WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
emo

Barbara Burdzy zwolniona z TVP.info za publikację tekstu w WP. „Zablokował go naczelny, więc poszłam gdzie indziej”

emo Wto Paź 31, 2017 6:24 am

tak, na pewno to ma związek z tym, że opublikowała tekst w WP. bo przecież nie dlatego, że pisała o kłamstwach Macierewicza. wcale nie.
Awatar użytkownika
widz

Re: Barbara Burdzy zwolniona z TVP.info za publikację tekstu w WP. „Zablokował go naczelny, więc poszłam gdzie indziej”

widz Wto Paź 31, 2017 7:19 am

Jaki był powód blokady artykułu, panie Pereira? Jesteśmy bardzo ciekawi.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Barbara Burdzy zwolniona z TVP.info za publikację tekstu w WP. „Zablokował go naczelny, więc poszłam gdzie indziej”

Seba Wto Paź 31, 2017 7:55 am

To się napracowala tam
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Paź 31, 2017 8:26 am

Nie wie pani, że w reżimówce Partię to wolno tylko chwalić?
Awatar użytkownika
Alex

Alex Wto Paź 31, 2017 8:40 am

Wirtualna Polska ma z Polska niewiele wspólnego,
Wiedz nie dziwie się Perejrze, ze zablokował szpiega.
Awatar użytkownika
emeryt-realista

emeryt-realista Wto Paź 31, 2017 9:50 am

Czy Pani Buzdry dostanie taką odprawę jak kochanica Kurskiego?
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Paź 31, 2017 9:53 am

"Alex" napisał(a): Wirtualna Polska ma z Polska niewiele wspólnego,
Wiedz nie dziwie się Perejrze, ze zablokował szpiega.

Wiedz, że nie wiesz o czym piszesz.
Awatar użytkownika
Agata

Agata Wto Paź 31, 2017 10:17 am

Gdyby opublikowała pean na cześć Macierewicza, to nie przeszkadzałoby jej szefom, nawet gdyby tekst znalazł się w "Wyborczej".
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 31, 2017 10:23 am

Kolejny pracownik reżymówki, który ma wygraną sprawę w Sądzie Pracy.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Paź 31, 2017 10:28 am

Umowa o dzieło. Nie może być uzasadnienia że zbierała materiały w trakcie pracy dla TVP.info bo jest to umowa "rezultatu pracy". Sprawa do wygrania. Tylko co z tego....
Awatar użytkownika
dh

dh Wto Paź 31, 2017 10:52 am

Wychodzi na to, że Pereira to oficer polityczny i cenzor. Bez zaskoczenia.
Awatar użytkownika
kurz na podłodze

kurz na podłodze Wto Paź 31, 2017 10:52 am

I to się nazywa narodowo-konserwatywne "przewietrzanie" mediów! Brawo!
Barbara Burdzy zawiniła, więc została "przewietrzona".
Trzeba przyznać, że "przewietrzanie" w TVP działa trochę lepiej niż w Polskim Radiu, gdzie Jacek Sobala boi się solidnie "dmuchnąć".
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Paź 31, 2017 12:13 pm

To kolejny przykład na chaotyczność i - nade wszystko - prymitywność metod propagand pisowskiej. Samodzielne myślenie jest wykluczone. Idea krytyki w postprawdzie smoleńskiej nie istnieje. Działa zaś podział: my-oni, lepszy sort-gorszy sort, zdradzieckie mordy - pisowskie mordy :D
Awatar użytkownika
zjadacz Vizira

zjadacz Vizira Wto Paź 31, 2017 12:31 pm

Aha...
Zapomniałem się zaśmiać konserwatywnie i robię to teraz: hahahahaha.
Awatar użytkownika
dmuchawą w Vizir

dmuchawą w Vizir Wto Paź 31, 2017 12:47 pm

Chciałem z dumą poinformować, że u mnie Radomiu jest już tak super, że Jedynka - Program 1 Polskiego Radia ma 6,1% słuchalności na rynku lokalnym. Spadło z 9% i nadal spada. I Jedynka - Program 1 Polskiego Radia jest na szóstym miejscu w rankingu. Dziękuję panu dyrektorowi Sobali za ten spadek. Liczę na szybsze opadanie słupków. Może już w przyszłym roku osiągniemy ideał czyli błąd statystyczny ok 0 % :)
Tak trzymać towarzysze.

wg MillwardBrown SMG/KRC IV-IX 2017
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości