[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Axis - internetowa przeglądarka od Yahoo! (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pinokio
 

Axis - internetowa przeglądarka od Yahoo! (wideo)

pinokio Pią Maj 25, 2012 8:16 am

Cóż, podrałam Axis by zobaczyć co to i jak działa... Może i ciekawe, ale z polskimi witrynami miewa kłopot i zamiast podglądu witryny pokazuje wynik tekstowy, dokładnie taki, jak jest w google, a dodatkowo zajmujący sporo miejsca na ekranie.. Oczywiście mówię tu o stronach małych i średnich firm.
Okienko zwija się do lewego dolnego rogu, co powoduje, że jeśli chcę wejść w jakikolwiek inny program przez start po drodze, zupełnie niepotrzebnie rozwija mi się i zwija Axis.
Aplikacja miła dla oka, ale jakoś nie umiem znaleźć konkretnego dla niej zastosowania (oczywiście jest to moje prywatne zdanie)
Z drugiej strony dla osób, które są typowymi wzrokowcami i poszukują konkretnej strony - może być przydatna, pod warunkiem zaktualizowania podglądów wszystkich polskich witryn.
Awatar użytkownika
ekspert
 

Re: Axis - internetowa przeglądarka od Yahoo! (wideo)

ekspert Pią Maj 25, 2012 8:25 am

bardzo słaby produkt. Pytanie po co?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości