awatar użytkownika
LoL

LoL Sob Paź 08, 2022 9:34 am

taka audycja była.?
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Sob Paź 08, 2022 11:05 am

Takie kłamstwa nie idzie słuchać TVP co się dzieje cały czas widać koniec PiS
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Sob Paź 08, 2022 11:05 am

Koniec PiS nareszcie
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Sob Paź 08, 2022 11:23 am

Szkoda , bo ja słuchałem tej audycji.
Awatar użytkownika
gabi

gabi Sob Paź 08, 2022 1:43 pm

"Justyn" napisał(a): Rzeźniczka Polskiego Radia, Agnieszka Czabańska, pozbyła się już wszystkich nie zarażonych dobrą zmianą, więc teraz czas na swoich.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Sobolewski ale Radosław

Sobolewski ale Radosław Sob Paź 08, 2022 2:33 pm

"Sebastian" napisał(a): Szkoda , bo ja słuchałem tej audycji.

Ten Sobolewski to chce brzmieć jak Bogusław Linda, ale ... xD raczej teksty i gadka takiego chłoptasia z Liceum i nie chce tu obrażać Licealistów bo większość spokojnie mogłaby robić radio
Awatar użytkownika
Felek

Felek Sob Paź 08, 2022 7:43 pm

Z ramówką Trójki jak z rosyjską ruletką, włączasz i buuuum. Nic tam nie leży, ani poziom audycji, ani prowadzący, do tego ciągle błędy w aplikacji i nieścisłości w ramówce, Bałagan, chaos, zła jakość.
Awatar użytkownika
qba

qba Sob Paź 08, 2022 8:12 pm

Szkoda. To była fajna audycja. Szkoda, że nadawana z taśmy, ale ogólnie dobrze się słuchało.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Nie Paź 09, 2022 4:02 am

no i co z tego,ze znika. Najpierw sie pojawili to teraz musza zniknac. To logiczne.
Czy oni w tych mediach zawsze sa na odwyrtke. ? Ten Sobolewski jakis taki delikatny,kobiecy, z miekkim,lagodnym, kobiecym spojrzeniem,a z kolei Ciepielewska ostra chropawa uroda,meskie,wladcze spojrzenie,nawet aroganckie. Drag queen?
Awatar użytkownika
Nino3

Nino3 Nie Paź 09, 2022 10:23 am

Początkowo promowana aż do mdłości, kilka razy dziennie na FB i na antenie. Problem w tym, że audycja była słaba warsztatowo. Niewykorzystany potencjał gości, więcej o sobie niż o zaproszonych osobach. Faktycznie pan Sobolewski ma spory problem z okiełznaniem ego, ja, mnie, o mnie, u mnie, ze mną. Pani Ciepielewska liczne wpadki i faux pas, aż dziwne, że z takim brakiem doświadczenia wpuszcza się na antenę. No ale po awanturach z Łukowską i Ciechanskim, już nie dziwi nic. Aktualnie Trójka nie ma nic do zaproponowania, ani z publicystyki ani z kultury. Przerażająco niski poziom. Trzy audycje na krzyż, Lazar, Miara, Gnat. Słaaaaabizna.
Awatar użytkownika
Nino3

Nino3 Nie Paź 09, 2022 10:27 am

"Nino3" napisał(a): Początkowo promowana aż do mdłości, kilka razy dziennie na FB i na antenie. Problem w tym, że audycja była słaba warsztatowo. Niewykorzystany potencjał gości, więcej o sobie niż o zaproszonych osobach. Faktycznie pan Sobolewski ma spory problem z okiełznaniem ego, ja, mnie, o mnie, u mnie, ze mną. Pani Ciepielewska liczne wpadki i faux pas, aż dziwne, że z takim brakiem doświadczenia wpuszcza się na antenę. No ale po awanturach z Łukowską i Ciechanskim, już nie dziwi nic. Aktualnie Trójka nie ma nic do zaproponowania, ani z publicystyki ani z kultury. Przerażająco niski poziom. Trzy audycje na krzyż, Lazar, Miara, Gnat. Słaaaaabizna.
Aaa i klubów Trójki nie ryzykujcie. Gniot za gniotem na poziomie uniwersytetu 3 wieku. Smęty i przeinaczanie historii dla pisowskich beretów, z brakami, głownie siódmej klepki...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości