[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann, Deblessem w jesiennej ramówce Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bea

Re: Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann w jesiennej ramówce Trójki

Bea Śro Paź 21, 2020 7:25 pm

"Gal" napisał(a):
"dde" napisał(a):
"Three" napisał(a): Najleprza ramuwka od lat, bez zbędnego zanudzania i epatowania przebrzmiałymi sławami!

A co to jest "ramuwka"?

To samo, co ramófka. Rośnie nowe pokolenie słóchaczy Trujki. I to dla nich jest ta nowa "ramófka". Powodzenia nowej TrUjce i jej słÓchaczom. Beze mnie.

I beze mnie. Jeszcze boli :( ale już coraz mniej.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Paź 21, 2020 7:32 pm

"neon" napisał(a): BIEDNA TRÓJKA. Tyle przetrwała -zmieniający się dyrektorzy , odejście pracowników , spadek słuchalności. A JEDNAK JEST. Zapowiada się całkiem nieźle. POWODZENIA

Jest, bo abonamentowa. Gdyby utrzymywała się z darowizn, to po tej wolcie kadrowo-programowej, już by nie istniała.
Awatar użytkownika
Mnożą się

Mnożą się Śro Paź 21, 2020 7:36 pm

"grygu " napisał(a): Teraz słucham Lazara. Facet nabral pewnisci. DTZ Wiktor Lazar ma sporo publicystyki i Malo polityki. Dobra muzyka. O to chodzi. Polityka w serwisach. Czasem od tego polskiego szamba politycznego walkowanego za Strzyczkowskiego aż mnie głowa bolała. PS. Pearl Jam na fali...tak trzymać!

Jaki Lazar ? przecież Lazar cwany gapa rządzi promocją z tylnego siedzenia , no chyba , że jest dwóch.
Awatar użytkownika
grunger

grunger Śro Paź 21, 2020 8:06 pm

Lazar jest bardzo ok na popoludniowke. Do tego Grabarczyk jako redaktor. Dzis o 15:00 to kto to byl? Fajne ciężkie klimaty byly. Ludzie nie sluchacie to trudno ale żeby kogos krytykować to warto mu poświęcić uwagi. O tym jak wielcy byli dawni redaktorzy niech świadczy wyplaszczajaca sie krzywa wplat. Sorry ale nikt mi nie wmówi ze Trojka to byly Gacki, Wagle, Stelka, i inni o większym czy mniejszym ego. A Trojki świadomie słucham od 15 roku zycia od 1996r.
Awatar użytkownika
v

v Śro Paź 21, 2020 8:16 pm

"Zdzichosław Jaśkowski" napisał(a): Brawo! Nowa Trójka wymiata! Na pohybel lewactwu wszelakiemu i reszcie antychrystów! Poranna "Pora na Trójkę" to najlepsza audycja jaka przytrafiła się Polskiemu Radiu od czasu upadku komuny!

Lichocka, znowu żeś się dorwała do netu?
Awatar użytkownika
Super

Super Śro Paź 21, 2020 8:17 pm

No Panie Grabowski!!! 21.10.2020 godzina 20:10 a tu słyszę SLAYER!!!! Nie wierzę, ale nie snię. To Prawda!!! Tyle lat na to czekałem!!! Gratulacje!!!
Awatar użytkownika
ywah

ywah Śro Paź 21, 2020 8:19 pm

Slayer ! Jest moc. Malkontenci to Stelli i jego Myslowitz
Awatar użytkownika
Super

Super Śro Paź 21, 2020 8:21 pm

Oczywiście miało być Grabkowski, ale telefon przecież wie lepiej...

Metallica teraz... Klekajcie NARODY!!!

Grasz Pan jak kiedyś Polska z Niemcami (2:0)
Awatar użytkownika
nosek

nosek Śro Paź 21, 2020 8:25 pm

"Super" napisał(a): Oczywiście miało być Grabkowski, ale telefon przecież wie lepiej...

Metallica teraz... Klekajcie NARODY!!!

No bo przecież wcześniej nikt nie grał Metalliki.
Awatar użytkownika
Antybolszewik

Antybolszewik Śro Paź 21, 2020 8:26 pm

Wiernik, Baron, Metz... Sprzedali się pisowskim bolszewikom.. Zawsze w naszym kraju były śmiecie i diamenty. Za okupacji (hitlerowskiej) takim goliło się głowy.. na początek.
Awatar użytkownika
pad

pad Śro Paź 21, 2020 8:34 pm

"Anatol" napisał(a): A którzy słuchacze tą ramówkę układali? Czabański, Lichocka i Kruk?!

no Czabański to od czasów Gomułki praktykuje (13 lat w PZPR, obecnie w PIS) , ma facet doświadczenie
Awatar użytkownika
Dalej3

Dalej3 Śro Paź 21, 2020 8:38 pm

Ten Grabkowski zaś tak gra, że mi noga "chodzi" jak przy disco polo.
Awatar użytkownika
Gont

Gont Śro Paź 21, 2020 8:39 pm

Lazar jest niezły, poranka nie słucham więc nie wiem o co chodzi z tym Ciechanem.
Awatar użytkownika
Była stała słuchaczka Trójki

Była stała słuchaczka Trójki Śro Paź 21, 2020 8:45 pm

"Super" napisał(a): No Panie Grabowski!!! 21.10.2020 godzina 20:10 a tu słyszę SLAYER!!!! Nie wierzę, ale nie snię. To Prawda!!! Tyle lat na to czekałem!!! Gratulacje!!!

Naprawdę? Bo ja Slayer słyszałam w Trójce przed "przewrotem" od czasu do czasu. I na pewno nie były to lata.
Awatar użytkownika
Miłość i tolerancję macie na sztandarach

Miłość i tolerancję macie na sztandarach Śro Paź 21, 2020 9:13 pm

"Koham PISy" napisał(a): Jezdem wyborcom PISiu. Pszepraszam za te błendy, jestem analfabetom. Podoba mnie sie ta Trujka. Taka zwykła sie zrobila dla nasz zwykłych ludzi. Dzienkuje Lichockej za to wsparcie dla umierajoncej Trujki.
Zadufane wykształciuchy to już politowania godne się robią.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości