[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann, Deblessem w jesiennej ramówce Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zorientowany

Re: Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann w jesiennej ramówce Trójki

Zorientowany Śro Paź 21, 2020 2:36 pm

To nie koniec zmian. Od nowego roku w sobotnie wieczory na antenie regularnie ma się pojawiać Marek Sierocki. Potwierdził to w jednym z pism plotkarskich. Do zespołu prowadzących ma także dołączyć Rafał Brzozowski. Trwają rozmowy. Jeden z dziennikarzy Trójki chcąc pozostać anonimowym zdradził, że nadal nie ma ramówki. Poza wyjątkami, grafik dla reszty ustalany jest na bieżąco. Dyrekcja chce ponoć ściągnąć więcej gwiazd z telewizji żeby odbudować słuchalność.
Awatar użytkownika
neon

neon Śro Paź 21, 2020 3:01 pm

BIEDNA TRÓJKA. Tyle przetrwała -zmieniający się dyrektorzy , odejście pracowników , spadek słuchalności. A JEDNAK JEST. Zapowiada się całkiem nieźle. POWODZENIA
Awatar użytkownika
dajecie d....

dajecie d.... Śro Paź 21, 2020 3:14 pm

Baron, Wiernik... wstyd, po prostu wstyd
Awatar użytkownika

karma Śro Paź 21, 2020 3:41 pm

"YKK" napisał(a): Ola Kaczkowska dołączyła do tego bordello? O tempora, o mores...

Tę beznadziejną prezenterkę namaściła przecież Lichocka, mówiąc, że córunia Piotrunia wymiata.
Tak, resztki słuchaczy na pewno.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Paź 21, 2020 3:42 pm

Baronie, Łodeju, Żądo, nie idźcie tą drogą i dołączcie do Radia 357.
Awatar użytkownika
wooon

wooon Śro Paź 21, 2020 3:50 pm

"Zorientowany" napisał(a): To nie koniec zmian. Od nowego roku w sobotnie wieczory na antenie regularnie ma się pojawiać Marek Sierocki. Potwierdził to w jednym z pism plotkarskich. Do zespołu prowadzących ma także dołączyć Rafał Brzozowski. Trwają rozmowy. Jeden z dziennikarzy Trójki chcąc pozostać anonimowym zdradził, że nadal nie ma ramówki. Poza wyjątkami, grafik dla reszty ustalany jest na bieżąco. Dyrekcja chce ponoć ściągnąć więcej gwiazd z telewizji żeby odbudować słuchalność.

Przestań w kółko wklejać te debilizmy pod każdym tekstem o Trójce.
Awatar użytkownika
elena

elena Śro Paź 21, 2020 3:52 pm

Halinka Wchowicz już pracuje? Już po audycie? Już ją przeproszono? Coś mi umknęło...?
Awatar użytkownika
grygu

grygu Śro Paź 21, 2020 4:55 pm

Teraz słucham Lazara. Facet nabral pewnisci. DTZ Wiktor Lazar ma sporo publicystyki i Malo polityki. Dobra muzyka. O to chodzi. Polityka w serwisach. Czasem od tego polskiego szamba politycznego walkowanego za Strzyczkowskiego aż mnie głowa bolała. PS. Pearl Jam na fali...tak trzymać!
Awatar użytkownika
jerzy

jerzy Śro Paź 21, 2020 5:41 pm

Próbowałem kilkakrotnie , o różnych porach wysłuchać nadawanych przez III Program PR (bo już nie Trójkę) audycji. Mimo szczerych chęci-nie dałem rady.O ile ,,starsze' głosy sa do strawienia a i muzyka trafiała się przyzwoitym poziomie, to jednak miałem wrażenie, że słucham prowincjalnego radia dla półgłówków. Poziom redaktorów może był i dobry w Meloradiu, Antyradiu, innych ......... radiu ale nie tu. Żenada.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Śro Paź 21, 2020 5:48 pm

Trzy godziny rano niestety na poziomie stacji o największej słuchalności, ale np. popołudniu Lazar lepszy od Wyżgi.
Awatar użytkownika
Rybik

Rybik Śro Paź 21, 2020 6:13 pm

"Trójkowicz" napisał(a): Trzy godziny rano niestety na poziomie stacji o największej słuchalności, ale np. popołudniu Lazar lepszy od Wyżgi.
Ta stare zrzędzące dziady lepsze od młodych, dynamicznych i wykształconych. Wyżdze może buty pastować w czasie reklam. Ranek, szkoda mówić. Dno, którego wstydziłaby się nawet powiatowa komercha.
Awatar użytkownika
Koham PISy

Koham PISy Śro Paź 21, 2020 6:17 pm

Jezdem wyborcom PISiu. Pszepraszam za te błendy, jestem analfabetom. Podoba mnie sie ta Trujka. Taka zwykła sie zrobila dla nasz zwykłych ludzi. Dzienkuje Lichockej za to wsparcie dla umierajoncej Trujki.
Awatar użytkownika
evita

evita Śro Paź 21, 2020 6:31 pm

"jerzy" napisał(a): Próbowałem kilkakrotnie , o różnych porach wysłuchać nadawanych przez III Program PR (bo już nie Trójkę) audycji. Mimo szczerych chęci-nie dałem rady.O ile ,,starsze

No bo to Radio Ciechanów przecież.
Awatar użytkownika
gesto

gesto Śro Paź 21, 2020 7:02 pm

Ciechan to Antyradio. No i w czym problem? Anty to byl jedyny konkurent PR3 jesli mowa o muzyce. Ale poza Ciechanem reszta ludzi wyjątkowo sie stara. Wierzcie mi wole 3,3% słuchaczy takiej muzyki i takiego klubu 3 czy audycji Witka Lazara niz 8% Jethon i Manna oraz plejadki gwiazdeczek z niedoszlego 357.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Paź 21, 2020 7:20 pm

"dde" napisał(a):
"Three" napisał(a): Najleprza ramuwka od lat, bez zbędnego zanudzania i epatowania przebrzmiałymi sławami!

A co to jest "ramuwka"?

To samo, co ramófka. Rośnie nowe pokolenie słóchaczy Trujki. I to dla nich jest ta nowa "ramófka". Powodzenia nowej TrUjce i jej słÓchaczom. Beze mnie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości