WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marcin

Barbara Stanisławczyk-Żyła prezesem Polskiego Radia, Mariusz Staniszewski wiceprezesem

marcin Pią Lut 17, 2017 1:51 am

No chyba nie jest to najlepszy wybór dla Radia... :(
Awatar użytkownika
Rafał S

Re: Barbara Stanisławczyk-Żyła prezesem Polskiego Radia, Mariusz Staniszewski wiceprezesem

Rafał S Pią Lut 17, 2017 2:04 am

No i bardzo dobrze. Przeprowadzone zmiany są całkiem ok. Choćby ograniczenie trojkowej akademii rozrywki.
Awatar użytkownika
mus jabłkowy

Re: Barbara Stanisławczyk-Żyła prezesem Polskiego Radia, Mariusz Staniszewski wiceprezesem

mus jabłkowy Pią Lut 17, 2017 2:44 am

Piękne, wyprasowane fotoszopem zdjęcie.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lut 17, 2017 6:23 am

No i co??????? Pytam się grzecznie i naiwnie:
gdzie są wszyscy ci co mędrkowali i sadzili sążniste artykuły i komentarze pełne spekulcji,nienawiści i innych emocji, co mówili,że nominacja DSobali jest przesądzona, że na pewno nie St. że to,że śmo,że tamto, że owamto, że salamanto,aż ja zwątpiłem i szczerze powiem, o ile na początku byłem pewny, albo niemal pewny,że tak to się skończy,o tyle w ostatnich dniach bardzo mocno zwątpiłem. Ile to jej stanowisk dawano w tvp i gdzie indziej,albo, że nigdzie nie dostanie itd.itp.itd.etc. Pytałem:po co te artykuły,skoro taka decyzja najprawdopodobniej zapadnie;no ale różne były głosy,zresztą każdy ma prawo swoje rozważać,analizować,czy w artykułach czy komentarzach oczywiście. Ile to było gadania...I czy ktoś powie, że niepotrzebnie spekulował?że się mylił?oczywiscie każdy mial prawo mieć swoje typy,czy rozważać różne scenariusze;noa le...ja gdyby S.został wybrany, albo ktoś inny z tych,co uważałem,że mają najmniejsze szanse odszczekałbym. Oczywiście nie wiem,czy były jakieś zwroty akcji w trakcie konkursu,mogły być,nie wykluczam rzecz jasna.
Bardzo dobra decyzja ufffff.I cieszę się naprawdę. Też mam swoje uwagi.I oczywiste, że ma je ten,ów czy popiera i jak bardzo ja i obecnych dyrektorów anten m.publ,czy nie.Ale to bardzo dobra decyzja,a czy nadal tak będę twierdzić za pół roku,za rok dwa trzy,w ogóle jak będzie wtedy świat wyglądać,europa,nasz kraj i media...zobaczymy.
NO i brawo.Gratuluję madrej decyzji,ale powtórzę jeszcze raz,choć to może zabrzmieć sprzecznie, niepotrzebne były oba konkursy, ale paradoskalnie może może,bo nie wiem,czy to miało jakiekolwiek znaczenie,patrzę na to co prezentowali kandydaci, sporo dały.Mogły dać,tak lepiej.nO,ale jeśli chcieli mieć wszyscy,albo niektórzy sformalizowanie sytuacji w ten sposób,nie mówię,że to źle,może i bardzo słusznie, nawet bez może...:) no to ok. I jeśli komuś one naprawdę coś dały i utwierdziły w wyborze,albo w tym,że nie ma wyjscia,albo,że inni mocniejsi:) etc...ok. No to do roboty dalszej i owocnej i dobrej,i słuchania.:) Powodzenia i jak najlepszych efektów.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lut 17, 2017 6:30 am

Nie jest najlepszy to takie niezwykle pojemne określenie,ale biorąc bardziej dosłownie, możliwe,że mogłby być lepszy,możnaby się pozastanawiać nad różnymi kandydaturami, wiedząc to i tamto o swoich faworytach, czy o ich obecnej wizji pr. Z kandydatow,z tej 6 zwłaszcza, z całym szacunkiem dla pozostałych i nie jest to taki frazes grzecznościowy,bynajmniej, zdecydowanie najlepszy i po prostu wg.mnie bardzo bardzo dobry. NO, ale czas pokaże rzecz jasna.
Kurczę ile było gadania,ile artykułów,no mniej niż o trójce,ale..rozumiem śledzenie sprawy w trakcie,ok.ale tak,wiadomo po co zorganizowano,wiadomo,wszyscy wicie rozumicie...i co?
Awatar użytkownika
sin

sin Pią Lut 17, 2017 6:47 am

"Sztandar Polskiego Radia wyprowadzić!"
Awatar użytkownika
słuchacze

słuchacze Pią Lut 17, 2017 8:27 am

doslonały wybór to prawdziwe-----polskie-----nasze powodzenia życzymy
Awatar użytkownika
Jam z Kolna

Jam z Kolna Pią Lut 17, 2017 9:47 am

Informacyjno-publicystyczny ściek ściekiem zostanie. Choć może, dzięki synekurze na cztery lata, będzie on gęstszy. Dla konsumentów ścieku bardziej pożywny. A piszę to z bólem, po wysłuchaniu dzisiejszej "dyskusji" w "Rozmowie dnia" w PR1. Już nawet Roman Czejarek mnie do Jedynki nie przyciągnie.
Awatar użytkownika
Trujka

Trujka Pią Lut 17, 2017 10:26 am

Wszyscy lepsi niż Sobala .To dopiero byłaby klęska dla Polskiego Radia.
Awatar użytkownika
ewka

ewka Pią Lut 17, 2017 11:04 am

pan Braun już wystarczająco zniszczył media publiczne więc nie powinien się wypowiadać.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Lut 17, 2017 11:52 am

Ja tylko nie rozumiem po co robic te konkursy jak wygrywa i tak ten co jest na stołku. A odwolanie wiceprezesa z ktorym idelanie sie wspolpracowalo Pani Prezes i powolanie innego to jest jakies kuriozum.Nie odwoluje sie ludzi dlatego ze idelanie sie wspolpracowalo, tylko z konkretnej przyczyny.....ludzie ja mam wrazenie ze to jest karuzela stanowisk i przez 4 lata dobrej zmiany kazdy musi swoje zarobic.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Lut 17, 2017 11:59 am

Szkoda radia...
Awatar użytkownika
BiankaClaro

BiankaClaro Pią Lut 17, 2017 1:21 pm

Głosowaliśmy tak, jak chcieliśmy, a wygrał(a) ten(ta), kto powinien (wg zwykłego posła Jarka). Boże, widzisz i nie grzmisz. Zrozpaczona utratą ukochanej "Trójeczki" słucham Antyradia. Chyba czas na ...
Awatar użytkownika
!!!!!

!!!!! Pią Lut 17, 2017 1:25 pm

Co za różnica jaki to partyjny komisarz.........
Awatar użytkownika
Pio

Pio Pią Lut 17, 2017 1:26 pm

ciekawe czy S. doprowadzi całkowicie do zagłady cyfryzację radia
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości