[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Bartosz Raj szefem strony głównej Gazeta.pl, Rafał Madajczak dyrektorem rozwoju

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wujek

Bartosz Raj szefem strony głównej Gazeta.pl, Rafał Madajczak dyrektorem rozwoju

wujek Wto Gru 01, 2020 9:35 pm

To w ogóle wstyd wypuszczać takie rzeczy PRowo i się chwalić jak rynek wie jak to tam jest. No tak. Ale Pani od PRu nie ma. Sprzedawcy z kontaktami no już nie ma ich. Perfo zamknięte. Ecomm nie istnieje.
Awatar użytkownika
Gutek

Re: Bartosz Raj szefem strony głównej Gazeta.pl, Rafał Madajczak dyrektorem rozwoju

Gutek Wto Gru 01, 2020 9:43 pm

Parodia kabaretu. Same gwiazdy internetu !
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Bartosz Raj szefem strony głównej Gazeta.pl, Rafał Madajczak dyrektorem rozwoju

Adrian Wto Gru 01, 2020 10:54 pm

Madajczak rozwinie specjalizację z fake newsów - z tego jest znany i z tego jest dumny.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Wto Gru 01, 2020 11:46 pm

Człowiek tak zasłużony w walce z kaczystowskim reżimem jak Rafał Madajczak zasłużył na dożywotni status dyrektora. Pani Karolina raczej się nie zmęczy w ustanawianiu polityki programowej portalu - piorun i osiem gwiazdek.
Awatar użytkownika
kto pracuje?

kto pracuje? Śro Gru 02, 2020 12:17 am

same dyrektory ... od pioruna! ich
Awatar użytkownika
haha

haha Śro Gru 02, 2020 2:01 am

Dyrekektory takie dumne a kątent coraz bardziej anemiczny i nieprzytomny
Awatar użytkownika
Gtyip

Gtyip Śro Gru 02, 2020 8:27 am

Tradycja w Gazeta.pl, czyli mieszanie herbaty, żeby była słodsza...
Awatar użytkownika
kretek

kretek Śro Gru 02, 2020 8:43 am

To raczej zaslanianie odejsc niz nowe stanowiska: odeszla Szkolak ktora tam z dziesiec lat wytrzymala, nie ma Gadzinskiego ktory byl z dwadziescia i oewnie nie wroci. Statek opuszczony
Awatar użytkownika
Tym

Tym Śro Gru 02, 2020 12:55 pm

Pic na wode kolejny, a tresc portalu coraz bardziej beznadziejna
Awatar użytkownika
Dk

Dk Śro Gru 02, 2020 2:52 pm

Żyłę na tym łez padole i mam poczucie deja vu, zaglądając czasem na portal Gazety czuje się tak jak za głębokiej komuny słuchałem radia Tirana. Była to nadająca po polsku radiostacja zatwardziałych wyznawców Hodży ,która twierdziła że system panujący w dawnych krajach socjalistycznych jest mało represyjny, że daleko odszedł od idei Stalina. Środowisko Gazety zaczyna krzewić sekciarskie idee, a komentarze na ich forach to prawdziwa komedia dokraszona stekiem inwektyw przeciwko ludziom mających inne poglądy. Pamiętam fora Gazety sprzed 20 lat, ludzie niezgadzajacy się ze sobą w miarę kulturalnie przekonywali do swoich racji, niektóre tematy podejmowało tysiące dyskutantów, fora o kulturze, motoryzacji, polityce zawierały tyle ciekawych treści że niemożliwe było przeczytanie, teraz to grupa hubweinow obrzucajacych wyzwiskami nielicznych dyskutantów mających inne zdanie, uf dopisałem się, ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dk

Dk Śro Gru 02, 2020 3:09 pm

Żyję parę lat na tym łez padole i mam poczucie deja vu, zaglądając czasem na portal Gazety czuje się tak jak za głębokiej komuny słuchałem radia Tirana. Była to nadająca po polsku radiostacja zatwardziałych wyznawców Hodży ,która twierdziła że system panujący w dawnych krajach socjalistycznych jest mało represyjny, że daleko odszedł od idei Stalina. Środowisko Gazety zaczyna krzewić sekciarskie idee, a komentarze na ich forach to prawdziwa komedia dokraszoną stekiem inwektyw przeciwko ludziom mających inne poglądy. Pamiętam fora Gazety sprzed 20 lat, ludzie niezgadzajacy się ze sobą w miarę kulturalnie przekonywali do swoich racji, niektóre tematy podejmowało tysiące dyskutantów, fora o kulturze, motoryzacji, polityce zawierały tyle ciekawych treści że niemożliwe było przeczytanie, teraz to grupa hubweinow obrzucajacych wyzwiskami nielicznych dyskutantów mających inne zdanie, uf rozpisałem się, ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ala

Ala Śro Gru 02, 2020 6:48 pm

"Dk" napisał(a): Żyłę na tym łez padole i mam poczucie deja vu, zaglądając czasem na portal Gazety czuje się tak jak za głębokiej komuny słuchałem radia Tirana. Była to nadająca po polsku radiostacja zatwardziałych wyznawców Hodży ,która twierdziła że system panujący w dawnych krajach socjalistycznych jest mało represyjny, że daleko odszedł od idei Stalina. Środowisko Gazety zaczyna krzewić sekciarskie idee, a komentarze na ich forach to prawdziwa komedia dokraszona stekiem inwektyw przeciwko ludziom mających inne poglądy. Pamiętam fora Gazety sprzed 20 lat, ludzie niezgadzajacy się ze sobą w miarę kulturalnie przekonywali do swoich racji, niektóre tematy podejmowało tysiące dyskutantów, fora o kulturze, motoryzacji, polityce zawierały tyle ciekawych treści że niemożliwe było przeczytanie, teraz to grupa hubweinow obrzucajacych wyzwiskami nielicznych dyskutantów mających inne zdanie, uf dopisałem się, ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie, pozdrawiam

W pełni podzielam.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Gru 03, 2020 12:54 am

"Dk" napisał(a): Żyłę na tym łez padole i mam poczucie deja vu, zaglądając czasem na portal Gazety czuje się tak jak za głębokiej komuny słuchałem radia Tirana. Była to nadająca po polsku radiostacja zatwardziałych wyznawców Hodży ,która twierdziła że system panujący w dawnych krajach socjalistycznych jest mało represyjny, że daleko odszedł od idei Stalina. Środowisko Gazety zaczyna krzewić sekciarskie idee, a komentarze na ich forach to prawdziwa komedia dokraszona stekiem inwektyw przeciwko ludziom mających inne poglądy. Pamiętam fora Gazety sprzed 20 lat, ludzie niezgadzajacy się ze sobą w miarę kulturalnie przekonywali do swoich racji, niektóre tematy podejmowało tysiące dyskutantów, fora o kulturze, motoryzacji, polityce zawierały tyle ciekawych treści że niemożliwe było przeczytanie, teraz to grupa hubweinow obrzucajacych wyzwiskami nielicznych dyskutantów mających inne zdanie, uf dopisałem się, ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie, pozdrawiam

Normalka. Jak to w sekcie.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości