WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Polskie serialowe produkcje

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
BS

Barwy szczęścia

BS Pon Wrz 01, 2014 1:02 am

Są tutaj jacyś fani tego mega super fajnego serialu?
Awatar użytkownika
barwnyfan

Re: Barwy szczęścia

barwnyfan Pon Wrz 01, 2014 2:40 pm

ojej, fajny pomysł z takim forum tutaj :) też jestem fanem tego serialu :) a dzisiejszego dnia, to już od 3 miesięcy wyczekuję :)

Odcinek 1150

Kasia bardzo denerwuje się przed spotkaniem z Sadowskim, biologicznym ojcem Ksawcia. Marta radzi przyjaciółce, by nie owijała w bawełnę i powiedziała mu prawdę o chorobie synka . Jak mężczyzna zareaguje na wieść, że ma dziecko?

Stan Maćka nadal jest bardzo poważny. W dodatku Władek, przez opiekę nad byłym partnerem, nie wyjechał na czas do Szwajcarii i poważnie naraził się Koglerowi. Czy Maciek wyzdrowieje? I czy Cieślak straci posadę?

Klemens prosi Irka, by przyjął go do pracy w Krameksie. Chłopak odmawia, mimo iż za przyjacielem wstawia się Natalia. Zmienia zdanie dopiero pod wpływem Liliany. Czyżby nadal coś czuł do seksownej Kubanki?
Awatar użytkownika
BS

BS Wto Wrz 02, 2014 12:14 am

no i kolejny barwny sezon rozpoczęty :) już teraz wiem, czego mi brakowało przez te 3 ostatnie miesiące :)

a oto opis kolejnego odcinka, który za niecałe 20 godzin zobaczymy:

Natalia i Klemens postanawiają wypowiedzieć Lux-Lexowi wojnę i chcą zawalczyć o wynagrodzenie za swój staż. Irek próbuje hamować ich zapędy. Także wykładowca studentów, współpracujący z nieuczciwą kancelarią, stwierdza że ich żądania są bezpodstawne. Tymczasem Natalia znów robi się zazdrosna o Lili, gdy odkrywa, że to po jej prośbie Irek zgodził się dać Klemensowi pracę.

Stan Maćka poprawia się, Władek nie ma jednak okazji się tym cieszyć, bo ma poważne problemy z Kajtkiem. Chłopiec jest wściekły na ojca, że przez byłego partnera stracił pracę w Szwajcarii, a on sam zyskał w szkole reputację kłamcy. Sabina próbuje załagodzić sytuację.

Zuza opiekuje się mieszkaniem Kostka. W trakcie lunchu w Feel Good natyka się na Ksenię. Dziewczynie zależy na odnowieniu kontaktu z Zuzą.
Awatar użytkownika
BS

BS Wto Wrz 02, 2014 12:16 am

ps: no i jeszcze muszę powiedzieć, że fajnie się zapowiada wątek Kasi z Sadowskim. Mówię Wam oni będą razem za jakiś czas :)
Awatar użytkownika
BS

BS Śro Wrz 03, 2014 12:41 pm

Streszczenie dzisiejszego odcinka :) Ej ludzie, jesteś cie tutaj???

Jola wprowadza w domu reżim i zakazuje domownikom kontaktu z Boryskiem bez wcześniejszej dezynfekcji i nałożenia odzieży ochronnej. Ponadto zmusza Justynę do drakońskiej diety. Basia i Zenek, który wpadają z wizytą do małego, są zdumieni jej postępowaniem.

Marta zwierza się Marii, że za plecami Kasi postanowiła spotkać się z Sadowskim. Ma nadzieję, że uda jej się przekonać mężczyznę, by został dawcą szpiku dla Ksawerego.

Klara opowiada Adamowi o bajce, którą napisała wspólnie z Adą. Okazuje się, że mężczyzna współpracuje z wydawnictwem Baju-Baj, specjalizującym się w literaturze dla dzieci. Majewski oferuje, że rzuci swoim fachowym okiem na ich projekt.
Awatar użytkownika
zoska27

zoska27 Czw Wrz 04, 2014 11:12 am

ja jestem fanką!!! :) u mnie to już tradycja, że po 20.00 oglądam ten serial :) i co ważne, serial ten, pomimo upływu lat, ciągle zachowuje swoją świeżość, choć brakuje mi Pawła i Julki :)
Awatar użytkownika
BS

BS Czw Wrz 04, 2014 2:50 pm

No ja niestety nie mogłam wczoraj obejrzeć premierowego odcinka, więc właśnie oglądam online - tzn. za chwilę będę, jak zakończą się reklamy :)

A oto opis dzisiejszego odcinka:

Krystyna odwiedza Marię i domaga się, by ona i chłopcy zrezygnowali z wyjazdu na ferie i nie utrudniali rodzinnej integracji Marka, Niny i Witka. Od słowa do słowa między kobietami wybucha kłótnia. Maria wyprasza teściową z domu.

Justyna i Norbert mają już dosyć narzuconego im przez Jolę reżimu i postanawiają, ku jej rozpaczy, wyprowadzić się do Basi i Zenka.

Władek odwiedza Koseckiego i oznajmia, że chciałby wrócić do Biomeru. Prezes, zadowolony z pracy Beaty, oferuje Cieślakowi stanowisko szeregowego pracownika działu badań. Tymczasem Kajtek jako jedyny z klasy nie idzie na wagary. To jeszcze bardziej zaognia jego - już i tak nie najlepsze - relacje z kolegami.
Awatar użytkownika
iwonaz

iwonaz Pią Wrz 05, 2014 10:41 pm

ten serial jest genialny!!! oglądam go od 1 odcinka :) tylko proszę: Paweł i Julia wróćcie z Włoch do Polski :)
Awatar użytkownika
arunia

arunia Sob Wrz 06, 2014 2:05 pm

a wiecie, ze Iza Kuna też opuszcza Barwy? ja mam nadzieję, że tylko na kilka miesięcy, tak jak kiedyś, jak Marysia wyjechała do Anglii :)
Awatar użytkownika
BS

BS Pon Wrz 08, 2014 3:37 pm

niestety mam słabe wieści - trochę spadła widownia Barw szczęścia na otwarcie nowego sezonu
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ta ... w-tygodnia

ale pamiętajmy, że TVP2 latem notowała słabe wyniki oglądalności i teraz jesienią znów widzów pozyskuje. w dodatku są MŚ w siatkówce, więc to też wpływa negatywnie.
a to jest wręcz pewne, że w następnych tygodniach barwnych widzów przybędzie :P

więc nie ma co się martwić - ta widownia i tak jest ogromna biorąc pod uwagę tegoroczny start, który jest bardzo trudny.

No ale już dobra, zmieńmy temat :)

A to będzie w dzisiejszym odcinku :)

"Władek ma problem z odzyskaniem pieniędzy z firmy ubezpieczeniowej za koszty leczenia Maćka zagranicą. Zwierza się Sabinie, że jego konto świeci pustkami.
Ksawery wraca do domu na czas między kolejnymi seriami chemii. Marta, mimo wyraźnego sygnału od Kasi, że ta nie ma zamiaru więcej prosić Sadowskiego o pomoc, umawia się z Łukaszem.
Ku przerażeniu Bartka Marlena coraz częściej daje mu do zrozumienia, że chciałaby mieć wkrótce dziecko."

Ja już się nie mogę doczekać. A jak Wy?
Awatar użytkownika
BS

BS Śro Wrz 10, 2014 2:08 pm

W dzisiejszych barwach: :)

Maciek i Władek postanawiają dać swojemu związkowi jeszcze jedną szansę. Zajęty partnerem Cieślak i pochłonięta pracą w fundacji Sabina zaczynają zaniedbywać Kajtka i nie zauważają, że syn ma w szkole poważne problemy. Nieoczekiwanie Kazik, jeden z wcześniej gnębiących Kajtka chłopców, próbuje się z nim zakolegować.

Klemens rezygnuje z pracy w Krameksie i postanawia razem z Lili poświęcić się opiece nad chorą ciocią. Tymczasem Natalia nadal ma za złe Irkowi, że bardziej niż z nią, liczy się z Lili.

Teresa odnawia znajomość z Antonią. Wspólnie postanawiają urządzić na Zacisznej imprezę karnawałową dla seniorów.
Wróć do Seriale polskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości