[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann, Deblessem w jesiennej ramówce Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
już tłumaczę

Re: Baron, Wiernik, Ossowski, Hoffmann w jesiennej ramówce Trójki

już tłumaczę Śro Paź 21, 2020 10:01 pm

"gesto" napisał(a): Ciechan to Antyradio. No i w czym problem?

Żaden. Po prostu Radio Ciechanów to synonim obecnej trójki - na poziomie Ciechana właśnie. Lata świetlne od klimatu i poziomu prawdziwej Trójki z wybitnymi radiowcami.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Śro Paź 21, 2020 10:06 pm

"TT" napisał(a):
"YKK" napisał(a): Ola Kaczkowska dołączyła do tego bordello? O tempora, o mores...
Też się dziwię. Walczy dzielnie o tytuł konformisty roku.
Nowoświatowe trolle. Od trzynastu lat prowadzi świetną audycję,
Awatar użytkownika
mrass

mrass Śro Paź 21, 2020 10:20 pm

"Trójkowicz" napisał(a):
"TT" napisał(a):
"YKK" napisał(a): Ola Kaczkowska dołączyła do tego bordello? O tempora, o mores...
Też się dziwię. Walczy dzielnie o tytuł konformisty roku.
Nowoświatowe trolle. Od trzynastu lat prowadzi świetną audycję,

O trzystu. I taka świetna, że ją ze wspaniałego pasma w sobotę o 16 (scheda po tatuńciu) wywalili na noc. Teraz znów robi za gwiazdę, bo ją Lichocka namaściła swoim wymiataniem. Córunia Piotrunia kolędowała po kilku radiach. Wszędzie jej podziękowano. Taki talent.
Awatar użytkownika
love

love Śro Paź 21, 2020 10:21 pm

A jak kocham Oleczkę Kaczkowską, nowa Trójka budzi mnie i usypia, słucham non stop, a nad łóżkiem mam zdjęcie Joanny Lichockiej.
Awatar użytkownika
Misiek

Misiek Śro Paź 21, 2020 10:21 pm

Dziękuję, już nie słucham. Wsparłem finansowo Radio 357, na które czekam. Międzyczas umilam sobie Nowym Światem. Przy okazji również odkryłem poznańskie radio Afera, jest super, gorąco polecam! Mam też swoje ulubione audycje w Muzo.fm oraz Antyradiu. Kiedyś bardzo lubiłem krakowską Radiofonię (zdradzałem wtedy trójkę), ale odkąd wykupiło ją RMF musiałem się jak najszybciej stamtąd ewakuować, nie da rady tego słuchać.
Awatar użytkownika
Roman

Roman Śro Paź 21, 2020 10:23 pm

"Misiek" napisał(a): Dziękuję, już nie słucham. Wsparłem finansowo Radio 357, na które czekam. Międzyczas umilam sobie Nowym Światem. Przy okazji również odkryłem poznańskie radio Afera, jest super, gorąco polecam! Mam też swoje ulubione audycje w Muzo.fm oraz Antyradiu. Kiedyś bardzo lubiłem krakowską Radiofonię (zdradzałem wtedy trójkę), ale odkąd wykupiło ją RMF musiałem się jak najszybciej stamtąd ewakuować, nie da rady tego słuchać.

A ja uwielbiam Radio Radom, super muza, dużo disco polo. POLECAM!
Awatar użytkownika
W.

W. Śro Paź 21, 2020 10:37 pm

"seba" napisał(a): Słucham dzisiaj od 6 trójki i bardzo przyjemnie się słucha

Seba..........
i wszystko w temacie :D
Awatar użytkownika
SłuchaczStill

SłuchaczStill Śro Paź 21, 2020 11:11 pm

"Była stała słuchaczka Trójki" napisał(a):
"Super" napisał(a): No Panie Grabowski!!! 21.10.2020 godzina 20:10 a tu słyszę SLAYER!!!! Nie wierzę, ale nie snię. To Prawda!!! Tyle lat na to czekałem!!! Gratulacje!!!

Naprawdę? Bo ja Slayer słyszałam w Trójce przed "przewrotem" od czasu do czasu. I na pewno nie były to lata.

Taaa? A kto to był i kiedy? (Oczywiście oprócz Manna). A może też był to ktoś, kto to zagrał wtedy, kiedy normalnie ludzie śpią, bo jest noc, trzecia w nocy..?
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Czw Paź 22, 2020 9:42 am

"W." napisał(a):
"seba" napisał(a): Słucham dzisiaj od 6 trójki i bardzo przyjemnie się słucha

Seba..........
i wszystko w temacie

Bo docelowymi słuchaczami mają być Seby i Dżesiki.
Awatar użytkownika
Yeti

Yeti Czw Paź 22, 2020 12:59 pm

Baron to jest jednak słaby koleś.
Awatar użytkownika
czabanowicz

czabanowicz Nie Paź 25, 2020 6:47 pm

"SłuchaczStill" napisał(a):
"Była stała słuchaczka Trójki" napisał(a):
"Super" napisał(a): No Panie Grabowski!!! 21.10.2020 godzina 20:10 a tu słyszę SLAYER!!!! Nie wierzę, ale nie snię. To Prawda!!! Tyle lat na to czekałem!!! Gratulacje!!!

Naprawdę? Bo ja Slayer słyszałam w Trójce przed "przewrotem" od czasu do czasu. I na pewno nie były to lata.

Taaa? A kto to był i kiedy? (Oczywiście oprócz Manna). A może też był to ktoś, kto to zagrał wtedy, kiedy normalnie ludzie śpią, bo jest noc, trzecia w nocy..?

Lepiej cicho z tym Slayerem, bo Licho i Botox nie śpi. Jak sie dowiedzą to bedzie kolejna rewolucja w "Trujce".
Awatar użytkownika
oko mnie swędzi

oko mnie swędzi Nie Paź 25, 2020 6:49 pm

"v" napisał(a):
"Zdzichosław Jaśkowski" napisał(a): Brawo! Nowa Trójka wymiata! Na pohybel lewactwu wszelakiemu i reszcie antychrystów! Poranna "Pora na Trójkę" to najlepsza audycja jaka przytrafiła się Polskiemu Radiu od czasu upadku komuny!

Lichocka, znowu żeś się dorwała do netu?

LOL
Awatar użytkownika
groo

groo Sob Lis 14, 2020 4:16 am

"TKS" napisał(a): Trójka jest teraz zarąbiasta. Zniknęło sapanie, antypisowska konspira przy zapowiadaniu piosenek Lajonela Riczi i te żałosne telefony jak to kochają Niedźwiedzia od czasu stanu wojennego albo nawet i Gomułki gdy słuchał jej na dyżur ach na komendzie MO. Trójka dziś jest bez polityki i świetną muzyką bez tej wyniosłości redaktora jaki to on wyjątkowy bo wygrzebał coś w sklepie w Australii na wycieczce, którą opłaciło Polskie Radio z mojego abonamentu.

No ba .. poszło już 3% teraz zjeżdżamy na 2 % i rozpędzamy się taka "zarąbiasta" ...nawet w komentarzach pustką zionie .. wszyscy już mają to radio w d....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości